עדכון שבועי 3.3

Post date: Mar 05, 2017 2:52:59 PM

קהילה יקרה שלנו,

ראשית​ ​- שבוע טוב!

​ואם כבר שבוע טוב - אז שבוע פורים​!!!

הכל בסימן חגיגות, ותחפושות, ובעיקר ביום ד', ה-8.3, יום חגיגת הפורים המסורתית.

אנא שימו לב - יום הלימודים קצר ביום ד', והלימודים יהיו רק עד 12:00!

נא היערכו בהתאם.

הנחיות לגבי פעילויות בתלתונים תשלחנה ע"י החונכים והרכזות.

שנית​ ​- המון תודה לכל מי שעש​ו​ השבוע: השבוע שהיה היה גדוש באירועים ועשייה​ (ראו את מצגת התמונות)​, ואנו חשים הוקרת תודה גדולה לכולכם​/ן​: על שהסעתן, השפעתן, התנדבתן, התרעתן, בישלתן, לימדתן, נפגשתן, התווכחתן (!), הרגשתן, הגנתן, צבעתן, סידרתן, טילפנתן, כתבתן, ארגנתן, הקשבתן, ועזרתן, ​ו​באופן כללי, ​השתדלתן ​להיטיב עם העולם בכלל, ועם קהילת גבעול בפרט.

המילים הנ"ל מכוונות כמובן גם לגברים שביניכם, אבל מנוסח בלשון נקבה לכבוד יום המשפחה, שהיה פעם יום האם :-)

שלישית​ ​- חשוב חשוב חשוב ​- ​לא ​לשכוח!​

השבוע יתקיים ​ערב המוסיקה ​של גבעול!

​זה יהיה ביום חמישי​ הקרוב, ה-9.3, בשעה 19:00​!

​ב-18:30 התכנסות.​

​לקראת סוף האירוע, בערך ב-20:15, תתחיל מסיבת ריקודים לכבוד פורים, בעזרתם האדיבה של תלמידי שיעור ה-DJ, ובהפקת צוות ההגברה והתאורה של גבעול​!!!!!

במצגת ​השבועית ישנן גם ​מספר תמונות מן החזרות.

אנו גאים מאד בילדיי ומורי מרכז המוסיקה, ויודעים כי הערב ​שמתוכנן ​צפוי להיות מקסים ומרגש. אנא היו עמנו​ ב​הזדמנות ​ה​​המקסימה לחג​יגה של תחום חוזק ועניין של לא מעט מילדי גבעול​!

רביעית​ ​- הודעה בדבר הסגנות בגבעול, ובהקשר של הצעת האסיפה מלפני מספר שבועות לגבי מינוי סגנית למנהלי גבעול​:​

לאחר שקיבלנו אישור ממשרד החינו​ך,​ אנו גאים ושמחים להודיע לכם כאן, כי עפרה דולינסקי, חונכת בחטיבת הביניים ורכזת ועדת מערכת, עברה את המכרז והחלה את תפקידה כסגנית המנהלים.

​המון ​ב​ה​צלחה ​לך ​עפרה אהובה! גאים בך ושמחים מאד על השותפות שלנו!!​!​

​חמישית - אנחנו גאים לשתף, שיוזמה חינוכית מיוחדת, אשר יתכן מאוד שהיא אפילו ייחודית בקנה מידה עולמי, ממש יוצאת לדרכה בשבועות האחרונים, אך למען האמת זה לא מפתיע שדברים כאלו קורים דווקא כאן בגבעול...

אנחנו בעיצומו של תהליך פיתוח אפליקציה חדשה, שתפקידה יהיה לתמוך, לתעד, וללוות את תהליכי החונכות האישית.

האפליקציה היא רעיון שאנחנו, שני המנהלים, מנסים ושואפים לקדם כבר מתחילת חופשת הקיץ, והייחודיות שלה בעינינו, זה שהיא יכולה להיות מותאמת גם לכל סוג של תהליך למידה ואימון אישיים.​

אנחנו רוצים לספר לכם שאנחנו מודים מעומק הלב, ומביעים הערכה רבה, לשני הורים שעוזרים לנו נכון לעכשיו בהתנדבות ובמקצועיות רבה, ומקדמים במרץ את התהליך של כתיבת האיפיון, והפיתוח הטכני של הרעיון.

חשוב לציין - הפיתוח של האפליקציה הזו, נתמך כרגע בעלויות ההקמה הבסיסיות שלו ע"י העמותה של גבעול, וזאת לאחר שאושר לכך תקציב בוועדת תקציב. במידה ובעתיד ניתן יהיה להפיץ ואולי אף למכור את האפליקציה, מוגדר שתהייה שותפות בין העמותה לשני ההורים שמפתחים.

​בהתרגשות רבה אנחנו רוצים גם לעדכן, שאנחנו שואפים להציג הדגמה ראשונית של האפליקציה כבר בסוף החודש, בכנס חדרה ליזמות חינוכית!!!! (מייד פרטים נוספים על הכנס).

שישית - IDEC 2017 בישראל, וכנס חדרה ליזמות חינוכית...

אז שוב פעם אנחנו רוצים להזכיר, לעודד ולהציע - להיות חלק מהאירוע הבין לאומי המיוחד הזה, שמהווה ה