12.1.2018 עדכון שבועי

Post date: Jan 14, 2018 5:27:36 AM

הורים חונכים, מורים ונחנכים יקרים,

ההרשמה לגבעול לשנת תשעט תתחיל ב- 16.1.18.משפחות גבעול המבקשות לרשום תלמידים/ות חדשים/ות לבית הספר מוזמנות להעביר אלינו בהקדם טופס בקשה לשיבוץ מלא וחתום (ניתן להוריד את הקובץ הריק כאן) +צילום תעודת זהות כולל הספח של שני ההורים.

את הטופס יש להעביר לענת בכתובת: anatbl@givol.org או להביא פיזית למזכירות גבעול.

ההרשמה לגן ויסודי מסתיימת בתאריך 6.2.18 - כל טופס שיגיע לאחר מכן לא יתקבל!!!

ההרשמה לעל יסודי מסתיימת בתאריך 29.3.18 - כל טופס שיגיע לאחר מכן לא יתקבל!!!

אנא, עמדו במועדים הרשומים ומנעו אי נעימות. תודה

קידום אקלים מיטבי- אנו מאמינים בבית החינוך כי חינוך טוב משמעותו בראש ובראשונה טיפוח סביבה אנושית חמה שתעניק לנמצאים בה את היכולת והרצון לפתח את כישוריהם. סביבה שתתמוך ותאפשר צמיחה אישית, סביבה מוגנת והוגנת ולמידה מתוך עניין ואתגר.

אנו עובדים על כך בעבודת החונכות ובכל הרבדים בבית החינוך ויחד עם זאת חשוב לנו לבדוק את עצמינו ולקבל משוב מקדם מהילדים לגבי תחושתם, האם מרגישים מוגנים ואהובים בבית ספרנו, על יחסם עם הצוות החינוכי ועוד.

כדי ליצור אקלים חינוכי מיטבי יש ליישם תכנית מערכתית עקבית וארוכת טווח, המתייחסת בו-זמנית לבניית אקלים בטוח שמקדם רווחה נפשית, ואורח חיים המקדם שייכות, מעורבות ואחריות ברמה מערכתית וברמה פרטנית בו-זמנית.

אנו רואים בכם ההורים שותפים לעשייה החינוכית. על כן נספר לכם שבקרוב נבקש מהנחנכים למלא טופס מקוון שהכנו ובו היגדים אודות תחושותיהם בעת שהותם בבית הספר. לאחר מילוי הטופס נאסוף את הנתונים ונברר עמדות, נשב בצוות חשיבה ונחשוב על תכנית עבודה ודרכי פעולה בעקבות התשובות שנקבל. נעדכן אתכם גם בשלבים הבאים.

לינק לטופס המקוון יופיע בימים הקרובים באתר בית הספר.

לאחר תהליך שהחל ביסודי, מתוך צורך שעלה, בעניין השימוש ברשתות חברתיות וטלפונים ניידים, הוזמנה הרצאה בנושא- ״ לכודים ברשת״, הרצאה שיכולה להתאים לכל משפחה. מדובר בהרצאה על תרבות הרשתות החברתיות והתמכרות למסכים, השפעתה על הדימוי העצמי, התפתחות האינטליגנציה הרגשית והחברתית של הילדים ויכולתם לקיים תקשורת אפקטיבית במציאות וירטואלית.

כולכם מוזמנים להרצאה מרתקת, חשובה ומעניינת זו, בה יhנתנו כלים פרקטיים כדי להגביר את יכולתכם להיות נוכחים ולהשפיע על התרבות הרשתית. את ההרצאה יעביר רן בראון - מומלץ!!

ההרצאה תתקיים ביום ראשון, 18/2/18, בשעה 20:00 בגבעו