פתיחת שנה תשע"ט

Post date: Aug 30, 2018 12:56:14 PM

שנה מצמיחה נוספת בפתח...

קהילת גבעול היקרה,חופשת הקיץ מסתיימת, מקווים שביליתם ונהניתם בחיק המשפחה, במנוחה, בעבודה ובעיקר, ביציאה מן השגרה.החזרה לשגרת הלימודים, עשויה להיות מאתגרת לילדים (ואולי גם קצת להורים....). כמו כל הסתגלות, גם זו, כדאי שתהיה הדרגתית, מתחשבת ומתוכננת. הכנה מטרימה לשינויים לפני התרחשותם, תגביר את היכולת של הילדים להתמודד בעת התרחשותם ותעשיר ותפתח את החוסן האישי שלהם. הצוות החינוכי למד, עמל וטרח בחופשת הקיץ, תכנן תכניות ופעילויות והכשיר את בית החינוך שלנו לשנה נפלאה של הנאה ולמידה – לימים של עשייה והמשך צמיחה.אנו מקדמים בברכה את נשות הצוות החדשות שהצטרפו אלינו: ענת, יועצת היסודי והגן, אורלי, מורת השילוב בחטיבה, קמה, חונכת חדשה בחטיבה, בני ובנות השירות החדשים, הדס הגננת המחליפה החדשה וגם את חגי שחזר אלינו משנת שבתון. כמובן שאנו מברכים את הנחנכים החדשים ומשפחותיהם אשר הצטרפו לקהילתנו – מאחלים לכם קליטה מהירה ומוצלחת!!במהלך חופשת הקיץ טופלו מפגעי הבטיחות בביה"ס לרבות מגיני דלתות, מעצורי השהייה, הגנה על מתלים ועד מעקה לבמה בחצר, ריצוף הכניסה לאולם הספורט ועוד.

במהלך החופשה אף התכנסנו ליום התארגנות ועבודה משותפת, ולאסיפה קהילתית דחופה הנוגעת למציאת פתרון לבניית מרחב לימודי איכותי נוסף לשנת הלימודים הנוכחית, זאת לאחר שנתקלנו בקשיי יישום החלטת האסיפה הנוגעת להבאת מבנה יביל לגבעול. באסיפה הוחלט ברוב קולות לבנות מרחב למידה על הבמה שבאולם הספורט. בנוסף, נבדקות הצעות עתידיות להבאת מבנה יביל אחר, שישמש אף הוא כמרחב לימודי נוסף לשנים הבאות. נעדכן בהתפתחויות בנושא.

שתי האספות הבאות : 5.9, 14.9 ידונו בנושא עיצוב מרחבי למידה נוספים בבית החינוך.

כל המגיע משפיע! מעורבותכם חשובה.

אנו מודים לכל ההורים שהגיעו לאספות ההורים וליום העבודה המשותף. תודה על האמון והשותפות!!

אנו מזמינים אתכם לשתף את הצוות החינוכי בנושאים חשובים ורלוונטיים בחיי הילדים ובחיי משפחתכם, ולהתייעץ עם הצוות החינוכי בנושאים שונים החשובים לכם.

שימו לב- אנו מבקשים להדגיש ולהזכיר כי יום הלימודים הקצר יהיה השנה ביום שלישי.

יום הלימודים הראשון, ביום ראשון, 2.9, יסתיים באופן חד פעמי בשעה 12:00.

באתר מפורסם חוזר תשלומי הורים לשנה"ל תשע"ט . נודה להסדרת התשלום במזכירות בהקדם.

בימים אלה ישלחו אליכם הרכזים טפסי הצהרת בריאות ואישורי הסכמה /אי הסכמה פרסום צילום ילדיכם.

אנא מלאו והחזירו בהקדם.

מאחלים לכולם שנת צמיחה, שנה מעשירה ומלאה בטוב ואהבה

שלכם,

רשף וורד

מנהלי בית החינוך