1.3.2019

Post date: Mar 03, 2019 6:43:54 AM

הורים, חונכים וחונכות, נחנכים ונחנכות, יקרים ויקרות.

נפתח ונספר שבתחילת השבוע הצגנו את תכנית העבודה וססטוס מחצית שנה של היסודי לפיקוח ואגף החינוך. קיבלנו תשבוחות על העבודה הפדגוגית והעשייה החינוכית, על החשיבה, היעדים וגם הוצבו אתגרים להמשך.

תודה לרכזות התלתונים, לבעלי התפקידים והצוותים החינוכיים, על העשייה המשמעותית עם הילדים בכל הגילאים.

אנו לא נחים על זרי הדפנה , נמשיך ונעבוד קשה בכל התלתונים על מנת לתת חינוך מיטבי לנחנכים והנחנכות.

היו לנו שני טיולים משמעותיים.

הראשון - טיול כוכב! 3 ימים במדבר, נחנכים ונחנכות ה'-יב', צועדים ונהנים, מקימים מחנה, מבשלים לעצמם את האוכל, ומעמיקים את ההיכרות גדולים כקטנים.

השני - טיול שנתי א'-ג'! צעידה ופעילות ברמת הנדיב ועין צור. נחנכי ונחנכות ג' המופלאים, הפעילו והדריכו בטיול כחלק מפעילות סיכום שנת ה-ג' שלהם.

תודה לחברי וחברות וועדת טיולים על ההובלה, הארגון והתיאום, של כלל הטיולים בגבעול בכלל, ושל שני הטיולים האלו בפרט. תודה לטליה וניל, וגם לסמדר, שסייעו בפעילות חשובה זו, וגם לכל החונכות והחונכים שיצאו ואפשרו את קיומם של הטיולים.

תמונות נהדרות, ניתן לראות במצגת השבועית שמצורפת.

פעילות נוספת מיוחדת במינה שקרתה השבוע - הכנס הארצי הראשון של תלמידי מגמת התחל"ה!

כל תלמידי יא' של המגמה הייחודית והחדשה, שפועלת גם בגבעול, נפגשו ביום ה' האחרון, למפגש ייחודי מסוגו, וקיימו למידה מופלאה. הם פגשו אלו את אלו, שיתפו בחוויות ובאתגרים שמציבה המגמה ללומדים ולצוות, ישבו ללמידה משותפת עם מומחים הקשורים בתחום העניין שלהם, והבינו שהם וחבריהם מ-8 בתי ספר נוספים בארץ, עושים היסטוריה שעוד כנראה תשפיע רבות על מערכת החינוך בישראל.

גם את החוויות של כנס המגמה, ניתן לראות במצגת המצורפת.

חג הפורים מתקרב בצעדי ענק. ביום שלישי, 19/3, תתקיים חגיגת פורים בבית החינוך והילדים וגם הצוות החינוכי מוזמנים להגיע מחופשים ברוב הדר ושמחה. את אירועי הבוקר מתכננת ועדת אירועים.הלימודים ביום ג', ה-19.3, יסתיימו בשעה 12:00!!!

באותו היום אחה"צ יתקיים אירוע פורימי פתוח לכלל הקהילה - הורים, ילדים, שכנים וטף, המאורגן ע"י חברי וחברות ועדת קשרי קהילה, בשיתוף הספרייה הקהילתית. פרטים נוספים בפלייר המצורף.

חג הפורים וחופשת החג, יחולו השנה בימים רביעי, חמישי ושישי , 20 עד 22 מרץ 2019.

הלימודים יתחדשו ביום ראשון 24 מרץ 2019.

להלן הנחיות בטיחות לאירועי פורים:

  • אין להביא צעצועים מסוכנים לבית הספר, כגון: כלי ירייה, אקדחים הדומים לנשק אמיתי, טילים, חזיזים, נפצים, זיקוקי דינור מתעופפים, מרגמות, כוורות נפץ, פרפרי נפץ, שרשרת נפץ ואבקות שריפה מכל סוג שהוא.

  • אין להביא לבית הספר תרסיסי שלג על סוגיהם השונים.

  • יש להקפיד כי תחפושות עמן מגיעים לבית הספר יהיו מחומרים, שאינם דליקים, ולא כדוגמת תחפושות העשויות מצמר גפן, ניילון וכדומה.

  • אסור להשתמש בשקיות ניילון כמסיכה משום סכנת חנק!!!

  • יש לבדוק רגישות ילדים למוצרי איפור. כמו כן, מומלץ להשתמש במוצרי איפור, המאושרים על ידי משרד הבריאות, כאלו המתאימים למגע עם העור, ושאינם מכילים חומרים רעילים.

אנא הקפידו על הכללים על מנת שלכולנו יהיה פורים שמח ומבדח.

מערכת החינוך ופיקוד העורף מקיימים, כמידי שנה, תרגיל התגוננות שמטרתו היערכות למצבי החירום השונים. השנה, יערך תרגיל בטיחות ארצי במתווה של רעידות אדמה וגם במבנה של צונאמי (בשל קרבת ביה"ס לים התיכון), בתאריך 12.3.19, יום שלישי.

למייל זה מצורפת איגרת מידע בנושא עבורכם, ההורים, לעיונכם.