26.5.2017

Post date: May 28, 2017 2:26:5 PM

שלום חברי וחברות קהילה יקרים ויקרות,

אנחנו באים כעת לסכם את השבוע שחלף, ולעדכן אתכם/ן לקראת השבוע שמתחיל, אך ראשית דבר נציין, שאכן התחזית מתממשת, ואנחנו מאוד משתדלים ומתאמצים לקיים את השיגרה של היום-יום, אשר רצופת אירועים ופעילויות, שונות ומגוונות, ממש כפי שהבטחנו (והיד עוד נטויה...).

הדבר הכי בולט השבוע, והראוי לציון - מחנה נחל אלכסנדר, הפעם במיקומו המחוד​ש, ​בנקודה חדשה ל​צד​ הנחל.

אז מעבר לכך שנציין שהיה מעניין, מהנה, מלמד ומגבש, טעים ונעים, כך לפחות טענו בפנינו מרביתם של המשתתפים והמשתתפות שהיו במחנה, בשלל מגוון של גילאים, אז אנחנו רוצים גם לבטא תודה גדולה, והערכה רבה לכל העוסקים במלאכת הארגון, התכנון, וגם הביצוע וההוצאה אל הפועל, כאשר ביניהם בעיקר חשוב לנו לציין את נתי וטליה, נשות הצוות בוועדת טיולים, ואת חברי וחברות הוועדה הצעירים יותר בגילאים השונים, שלא ניתן היה לפספס אותם עם החולצות השוות שהכינו לעצמם, ובלעדיהם המחנה הזה לא היה אותו הדבר.

כמובן הרבה תודה גם לכל אנשי ונשות הצוות שהפעילו ופעלו, וכמובן גם להורים, סבים, אחיות ואחים, חברי תנועת הצופים, ושאר מתנדבים ומסייעים. והיו הרבה כאלו!!! כמעט שהתפתינו לציין כמה שמות ספציפיים, אך אנחנו יודעים שלא נוכל לציין באמת את כולם/ן, ולכן התודה היא משותפת לכולכם/ן, בין אם עזרתם/ן בפעילות, או סייעתם/ן בהכנת האוכל והגשתו, או אפילו רק הגעתם/ן ותרמתם/ן לאווירה המופלאה, וסייעתם/ן לילדים אלו ואחרים להגיע אל המחנה ולחזור ממנו הבייתה.

ולעניינים אחרים -

ביום ב' הקרוב - ה-29.5.17, נחגוג את חג השבועות בגבעול. יום הלימודים יפתח בפעילויות שונות לפי גילאים. הנחיות נוספות בהתאמה לכל תלתון, תימסרנה ע"י הרכזות והחונכים.

שימו-לב, חופשת החג מתחילה ביום ג' ה-30.5, ואנחנו חוזרים מהחופשה רק ביום א', ה-4.6.

עדכונים לגבי אירועים עתידיים:

1. ב-7.6 יתקיים אירוע חגיגת העשור לספרייה הקהילתית שקיימת בגבעול. (ראו מודעה מצורפת).

זה יהיה אירוע מרגש, ואנסטסיה ולא מעט אנשים נוספים, עובדים קשה לאורך כל השנה, ובמיוחד גם לקראת האירוע המדובר, כדי שהעשייה הייחודית של הספרייה הזו תהייה תמיד מוצלחת, מלמדת ומהנה. כולם/ן מוזמנים לחגוג את יום ההולדת ה-10 של הספריה.

2. ב-12.6 יתקיימו מפגשי "המשולשים" של גילאי העל-יסודי (חט"ב-תיכון), וב-19.6 של גילאי היסודי (א-ו). במפגשים אלו יקיימו החונכים שיחות הערכה לסיום שנת הלימודים מול כל נחנך/ת והוריו/הוריה. אנא רשמו לכן/ם את התאריכים בהתאם לגילאי הילדים, ובמידה ועוד לא יצרו איתכן/ם קשר בימים הקרובים לתיאום שעת פגישה, פנו לחונך/ת האישי/ת של ילדכם כדי לתאם את מועד הפגישה.

3. ב-15.6 כידוע - יתקיים אירוע סיום השנה המסורתי של בתי הספר הדמוקרטים, בפארק המים שפיים. (ראו פרסום מצורף). כאמור בפרסומים הקודמים, רכישת הכרטיסים במכירה המוקדמת עד סוף חודש מאי היא בעלות של 55 ש"ח לכרטיס, והחל מיוני המחיר עולה ל-60 ש"ח. אנחנו מבקשים להדגיש, הפעילות היא התארגנות משותפת של קהילת בתי הספר הדמוקרטים, ואיננה פעילות שבית החינוך גבעול מארגן, ועל כן ההגעה והחזרה, וכן ההשתתפות באירוע, הינן באחריות ההורים.

4. מסיבות הסיום שלנו!!!

יש לנו שתי מסיבות לפחות -

א) מסיבת סיום תיכון, ופרידה מ-יב', תתקיים ביום ה', ה-22.​6, בשעה 19:00.

כולם מוזמנים ומוזמנות לחגוג עם התיכוניסטים, ולהיפרד מנחנכיי ונחנכות יב' היקרים והיקרות.

ב) ביום א', ה-25.6.17, תתקיים מסיבת סיום השנה של כלל בית החינוך.

נתחיל ב-17:00 עם מסיבת הסיום של הגן!!!

ב-18:00 יתקיים מופע לוליינות של תלמידי הקרקס, וב-18:30 נתחיל עם מסיבת, מופעי וטקסיי הסיום של שנת הלימודים תשע"ז, של כלל בית החינוך.

שימרו את התאריכים!!!

בנוסף, לקראת שבועות, רצינו להזכיר לכם/ן שוב על פרויקט כרובית שמתקיים השנה בגבעול..."​פרוייקט כרובית ​הינו ​- ארוחת חג למשפחות נזקקות: קשישים, ניצולי שואה, משפחות במצוקה.

בית ספר גבעול מתגייס לתרום גם הוא לפעילות המתפשטת בישראל האכפתית.

אנא הוסיפו לאפיית החג עבור המשפחה שלכם - רק עוד תבנית אחת קטנה של אותה פשטידה (או עוגה, או פסטה) ותגרמו לעוד ילד, קשיש או חולה לחייך... ואולי מישהו יכול לעזור בהובלה..."

אם אתם/ן בעניין לעזור, אז הקליקו על הקישור כאן ומלאו את הפרטים בטופס שיפתח. את התוצרים המוגמרים שלכם/ן לתרומה, אתן/ם מוזמנים/ות להביא לחטיבת הביניים.