עדכון שבועי 18.11.17

Post date: Nov 19, 2017 3:20:1 AM

הורים ונחנכים יקרים,

ביום ב' יצא לדרכו המסע של טיול "שביל הגולן", עם 31 מטיילים ומטיילות מגבעול בגילאי ח'-יב', ביחד עם 15 טיילות וטיילים נוספים מביה"ס הדמוקרטי "לב השרון" שבאבן יהודה, שאנו נמצאים עימם בשיתוף פעולה מזה קרוב ל-8 שנים, בטיולים ומסעות משותפים.המסע החל בצורה מוצלחת, עם אווירה מדהימה של אחריות והשקעה, התמודדות עם אתגרים וקושי, כמו גם היכרות ולמידה של אנשים השונים זה מזה, תוך היכרות עם מגוון נופי הטבע והגיאוגרפיה של חלק צפוני ייחודי זה של ארצנו.

המסע החל ביום שני ממרגלות החרמון, וימשיך ויסתיים ביום ב' הקרוב באזור היישוב מבוא-חמה בחלק הדרומי של הרמה.

תודה לכל אנשי ונשות הצוות שנרתמו לטובת העניין, להורים שהתאמצו והשקיעו, וגם למתנדבים והמתנדבות שסייעו בעניינים לוגיסטיים כאלו ואחרים, וביניהם בראש ובראשונה לאלי ועפרה זמיר מקיבוץ מעברות, שהצטרפו ונהגו במשך חמישה ימים את הטנדר והעגלה של הציוד והאספקה.

את החוויות והרגעים החביבים ניתן לראות במעט במצגת המצורפת. נאחל המשך הצלחה והנאה לאלו שעוד ממשיכים לצעוד ביומיים הקרובים.

השבוע חגגנו בבית החינוך את חג הסיגד המסמל את חידוש הברית של יהודי אתיופיה עם עמם ותורתם. ננו שלנו ויוסי, המורה לחינוך גופני, העבירו שיעור מורשת על אופי החיים באתיופיה כשהן לבושות בבגדים המסורתיים. הילדים והצוות היו מרותקים לשמע ההסברים, רקדו, טעמו את מטעמי אתיופיה ונהנו מאוד.

תודה לניל על הארגון וההפקה, וליוסי המורה לספורט, ולננו ששיתפו והשתתפו.

שמחנו לחגוג, ללמוד, להכיר, לטעום ולהתרגש.

למידה והנאה ביער- ביום שני יצאו תלמידי תלתון ד-ו ליער כחלק משגרת תכנית הלימודים ביום זה. השבוע השמחה היתה כפולה כאשר נפגשו שם עם תלתון א-ג שהגיע אף הוא ליום של למידה, הנאה ויצירה. בנוסף לחניכי היסודי יצאו לפעילות חוץ גם ילדי הגן ונהנו אף הם מהאויר הצח והחברותא .

השבוע, יג