עדכון שבועי 16.11

Post date: Nov 18, 2018 5:19:55 AM

שלום לכם/ן חברי וחברות קהילה יקרים ויקרות,

כבכל שבוע, גם השבוע התקיימו אצלנו תהליכי למידה וצמיחה, מסקרנים וייחודיים.

מתוך שלל הדברים שחווינו השבוע, אנחנו מבקשים לציין מספר פרטים לגבי האסיפה שהייתה השבוע, וגם לגבי אלו שמתוכננות לתקופה הקרובה. ביום ד' האחרון, התקיימה אסיפה ראשונה השנה שחידשה את החשיבה על נושא השימוש בטלפונים ניידים בתלתון ד'-ו'.

ההצעה שהוצעה ע"י קבוצת בנות מהתלתון, מדברת על החזרת השימוש בטלפונים ניידים בזמן ההפסקות בלבד.

התקיים דיון ענייני, ונוכחות מרשימה של נחנכים ונחנכות, והובעו דעות רבות בעד ונגד. בנוסף הוצגו לפני הנוכחים ציטוטים מחוזר מנכ"ל בנושא שימוש בטלפונים ניידים בבתי ספר, והושם דגש על כך שהשימוש בטלפונים ניידים מסוכן לבריאות.

עקב רשימת הדוברים הארוכה, האסיפה לא הסתיימה, ודיון ההמשך וההצבעה בסופו, נדחו ליום ד' הקרוב, ה-21.11, וזאת כדי לאפשר לכל מי שנרשם לבוא לידי ביטוי.

בנוסף, ב-30/11, יום ו', תתקיים בשעה 9:00, אסיפת שישי קהילתית, הן בנושא הזה, והן לגבי ההצעה בנוגע לאופניים חשמליים, ורק לאחר איחוד ההצבעות של אסיפות רביעי ושישי, בכל אחד מהנושאים בנפרד, נפרסם את התוצאות הסופיות שייכנסו לתוקף בתום ההצבעות.

נשמח לראותכם לוקחים חלק בשיח חשוב זה, בין אם בימי ד', ובין אם בימי ו'.

אנו שמחים על כל יוזמה של נחנך/ת וגאים לספר שבמסגרת הפעילות ביום יער של נחנכי וצוות ד-ו, כל קבוצת חונכות לוקחת על עצמה לארגן פעילות. השבוע התארגנו 4 בנות כתה ו מהקבוצה של אייל: מאל אלפיסי, מאיה שליי, לילה אלקלעי ועדן גורן והכינו 4 חדריי בריחה בנושאים לימודיים וחוקי התלתון.

במשך שבוע הן תכננו, הכינו, גזרו ועבדו על מנת להכין את הפעילות.

ביום שני מוקדם בבוקר הן הגיעו וארגנו את החדרים.

הילדים הגיעו בקבוצות של חמישה ועברו את הפעילות. כל מי שסיים אמר שהיה מוצלח, מהנה ומעניין. ניתן להתרשם מהתמונות במצגת המצורפת למייל זה.

תודה לבנות היקרות על הפעילות ותודה לצוות חונכי ד-ו שמאפשרים.

בקרוב ערב משפחות ביער. פרטים נוספים ימסרו בהמשך.

אנו מזכירים שבין התאריכים 22-24/11, יתקיים פסטיבל "שיח מדברי", לפתיחת שנה של קהילת בתי הספר הדמוקרטיים. פרטים נוספים והרשמה בהזמנה המצורפת.

כמו כן מזכירים לכם שב 28/11 אנו מזמינים אתכם להרצאה מרתקת על מיניות בריאה בדור המסכים עם המרצה שלומית הברון מ"מידע אמין על מין" באולם הספורט שלנו בשעה 20:00.

נשמח לראותכם.

תודה ענקית לכל ההורים המתנדבים שעומדים מידי בוקר במפרץ החניה שלנו ומסייעים לנחנכים לרדת בבטחה מהרכב במסגרת המיזם "נשק וסע"