עדכון שבועי 21.1.17

Post date: Jan 23, 2017 10:8:27 AM

שלום לכולם/ן,

עוד שבוע חלף. כרגיל עברנו, חווינו, למדנו, ועשינו הרבה דברים מעניינים ומיוחדים.

הפעם אין הרבה התרחשויות מתוכננות, הודעות ועדכונים, ובשבועות האחרונים, שקט יחסי, ומיעוט של רעשים, זה בהחלט מצרך נדיר...

אז הנה לנו שני דברים קטנים חשובים:

1. למטבח החינוכי בגבעול דרושים/דרושות מתנדבים/מתנדבות!

המיזם החינוכי שלנו, שמובילים אותו נחנכיי ונחנכות התיכון והחונכות שלהם, זקוק למתנדבים או מתנדבות מבוגרים, שיהיו מוכנים להיות המבוגר האחראי שמשגיח בין השעות 11:30-13:20, כאשר החבר'ה עסוקים בבישול והכנת הארוחה, שהכל תקין, ומתנהל כשורה. מבוגר משגיח, זה התנאי לקיום המייזם החינוכי, ואמנם התגייסו מספר לא מבוטל של אמהות לסייע בעניין, ואנחנו מודים להן מאוד על כך, אך אנו ניצבים בפני מחסור קל של מילוי המשמרות, ואנו חוששים שאנחנו עשויים למצוא את עצמנו בחלק מהימים ללא השגחת מבוגר.

מדובר בהתנדבות למשמרת עד שתיים בחודש. כמובן שגם סבים וסבתות מוזמנים לקחת חלק במשימה. יש לציין שאת העבודה עצמה עושים הילדים, והמבוגר נמצא שם רק למקרה חירום. בכל מקרה לא נבקש מכם להצטרף לבישול :-)

אז אנא מכם/ן, אם יש באפשרותכם להירתם לטובת העניין, אפילו רק פעם בחודש, אנא צרו קשר עם זוהר גל מוועד ההורים, שמנהלת את תורנות ההשגחה. (זוהר - 054-5388191).

2. הספרייה הקהילתית של גבעול.

למי שלא יודע, יש מקום מאוד מיוחד בגבעול שפועל בשעות אחר הצהריים, אחרי ששעות בית הספר מסתיימות. בספרייה קורים דברים מופלאים, ואנחנו מבטיחים שכדאי לבדוק ולהתרשם. מנהלת הספריה שלנו, אנסטסיה, מבקשת להזמין אתכם למגוון הפעילויות, לקחת חלק בהתרחשות ולהצטרף לקהילת הספרייה בגבעת אולגה.

ניתן גם לראות ולדעת עוד קצת על המקום הזה, באמצעות צפייה בסרטון כאן.

(ותודה לענת שמשמשת כקריינית בסרטון, וגם הקימה וניהלה בעבר את הספרייה).