מצילים את פרויקט המוזיקה בגבעול!

Post date: Mar 14, 2013 4:14:37 PM

נכנסים לאתר הדסטארט, תומכים בפרויקט המוזיקה של גבעול ומקבלים מתנות:

http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=1001

מה קרה?

בעקבות משבר כלכלי אליו נקלע בית החינוך גבעול בגבעת אולגה, אנו נאלצים לסגור את פרויקט המוזיקה ולא לחדש את השיעורים עם החזרה מחופשת הפסח.

נו, אז מה?

אם הפרויקט ייסגר, יותר ממאה תלמידים בכיתות א' עד יב' יאבדו מרכז חשוב בבית הספר, המביא אותם לגילוי הכישרונות שלהם, מאפשר להם לבטא את עצמם, מעלה את הביטחון העצמי שלהם ומצמיח אותם למקומות יפים של יצירה.

וחוץ מזה, פרויקט המוזיקה ממש מחזק את האינטגרציה החיובית בבית הספר, ותלמידים מרקעים סוציו-אקונומים שונים משתפים פעולה, כאשר מיתרים, מפרטים ומיקרופון מהווים בשבילם גשר לקשר משמעותי.

מה זה בכלל גבעול? ומה זה פרויקט המוזיקה של גבעול?

גבעול הוא ביה"ס הדמוקרטי הציבורי הראשון בישראל שהוקם בשכונה מוחלשת.

לומדים בו 340 תלמידים מגן עד יב', ו-100 מהם שרים, מנגנים, כותבים, מלחינים ויוצרים בשיעורי מוזיקה ייחודיים בליווי מקצועי של מורים מבי"ס מיוזיק בתל אביב (עמותת מקור).

וואו. אז מה עושים?

אנחנו אומרים שכל עוד הנר דולק אפשר לתקן, ולכן כניסיון אחרון להציל את פרויקט המוזיקה, העלנו אותו לאתר הדסטארט, כדי לתת הזדמנות לאנשים טובים באמצע הדרך להיות שותפים להצלחה שלנו ולעזור לנו לשמר את הדבר החשוב הזה.

בתוך האתר תוכלו לצפות בסרטון חינני ולקרוא עוד על פרויקט המוזיקה ועל בית החינוך גבעול.

אז מה תכלס?

נכנסים לקישור, מקליקים על "תמכו בפרוייקט", בוחרים סכום לתרומה מתוך מדרגות שונות (מ-10 ש"ח ומעלה), ממלאים את הפרטים ומקבלים תשורה שווה.

הנה שוב הקישור: http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=1001

שימו לב - אתר הדסטארט פועל לפי שיטת הכל או כלום. אם כל התומכים ביחד מגיעים לסכום שביקשנו או יותר, אנו מקבלים את הכסף ושולחים לכם בחדווה רבה את התשורות. אם לא נגיע לסכום המבוקש, הכסף לא ייגבה מכם ופרטיכם יימחקו מהאתר.

אז תעזרו לנו?

תמכו בנו וגם שתפו שתפו שתפו:-)

תודה על הכל.

שוב הקישור להדסטארט:

http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=1001

ליצירת קשר:

ענת - 0524845780

anatbl@givol.com

www.givol.org