עדכון שבועי 10.6.18

Post date: Jun 11, 2018 3:16:54 PM

הורים, חונכים, ​נחנכים וצוות יקר,

באותו היום, התקיים גם ערב מעברים להורי הגן שילדיהם עולים לכיתה א', גם זה היה ערב משמעותי בו חשפנו את התפיסה החינוכית שלנו, שוחחנו על הסתגלות הילדים בגיל זה במעבר לבניין היסודי, על התהליכים המתרחשים אצלם ומה קורה בתלתון הקולט. תודה להורים שהגיעו לשמוע ולהשמיע.

אירוע מהנה ומוצלח נוסף היה ערב סיכום שנה של המוסיקה . היה משמח ומרגש מאוד לראות את הילדים מנגנים ושרים בכישרון רב ובביטחון על הבמה . זאת ההזדמנות להודות בשנית לניל וצוות המוסיקה וגם לצוות ההגברה על ליווי הילדים והעבודה עימם לאורך השנה.

תכניות לפעילות ​בעתיד הקרוב:​

סיימנו שבוע נוסף בו העשייה החינוכית שלנו באה לידי ביטוי במספר היבטים: ביום שני, התקיים ערב סיכום שנה של תלמידי מגמת התחל"ה, בו הציגו את התוצרים המשמעותיים שלהם. הערב היה מושקע ומרגש. המנטורים המלווים את הילדים לאורך השנה הגיעו להביע תמיכתם מהתהליך הייחודי. מנהלת אגף החינוך שנכחה באירוע סיכמה אותו כחוויה מעצימה ומלמדת. יישר כח לעוסקים במלאכה, לצוות התיכון ולנאווה ומיכל על הובלת המגמה לאורך השנה.

מחנה הקיץ בנחל אלכסנדר כבר בפתח... בימים שלישי ורביע​י הקרובים​ נצא כולנו ליומיים של כייף, העשרה וחוויה מחוץ לכתלי בית החינוך.

המחנה יתקיים בחניון נחל אלכסנדר - חורבת סמרה.

(פרטים נוספים על המחנה יובאו מייד בהמשך הודעה זו)

אנא שימו לב, וודאו שהוזמנתם/ן, ואם לא אז צרו קשר בבקשה עם החונך/ת של ילדכם ו/או צרו קשר איתנו המנהלים.