לקראת חנוכה ועוד

Post date: Dec 17, 2019 5:35:12 AM

משפחות יקרות,

סופ"ש חורפי אמיתי ראשון הגיע וחנוכה כבר ממש מעבר לפינה. כמה עדכונים מהחודש שהיה ומבט אל העתיד הקרוב.מר חשוון גדוש באירועים היסטוריים משמעותיים ובימים מיוחדים הממנפים את העשייה החינוכית סביב ערכי המעורבות החברתית בארץ ובעולם – הצהרת בלפור, יום הזיכרון ליצחק רבין ז”ל, חודש מותו של חיים וויצמן ז”ל, חתימת הסכם השלום עם ירדן, יום זכויות הילד הבינלאומי, כ”ט בנובמבר, יום המאבק באלימות נגד נשים ועוד. גם אצלנו בבית החינוך חשובה לנו מעורבות הילדים והאכפתיות שלהם כלפי הסובב במשפחה, בקהילה, במדינה ובעולם, תוך כדי גילוי אחריות, התמדה ויוזמה.

חודש זה מזמן עבורנו גם את סוגיית האחריות המשותפת של כולנו – צוות, מורים, נחנכים והורים, להצלחתו של התהליך החינוכי וליצירת קהילה מעורבת ומאוחדת. לאחר חנוכה, נקיים ערב טד גבעולי עם הרצאות מרתקות, בדומה לערב המוצלח שנערך בשנה שעברה, בהובלת חברי וחברות וועד ההורים הבית-ספרי.

לפרטים והרשמה יש לפנות ללילך גדול, נציגת ועד ההורים.

טיול שביל ישראל המסורתי והמשמעותי יצא לדרך גם השנה (השנה צעדנו עם בית הספר "לב השרון"). נערים ונערות בגילאי החטיבה והתיכון יצאו לתשעה ימים מאתגרים ומלאי חוויות ולמידה בשטח, כאשר בכל יום עוברים עוד קטע הליכה מתוך שביל ישראל.

תודה למיכל אוסטרובסקי, לחגי שטיינדי שטיין, לעמית נגדימן, לטל הופמן, ליוסי בנישו ולכל מי שתמך וסייע על טיול מהנה משמעותי ומוצלח ממנו חזרו הילדים מלאי סיפוק והנאה.

תודה גם לדגנית דואק ולוועדת זה"ב על יום שיא בנושא חשוב- זהירות בדרכים, בו חיפשו הילדים בשכבות א-ו את המטמון ועסקו בפעילויות מגוונות, מלמדות ומהנות.

בימים אלה אנו מקיימים שיחות פדגוגיות בכל התלתונים לצורך הכרות ראשונית של כל צוות התלתון עם נחנכים חדשים, חשיבה והיוועצות משותפת בצוות רחב וביסוס כיוון עבודה חינוכית עם הנחנכים ומיפוי צרכים לעבודה מערכתית ואישית לצורך צמיחה והתפתחות. השיחות מפרות, מעוררות שאלות ואף מסמנות כיווני פעולה נוספים.

ועדת קשרי קהילה ממשיכה לתרום ובגדול ומזמינה את מי שמעוניין לתרום ולהתנדב לאפיית עוגות / מאפים לצורך מכירת עוגות לשבת. כל ההכנסות מהמכירה לטובת מסיבת הסיום של י"ב.

פרטים נוספים בפלייר המצורף למייל.

שימו לב- בקרוב יתקיימו ימים פתוחים להתרשמות והרשמה לבית החינוך. הימים הפתוחים לגילאי היסודי יתקיימו ב 29/1, 3/2 וב- 16/2.

יום פתוח נוסף לעל יסודי יתקיים לקראת פסח, נעדכן תאריך מדויק בהמשך.

אנו מודים לכל ההורים שהגיעו והסדירו את תשלומי ההורים לשנה הנוכחית. בימים אלה יוצא מכתב לכל משפחה שיש לה עדיין חוב עם יתרת התשלום שנותרה לה. אנו מבקשים מאוד מכל מי שטרם הסדיר את התשלומים השנה- תגיעו בהקדם האפשרי למזכירות. תודה!!

השנה לפי החלטת ועד אירועים, לא תתקיים חגיגת חנוכה בשעות הערב, אלא נקיים מספר פעילויות וחגיגה בשעות הלימודים ביומיים שלפני חופשת החג ה-

22-23.12.

ביום ב' ה 23.12 נר ראשון של חנוכה אנחנו לומדים כרגיל, עד השעה 15:30. למחרת מיום ג' ה 24.12 ועד ליום ב' ה 30.12 אנחנו בחופשת חנוכה. חוזרים לבית החינוך ביום ג' ה 31.12.19.

שיהיה שבוע טוב, חמים ונעים,

ורד ורשף

מנהלי בית החינוך