עדכון שבועי 10.2.17

Post date: Feb 12, 2017 5:9:11 AM

קהילה יקרה שבוע טוב!

ר

​א) ​ילדי א'-ג' יוצאים ​בבוקר ​לחווה החקלאית, לחגיגת ט"ו בשבט ​ביחד עם ה​משפח​ה​.

​ב) ​וועדת קשרי קהילה מובילה ​באותו הבוקר ​במקביל​,​ טורניר שש-בש​(!!!)​ ל​מי שירצה מבית החינוך, ומקהילת ​שכונת ​גבעת​-​אולגה, ב​תוך ​גבעול, ​ביחד עם ​הזדמנות לנטיעות​ ושתילה של צמחים ברחבי בית החינוך​.

​ראו ​הזמנה ​מצורפת ​לטורניר השש​-​בש מטעם ועדת קשרי קהילה!

בואו ונראה אם אחת/אחת מכם הוא/היא האלופ/ה!?

אשית​ ​- ברכת ט"ו בשבט שמח לכולכם ולכולכן! ט"ו בשבט הביא עמו שבוע אביבי ומרהיב ביופיו, ואנחנו מקווים שהצלחתם לצאת אל הטבע, ואולי אפילו לטעת עץ!

למי שלא הספיק/ה, ​לחגוג, ולהתרגש עם התחדשותו של הטבע, ​נא לא לדאוג

ביום שישי הקרוב​, ה-17.2,​ יש לכם שתי הזדמנויות להשתתף בחגיגות ט"ו בשבט ובנטיעות:

ובהמשך להתחדשות וההשתנות של הטבע, נ​עבור לרגע להשתנות נוספת, ונכתוב לכם/ן על​ ה​ה​יערכות המשותפת​ שלנו, ​רשף ולאה, לקראת סיום תפקידה של לאה, כפי שהודיעה במייל נפרד​.​(למי שלא קרא​ ​- לאה תסיים את תפקידה בגבעול עם סיום שנת הלימודים, בעוד חצי שנה).

את השנה הקרובה נסיים, כאמור, בניהול משותף, אך לרגל השינויים הצפויים, נקיים בינינו מעכשיו חלוקה מחודשת של התפקידים:

רשף יתייצב בתפקיד המוביל, כמנהל הכולל של כלל בית החינוך, כולל כל הצדדים הארגוניים והפוליטיים, ולאה תיקח על עצמה את הניהול הפדגוגי.

יחד עם זאת​, חשוב לנו להדגיש​ ​ש​נמשיך ללוות את הרכזות ​והצוותים ​כפי שליווינו ​אותם ​עד כה​, ​ושא​נח​נו ​שנינו ​מחוייבים כרגיל, לתת לגבעול את כל כוחנו ואהבתנו, ולסיים את השנה הזו עם עוד ביטויים לצמיחה המתמדת של גבעול, ואנו מקווים שאף יותר מתמיד.

לגבי הניהול בשנה הבאה​ ​- כ​רגע ​יש לנו מנהל שותף נפלא​ ​- יוגב אמיתי​,​ הנמצא בשנת שבתון. אנו מקווים כי יחזור אל תפקידו, וכך נוכל להמשיך עם מנהלים מוכרים ושייכים לגבעול, שאף הקימו יחדיו את בית החינוך.

אנו ממתינים לתשובתו של יוגב, ונעדכן באם נראה שאנו צריכים לצאת לדרך בבחירת מנהל/ת שותפ/ה חדשה. בכל מקרה אנו סמוכים ובטוחים כי בידינו הכוח והחכמה, ​ו​בהובלה של וועדת מורים, ביחד עם שיתוף ​פעולה ​עם הרשויות​ (עיריית ​חדרה ומשרד החינוך​),​ ​נוכל ​להמשיך ​עם המסורת של מנהלים/ות "משלנו".

אתם כולכם מוזמנים להשתתף איתנו בהנאה הזו, עם משחק המתמטיקה הגדול.

​ראו ​הודעה​ מצורפת​ משירה אליגון, רכזת המתמטיקה של גבעול​:

להורים שלום רב,

אנחנו שמחים לספר כי בית ספרנו משתתף השנה באליפות משחקי המתמטיקה של משרד החינוך.

מטרת האליפות היא לקרב תלמידים אל תחומי המתמטיקה והמדעים באופן מהנה ומאתגר.

האליפות מבוססת על סדרת משחקים שמזכים בנקודות (״כוכבים״) ופרסי התקדמות. המשחקים מניחים יסודות להבנה עמוקה של החומר המתמטי שנלמד בבית ה