3.6.2018 עדכון שבועי

Post date: Jun 03, 2018 4:25:54 AM

"לחנוך את נפשו של הילד זה לשחרר אותו מהמושכות ולתת לו לרוץ חופשי כדי שיחקור ויגלה במה הוא טוב ומה מעניין אותו ומה הוא רוצה. במלים אחרות, ימצא מי הוא".

(ג'ויס קורטק פטרול)

קהילת גבעול היקרה,

הימים ארוכים וחמים וזה סימן בדוק לכך שאנו מתקרבים לסופה של שנה. הישיבות הפדגוגיות בכל צוותי התלתונים כבר מאחורינו. זאת ההזדמנות לעצור לרגע ולהודות לצוות הרכזים, החונכים, המורים, היועצות והמטפלות על עבודה מאומצת, על חשיבה מעמיקה והתבוננות בכל ילד וילדה, על תובנות, העלאת שאלות, אתגרים והצלחות- תודה

ביום שלישי יצאו 50 נחנכי ד-ט ואנשי צוות לטיול כוכב לאורכו של נחל כזיב, ממנו חזרו עייפים אך גם מאוד מרוצים. ועדת טיולים מדווחת שהיה נעים לראות את הילדים במגוון הגילאים יוצרים אינטראקציות וחברויות חדשות האחד עם השני.

תודה לטליה, שירן, ניל וטל על ליווי הילדים והדאגה לשלומם ורווחתם במהלך שלושת ימי הטיול- זה אינו מובן מאליו.

בועדת טיולים אוספים כבר מרץ מחדש לפעילות שיא אחרונה השנה- מחנה בית ספרי בנחל אלכסנדר, שיתקיים בתאריכים: 12-13/6. הטיול מיועד לנחנכי א- יב. נחלק דף מידע מפורט בנושא לעיונכם.

שימו לב- המחנה ללא עלות כספית. הרישום למחנה בתלתונים.

הקהילה היא אחד ממוקדי הכוח עליהם נבנה בית החינוך. קהילה המאמינה בכוחותיה וביכולת השפעתה היא זו שתצליח לגייס כוחות חיוביים כדי לבנות ולהיבנות. אנו מאמינים, כי קשר עמוק המבוסס על כבוד, הקשבה ומטרה משותפת יצור אווירה, אשר תאפשר לכל אחד מאתנו לממש את יכולותיו, כישוריו וחלומותיו. תקשורת טובה של הקהילה תתרום רבות להשגת היעדים וליצירת אקלים מיטבי בבית החינוך שלנו.

השבוע התקיים ערב למידת הורים אחרון לשנה זו. היה מוצלח מאוד ובעיקר מעורר השראה ותובנות אותן ניקח עמנו לבניית תכנית העבודה הבית ספרית של שנת הלימודים תשע"ט.

תודה לשותפים שלקחו חלק משמעותי בסדנה זו כל השנה ותודה לכל מי שהגיע לסדנה האחרונה, לשמוע, להשמיע, להטיל ספקות, לשאול, ללמוד, להתבונן יחד, לחשוב וגם ללמד אותנו...

בכוח היחד נצליח לממש חלומות ולהפכם למציאות. תודה מיוחדת למשפחת קוסוביצקי, נדב ושירה היקרים על האירוח החם בביתכם

אנו מזכירים שביום שני, 4/6 ,בשעה 18:00 יתקיים אירוע סיום שנה של מגמת התחל"ה ,בו יציגו הנחנכים והנחנכות את התהליכים והלמידה שחוו השנה במסגרת לימודיהם במגמה.

כל מי שמעוניין או מעוניינת לדעת ולהכיר את אשר עבר על תלמידי ותלמידות המגמה השנה, מוזמנים ומוזמנות לאירוע, שיתקיים באולם הספורט של גבעול.

באותו היום בשעה 20:30 נייחד ערב מתוך תכנית מעברים להורי הגן שילדיהם עולים בשנה הבאה ל א'. במפגש זה נספר לכם על התהליכים איתם מתמודדים הילדים במעבר לכיתה א'. מטרת המפגש להפיג חששות, לחשוף אתכם, ההורים, למידע רלוונטי ועדכני על סדר היום בכיתה א' ועל תהליכי בשלות, התפתחות ומוכנות האופיינית לילדים ועל החזון שלנו והעשייה החינוכית בגבעול.

י​י​נתן כמובן זמן לשאלות הורים. נוכחות ההורים הרלוונטים חשובה מאוד.

***במהלך חודש יוני נקיים מפגש עם הילדים בשעות הבוקר.

סוף הוא תמיד התחלה.. נקבל בברכה את ילדי א' ובמקביל אנו בתהליכי פרידה מהבוגרים שלנו, נחנכי י"ב שמסיימים השנה את לימודיהם בגבעול. זהו מעמד מרגש מאוד, אותו נציין במסיבת סיום אחת עם כל נחנכי גבעול, לבחירתם. המסיבה תתקיים ביום שני, 25/6 בשעה 17:00, אנא שריינו את התאריך.

במקביל, אנו נערכים בימים אלה לקליטות חדשות של נחנכים ו