סיכום ישיבת ועד הורים גבעול מיום 9.11.2011

Post date: Jan 28, 2012 9:7:31 AM

נוכחים: נילי, יוסי, גליה, אמיר ורחל ברכה שהצטרפה (בעצם נשארה, הייתה בשנה קודמת)

בנוסף נכחה בתחילת האסיפה דגנית דואק חונכת א-ג אחראית מטעם בית הספר על נושא הזהירות בדרכים.

נעדרים: זהר, סיוון, תום, יעקב, מאיה ומירב שהודיעה על עזיבה.

דיווחים ועדכונים:

1. יוסי הציג את הפרויקט "סע לשלום" המוצע לנו ע"י עמותת אור ירוק, לאחר שנפגש עם נדב ליפשיין, הממונה על בטיחות בדרכים מהעירייה, וראה כיצד הפרויקט עובד בבתי ספר אחרים. (יש כרגע 3 בתי ספר בחדרה), נדב יגיע לאסיפה ויסביר במה מדובר. העירייה והעמותה יעזרו בהשמת הפרויקט ואפילו באכיפה אם נחוצה.

דגנית הסבירה שיהיה ניסיון לשלב פרויקט אחר נוסף של משמרות הזהב.

הפרויקט יוצג ע"י הוועד באסיפה ביום שישי 11.11.2011 ויובא לאישור המליאה מאחר שהורים יידרשו לתת כחצי שעה פעם או פעמיים בשנה.

בנוסף הוחלט להבהיר שמחד אין רצון למנוע מהורים המעוניינים להיכנס לבית הספר לעשות זאת ומאידך הורים אלו יאלצו לחנות כחוק במקומות המתאימים לכך.

2. דווח ע"י גליה על רצון מצד ראשי ועדי הורים של בתי ספר בגבעת אולגה להיפגש ולנסות לקדם נושאים מקומיים המשותפים וחשובים לכולם.

3. רחל סיפרה על פגישת הוועד העירוני שנערכה השבוע ביום ג' 8.11.2011, הנושא החשוב ביותר שעלה הוא נושא השיפוצים. כל בית ספר בחדרה התבקש להעביר רשימה של שיפוצים משמעותיים המתוכננים לשנה הקרובה. יערך מפגש עם חני ויצמן וראש העיר ותקציב השיפוצים העירוני יחולק בין בתי הספר.

4. נילי דיווחה על התקדמות בעריכת מסמך עקרונות היסוד ואוסף החלטות האסיפה. העבודה מתקדמת לאיטה.

החלטות שהתקבלו:

1. הוחלט להביא את פרויקט "סע לשלום" לאישור עקרוני במליאה ולדאוג ליישום אחר כך.

2. הוחלט לראות בחיוב קשר עם ראשי ועדי ההורים המקומיים של גבעת אולגה. הוחלט שגליה ואמיר יהיו נציגנו בפורום זה אם וכאשר יקום.

3. הוחלט שרחל ברכה תהיה נציגתנו בוועד ההורים העירוני.