סיכום שבוע ראשון ללימודים

Post date: Sep 11, 2018 6:50:13 PM

משפחות יקרות,

סיימנו את השבוע הראשון של שנת הלימודים ובשמחה אנו מסכמים שבוע בו כולם וכולן בהתרגשות והתחושה של התחדשות והתחלה נוכחת באוויר ובאווירה, בכל מקום ובכל פינה: - נחנכים וחונכות עומלים על ״טעימה״ של שיעורים, ובנייה של מערכות.

- נשות ואנשי צוות, יחדיו עם נחנכים, נחנכות והורים, ממשיכים לסדר ולארגן את המרחבים החינוכיים שלנו.

- מפגשי חונכות אישית קורים ומתרחשים להם בין העצים, על הספסל, במועדון התלתוני ובמגרש הספורט.

- אוירת החג מורגשת, אנו טובלים תפוח בדבש להמון רגעים מתוקים במהלך השנה, ובתלתונים נשמע קול השופר, שירים ופעילויות.

- קיבלנו בברכת "שלום כיתה א'" את נחנכנו הצעירים שהתחילו השבוע לימודיהם בגבעול בהתרגשות רבה (תודה ל-יב׳ , הבוגרים שלנו, שליוו את הקטנים וכתבו ברכה מרגשת) - נאחל להם בהצלחה רבה.

ויחד עם זאת, אנחנו גם ניצבים בפני התמודדויות ואתגרים משותפים:

- המערכת עדיין לא מושלמת. ישנן התנגשויות שעלינו לשנות ולתקן, וישנם צרכים ואילוצים שעוד צריכים לקבל מענה. אנחנו בעיצומה של העבודה והמאמצים להתאים ולשפר, ואנחנו שמחים על הפניות והבקשות, וגאים בנחנכים ובנחנכות שמתגייסים לטובת גיבוש רעיונות ומציאת פתרונות יצירתיים.

- חסרות לנו כיתות, וחסרים לנו מרחבים ללמידה. כולנו עושים מאמצים ומתגמשים. בהתאם להחלטת אסיפה מהקיץ, אנחנו מתחילים בימים הקרובים בבניית כיתה חדשה על הבמה באולם הספורט, ואנחנו מקווים ומאמינים שכולנו נוכל להתחדש ולהשתמש בה מייד אחרי חופשת חג סוכות.

- אנחנו בעיצומם של דיוני אסיפה שהחלו ביום ד׳ האחרון, ואשר ימשיכו גם בימי ד׳ ו-ו׳ בשבוע הקרוב, בהם אנחנו בוחנים אפשרויות לעיצוב נוסף של מרחבי למידה בגבעול, והגשת בקשות לקבלת תקצוב נוסף מהמדינה לטובת שיפור מרחבי למידה נוספים בגבעול. כולם וכולן מוזמנות ומוזמנים להגיע לאסיפות ולהשפיע. (הזמנה אישית כאן, עוד על מרחבי למידה ועיצוב, כאן).

אנחנו יוצאים לדרך חדשה.

וחלקה איננה נודעת, וחלקה אף עדיין לא במצבה האופטימלי...

ג׳ובראן ח׳ליל ג׳ובראן כתב: ״איש אינו יכול להגיע אל השחר, מבלי לעבור דרך הלילה...״.

מתראים שוב למספר ימים לאחר חופשת החג, ביום ד׳ ה-12.9.

רגע לפני סיום.. אנו מבקשים להזכיר- לגשת, בבקשה ,למזכירות ולהסדיר את תשלומי ההורים, על מנת להעשיר את התכנית הבית ספרית ולתת לילדיכם את המירב.

לפירוט התשלומים על פי תלתונים, לחצו כאן

ואכן אנחנו בדרכנו אל השחר, ואנו שמחים ומודים לכל המצטרפים והמצטרפות שצועדים איתנו. בקרוב יתחילו לעבוד הוועדות החדשות בגבעול, לכולם תהיינה מערכות אישיות מסודרות ומאורגנות, ואנחנו מאמינים שאפילו נצליח לסיים את פיתוחה של האפליקציה שתומכת בתהליך החונכות האישית ונפעיל אותה השנה לראשונה.