עדכון שבועי 19.6.18

Post date: Jun 19, 2018 7:43:36 AM

קהילת גבעול היקרה,

אתמול התקיימו שיחות המשולשים ליסודי ולחטיבה. תודה לצוות החינוכי על ההשקעה המרובה בילדים לאורך השנה על הערכות ושיח מקצועי ומכיל ותודה לכל ההורים והנחנכים שהיו שותפים לשיח המצמיח.

אנו נמצאים בישורת האחרונה של השנה. השבוע נחנכי החטיבה והתיכון יסיימו את שנת הלימודים ובעוד כשבועיים הצטרפו לחופשה גם נחנכי היסודי. השאלה המרכזית הניצבת לפנינו בקיץ עם סיום שנת הלימודים היא כיצד להפוך את תקופת החופש הגדול לזמן איכותי, יעיל ומנוצל עם פעילויות הפגה ראויות. אנו מקווים ומאחלים לכם שתנצלו היטב את זמן החופשה ותחזרו לשנת הלימודים הבאה מלאי רעננות ורצון לקראת המשימות והאתגרים המצפים לנו.

את סיום השנה ואת הפרידה מנחנכי י"ב נחגוג כולנו יחד ביום שני, 25/6 בגבעול. הזמנות יחולקו מחר.

שימו לב!!! זמני המסיבה השתנו- תערוכת תוצרים תתחיל בשעה 19:00

ב 20:15 נתכנס לחלק המרכזי של המסיבה. מצפים לראותכם ולראותכן.

גם מחנה נחל אלכסנדר מאחורינו. היה מוצלח, מהנה ומגבש. תודה גדולה לטליה גפני, רכזת טיולים, לניל פסח ולסמדר גורן, לועדת טיולים, להורים שהגיעו לקחת חלק ולהיות איתנו וכמובן לכל חברי הצוות שעזרו וסייעו- תודה רבה!!

במחנה וביום שישי התקיימה אסיפה הנוגעת לשיבוץ חונכים בתלתונים בשנה הבאה. ההצעה התקבלה ברוב קולות. לעיון בהצעה לחצו כאן

אנחנו רוצים לשתף שביום ראשון הוצגה תכנית העבודה של היסודי לשנת תשע"ט לפיקוח ולאגף החינוך. הצגנו את התפיסות החינוכיות, האני מאמין, המטרות שלנו לשנה הבאה ואיך נקדם אותן ביסודי. היה מוצלח מאוד וזכינו לשבחים על העשייה. תודה לצוות היסודי שהגיע לוועדה ותרם לדיון מעמיק ומקצועי. תודה מיוחדת גם למיכל פינק, נציגת ההורים מטעם הוועד, שלקחה חלק בוועדה והיתה שותפה.

אנו שמים את נושא האקלים המיטבי בבית החינוך בראש מעייננו, מתוך הבנה כי בית חינוך ששורר בו אקלים חינוכי מיטבי מאפשר לתלמידותיו לפתח ולקדם יכולת עמידה במצבי לחץ, מגביר יצירתיות, מקנה ערכים של סובלנות לשונה, מכשיר לשיתוף פעולה, לתקשורת בין-אישית וליכולת ללמוד ולהתפתח במיטביות. זאת תוך התייחסות לצרכים הבסיסיים ולצרכים המיטביים של כל ילד. אנו שמחים לבשר כי תהליך האקלים שהתחלנו השנה הגיע לסיומו. בימים אלה אנו מנתחים את תוצאות סקר האקלים ונבנה תכנית עבודה במקומות הדורשים שיפור.

תזכורות על האירועים הקרבים:

(מומלץ לפתוח יומנים..)

1.היום, יום שלישי, 19/6, ערב סיום מגמת תאטרון- "השיאטרון". כולם מוזמנים ומוזמנות. הערב יתחיל בשבע בערב באולם.

2. היום גם יתקיים לילה לבן בתיכון. נתחיל את הלילה הלבן ב 21:30. נחנכות ונחנכי התיכון מוזמנים.

3. 29/6, יום שישי, מסיבת סיום בגן.

4. ביום שלישי, 26/6, לילה לבן תלתון ד-ו