עדכון שבועי 19.6.18

Post date: Jun 19, 2018 7:43:36 AM

קהילת גבעול היקרה,

אתמול התקיימו שיחות המשולשים ליסודי ולחטיבה. תודה לצוות החינוכי על ההשקעה המרובה בילדים לאורך השנה על הערכות ושיח מקצועי ומכיל ותודה לכל ההורים והנחנכים שהיו שותפים לשיח המצמיח.

אנו נמצאים בישורת האחרונה של השנה. השבוע נחנכי החטיבה והתיכון יסיימו את שנת הלימודים ובעוד כשבועיים הצטרפו לחופשה גם נחנכי היסודי. השאלה המרכזית הניצבת לפנינו בקיץ עם סיום שנת הלימודים היא כיצד להפוך את תקופת החופש הגדול לזמן איכותי, יעיל ומנוצל עם פעילויות הפגה ראויות. אנו מקווים ומאחלים לכם שתנצלו היטב את זמן החופשה ותחזרו לשנת הלימודים הבאה מלאי רעננות ורצון לקראת המשימות והאתגרים המצפים לנו.

את סיום השנה ואת הפרידה מנחנכי י"ב נחגוג כולנו יחד ביום שני, 25/6 בגבעול. הזמנות יחולקו מחר.

שימו לב!!! זמני המסיבה השתנו- תערוכת תוצרים תתחיל בשעה 19:00

ב 20:15 נתכנס לחלק המרכזי של המסיבה. מצפים לראותכם ולראותכן.

גם מחנה נחל אלכסנדר מאחורינו. היה מוצלח, מהנה ומגבש. תודה גדולה לטליה גפני, רכזת טיולים, לניל פסח ולסמדר גורן, לועדת טיולים, להורים שהגיעו לקחת חלק ולהיות איתנו וכמובן לכל חברי הצוות שעזרו וסייעו- תודה רבה!!

במחנה וביום שישי התקיימה אסיפה הנוגעת לשיבוץ חונכים בתלתונים בשנה הבאה. ההצעה התקבלה ברוב קולות. לעיון בהצעה לחצו כאן

אנחנו רוצים לשתף שביום ראשון הוצגה תכנית העבודה של היסודי לשנת תשע"ט לפיקוח ולאגף החינוך. הצגנו את התפיסות החינוכיות, האני מאמין, המטרות שלנו לשנה הבאה ואיך נקדם אותן ביסודי. היה מוצלח מאוד וזכינו לשבחים על העשייה. תודה לצוות היסודי שהגיע לוועדה ותרם לדיון מעמיק ומקצועי. תודה מיוחדת גם למיכל פינק, נציגת ההורים מטעם הוועד, שלקחה חלק בוועדה והיתה שותפה.

אנו שמים את נושא האקלים המיטבי