עדכון שבועי 17.12

Post date: Dec 22, 2016 6:24:21 AM

שבוע טוב לכם ולכן חברי וחברות קהילה יקרים.

אנחנו שמחים לבשר שפורום נציגי הוועדות סיים את תכנון לוח הפעילות השנתי, בהתאם לבקשות ולעדכונים שהוגשו לפורום מבעוד מועד.

בקרוב מאוד נציגות של הפורום, תכתובנה על הלוח השיתופי שנתלה לפני מספר שבועות על הקיר החיצוני של מקלט האמנות, את שלל הפעילויות והמועדים שידועים כרגע בלוח השנה הבית ספרי.

מעתה - אנא העבירו את המידע והבקשה על כל פעילות, או יוזמה שרוצים להכניס אותה ללוח הפעילות השנתי, לאחד מחברי פורום נציגי וועדות, עד שבועיים לפני המועד המבוקש !

אנחנו רוצים גם לעדכן שהצלחנו לעבור את השבוע החורפי שהיה לנו ללא תקלות רבות, ולשמחתנו הפעם אזור בית החינוך היה אחד האזורים הבודדים בשכונה שלא היו בו הצפות, נפילות עצים, ותקלות משמעותיות.

ולענייני עדכונים עתידיים -

נתחיל מהרחוק אל הקרוב:

1) IDEC - וועידת החינוך הדמוקרטי הבי״ל - תתקיים בישראל בין ה-28.3-3.4.

היומיים הראשונים (28-29.3), יהיו סיורים בבתי ספר ייחודיים בישראל (ביניהם גבעול). במהלך היומיים האלו משתתפי הכנס מכל העולם מחפשים אירוח אצל משפחות. אנא בדקו, ואם נוח ומעניין אתכם לארח אנשי בתי ספר דמוקרטים ממקום כלשהו בעולם, עדכנו בבקשה את רשף או את שירה יוחננוף לגבי רצונכם, ומהי כמות המתארחים שביכולתכם לארח.

היומיים לאחר מכן (30-31.3) בבית הספר הדמוקרטי בשכונת ברנדייס, בחדרה, יתקיים אירוע שיתופי גדול, וכמובן שכולנו מוזמנים כמו כל שאר חברי בתי הספר הדמוקרטים בישראל. כחלק מהכנס העולמי, ב-30.3 אחה״צ יהיה אירוע חינוך גדול של העיר חדרה באקו-פארק שבשכונת הפארק, שבמסגרתו כל בתי הספר העיר מציגים ייחודיות וחדשנות חינוכית, ובסיומו יערך פאנל מרצים מכובדים לחינוך מכל העולם. שימרו את התאריך! שאר הכנס שיורכב מסדנאות, הרצאות , הפעלות והופעות של כלל באי הכנס, יהיה בגבעת חביבה במשך מספר ימים, והוא פתוח לכלל הקהל הרחב, ומוזמנים אליו הורים, ילדים ואנשי צוות כאחד.

2) חנוכה מגיע - חגיגה גדולה בפתח! והפעם -

אירוע משותף לגבעול ולקהילת שכונת גבעת-אולגה.

אירוע החנוכה יתקיים ביום א׳, ה-25.12, אחה״צ.

מה בתכנית?

16:15 תהלוכת "מאירים את אולגה" - ״איזו להבה יכולה להשתוות לקרן אור של השמש ביום חורף?״ (הנרי דיוויד תורו). אנו נצא יחדיו לתהלוכה ברחובות הקרובים לגבעול, בה נצעד בשירה ועם אור מרצד - פנסים, נצנצים וסטיקלייטים ודומיהם!!!

בין 17:00 ל-18:00

* פסטיגבעול המסורתי - הופעות של ילדי גבעול.

* הצגה לחנוכה של ילדי התאטרון (עם עמית)* הדלקת נרות וחלוקת סופגניות.

(רישמו לעצמכם את המועד והאירועים)

3) עוד לפני החגיגה - יום הלימודים באותו היום יהיה קצר, ויסתיים בשעה 13:20, לטובת התארגנות והיערכות לקראת האירוע שיתקיים אחה״צ.

4) ממש בקרוב, ביום ה׳ השבוע, בתאריך ה-22.12.16, יצויין יום המורה בישראל. אנחנו רוצים למסור כבר עכשיו את תודתנו והערכתנו הגדולה והעמוקה לאנשי ונשות הצוות בגבעול, שבלעדיהם כל הפלא החינוכי הייחודי הזה לא היה יכול להתקיים. אנחנו גם מזמינים את כולם וכולן לחייך ביום חמישי לכל חברי וחברות הצוות של גבעול, ולמצוא את דרככם הייחודית להביע תודה ואהדה.

המשך שבוע נעים וחמים לכולם.

להתראות,

לאה ורשף - מנהלים שותפים