9.3.2019 עדכון שבועי

Post date: Mar 10, 2019 7:7:47 PM

נפתח ונספר שהשבוע הצגנו את העשייה במגמת התחל"ה בתיכון לפיקוח ואגף החינוך. התכנית היא יוזמה חדשה של משרד החינוך ופועלת אצלנו כפיילוט זאת השנה השנייה. התכנית מצליחה מאוד ואנו גאים בה.

תודה לרכזות המגמה, מיכל אוסטרובסקי ולנאווה על ההובלה, לצוות החינוכי ולכל בעלי התפקידים.

מספר הודעות חשובות לפנינו השבוע:

1. ביום שני ה- 11.3.19, נערוך תרגיל למידה מרחוק, כחלק מההיערכות לשעת חירום. במהלך התרגיל יפעלו הנחנכים מביה"ס או מהבית וידרשו לבצע משימה שתשלח עבורם.

השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט בשגרה ובשעת חירום, מהווים תחליף נוסף למסגרת הפעילות הלימודית כאשר הנחנכים ו/או המורים אינם יכולים להגיע פיזית לבית החינוך. למידה‏ מרחוק ‏תאפשר ‏למורים‏ לקיים‏ שיגרת ‏הוראה‏ מבית‏ הספר,‏ מהבית,‏ או‏ ממרחב ‏הוראה‏ מיוחד, כאשר הילדים לומדים בביתם ושומרים על קשר באמצעות רשת האינטרנט או הטלפון.

התרגיל יתחיל בשעה 15:30 ויסתיים בשעה 21:00.

בזמן זה מקסימום ילדים צריכים להיכנס ולבצע את המשימות שישלחו הרכזות והרכז. שיתוף הפעולה שלכם ושלכן חשוב מאוד והכרחי להצלחת התרגיל.

תודה על שיתוף הפעולה

2. מערכת החינוך ופיקוד העורף מקיימים, כמידי שנה, תרגיל התגוננות שמטרתו היערכות למצבי החירום השונים. לאחרונה נוכחנו לראות ולשמוע על אירועי רעידת אדמה וצונאמי ברחבי העולם מה שמחייב גם אותנו להיות נכונים וערוכים לכל תרחיש מסוג זה. על כן, השנה, יערך תרגיל בטיחות ארצי במתווה של רעידות אדמה וגם במבנה של צונאמי (בשל קרבת ביה"ס לים התיכון), בתאריך 12.3.19, יום שלישי בשעה 10:00.

הצלחת התרגיל טמונה בשיתוף הפעולה המלא שלכם ובסיוע שלכם. התמודדות טובה עם מצבי חירום מותנית בהכנה ובהיערכות מוקדמת של בית החינוך והתא המשפחתי. הנכם מוזמנים להיכנס וללמוד עם ילדיכם על מצבי החירום באתר הילדים של פיקוד העורף http://kids.gov.il/oref

3. שבוע פורים בגבעול- החל מיום רביעי, 13/3 ועד יום חגיגת פורים ב 19/3, נגיע לבית החינוך באווירה פורימית ושמחה. עוד על שבוע פורים ניתן לקרוא כאן.

כאמור, ביום שלישי, 19/3, תתקיים חגיגת פורים בבית החינוך והילדים וגם הצוות החינוכי מוזמנים להגיע מחופשים ברוב הדר ושמחה. את אירועי הבוקר מתכננת ועדת אירועים.

הלימודים ביום ג', ה-19.3, יסתיימו בשעה 12:00! נא היערכו בהתאם.

באותו היום אחה"צ יתקיים אירוע פורימי פתוח לכלל הקהילה -