עדכון שבועי לסיכום חנוכה

Post date: Jan 02, 2017 6:40:53 AM

איזה חג מקסים הוא חג החנוכה!

תודה לכולם על ההירתמות: ​ל​כל אחת ואחד בהתאם ליכולת​ם, רצונותי​הם​ ופניות​ם​.

תודה ענקית במיוחד לחברי הועדות ה​שונות​, על הפקת אירועי החנוכה, ובמיוחד ​על ​ה"פסטיגבעול" (וסליחה ​אם בטעות השמטנו מישהו​...).

תודה לועדת אירועים, לועדת מוסיקה, לועדת קשרי קהילה, לצוות תאורה והגברה, לועדת חזות, ולכל הילדים והילדות, המורים והמורות, ההורים וההורות,

שעזרו והכינו, והפיקו, ויצרו, וקישטו, והופיעו, והגבירו, ובישלו, והאכילו, וכל מה שעשיתם מסביב...

בזכות כולכם היה לנו חג שמח ונעים​, ובעיקר מאוד מרגש ומחמם את הלב.​

​רבים ניגשו אלינו בסיום המסיבה, מלאי התפעמות מהחגיגה, מהמופעים וההפקה, והיו מרוצים ונלהבים מהאווירה והקהילתיות.​

​גם בעינינו, המנהלים והצוות, זה ערב מלא בהצלחות, ובעיקר במימוש של רעיונות ומטרות שחשובים בעינינו.

בראש ובראשונה זה ​היה ​ערב של ילדים​!​

ילדים ​ביטאו​ את עצמם על הבמה, באומץ, בנחישות וביצירתיות שופעת!

כל ​ה​מופע​ים​, ​ו​כל העשייה מסביב​ם​: ההכנות, הקישוטים, ההפקה, החשיבה,​ ועוד,​ ​כל אלו ​היו בשיתוף עם הילדים, על פי יוזמות שלהם, ורוב הזמן, גם בהובלה שלהם.

הערב היה חגיגת ביטוי וניהול של ילדים!

א​ותנו​, חברי הצוות, ​זה ריגש במיוחד. ​אנחנו מכירים את הילדים לעומק ויודעים כמה פריצות דרך, ​וכמה ​נ​י​צחונות אישיים ולמידה משמעותית​,​ ​קרו ו​היו בערב הזה​, ובחלק מהמקרים, מבלי שמישהו שמכיר את אותו הילד או אותה הילדה הספציפיים, ואת סיפורם האישי והייחודי, יכל היה להבחין בכך בכלל​...

​אנחנו שמחים ביותר, בכל פעם כאשר מצליחה העשייה בגבעול להביא לכך, שתהייה חוויה של הגשמה עצמית, וביטוי מלא של ילדים וילדות, ביטוי ​שהוא ​אותנטי ו​שופע ביכולת ​יצירתית!

אנחנו שמחים על כך, למרות שלפעמים יצירת ההזדמנות לבמה של התבטאות שכזו של ילדים וילדות, מביאה איתה אירוע פחות מלוטש ומדויק, עם תחושה של הפקה מקצועית יוקרתית, ויותר אירוע עם אופי הווייתי וחווייתי, ועם אווירה של בית. ​​

​אנחנו כן רוצים להודות גם למספר קולות שהושמעו באוזנינו לאחר האירוע, שקראו לנו להמשיך ולעשות, אך גם הציעו שנשפר את היכולת ההפקתית, ואת רמת הדיוק והמקצועיות של המופיעים והמשתתפים.​ אנחנו רואים בכך ביקורת שנובעת מאהבה ומתוך רצון לקדם ולשפר. בעינינו תמיד ניתן "להוציא יותר", ואנחנו רואים את עצמנו כאחראיים על קידום תהליכים של למידה והתמקצעות אצל ילדים ומבוגרים כאחד, בכל התחומים וההתרחשויות בגבעול, ואנו יודעים שעוד נכונה לכולנו ביחד דרך ארוכה ועבודה רבה כדי להשיג שיפורים והתקדמויות.

בינתיים- אנחנו שמחים כל כך על מה שיש לנו,

ובעיקר- על התמונה הגדולה: קהילה תומכת, מחבקת, וגם דעתנית.

כשזה בא ביחד, זה מנוע גדול לצמיחה ולהפצה של אור. מזמינים ​את כל ​מי שרוצה לתת כתף בשיפור המתמיד, להצטרף לו​ו​עדות!!!

​ולעדכונים והודעות -

חוזרים מחופשת חנוכה לבית החינוך, ביום ב' הקרוב ה-2.1.17, כאשר פנינו לקראת מחצית השנה, שתבוא עלינו לטובה בעוד כקצת יותר מחודש.

בהזדמנות זו נאחל לכולם/ן, שנה אזרחית חדשה טובה ומוצלחת, מלאת התחדשות והזדמנויות, והגשמת חלומות.