הודעות‏ > ‏

עדכון שבועי 24.3.17

נשלח 29 במרץ 2017, 2:02 על ידי neta Silberg
קהילה יקרה שבוע טוב! 

אנחנו מתקרבים בצעדי ענק לחג הפסח, הוא חג האביב, ואפשר להריח בכל מקום את ריח הפריחה וההתחדשות🌻🌺🌹🏵💮🌸🌷🌼
גם אצלינו בגבעול מורגשת תכונה רבה לקראת החג, ולקאת הכנס הבינלאומי לחינוך דמקורטי, שיתרחש בשבוע הקרוב בחדרה. 

בנוסף, אנו נרגשים ומלווים מרחוק את תלמידי יא'-יב' שנמצאים עכשיו בסיור למידה בפולין, לראשונה בתולדות גבעול! 

על כן, בנוסף לתמונות הנחמדות המעידות על העושר הרב שבקרבנו, נרצה להודות ולהזכיר כמה דברים: 

א. תודה לטליה, ולכלל מורי המדעים, ובמיוחד לילדים הלומדים מדעים, על שתי יוזמות שהתקיימו השבוע: הראשונה- השתתפותם המרשימה של ילדי גבעול בחידון המדעים בשנתי בטכנודע. 💻🔎🔬🔭ייצגתם אותנו בכבוד רב, ואתם לנו גאווה גדולה. 
השנייה- חידון מדעים בייתי יותר, שיזמו, זו השנה השנייה, תלמידי גבעול בכבודת ובעצמם. כפי שתראו בצמונות המצורפות- החידון עורר עניין רב והוכיח שוב, שכשלמידה נובעת מרצון פנימי, היא סוחפת פנימה ומזמנת הנאה רבה📓💡🔦🔍. כל הכבוד והמון תודה! 

ב. עוד תודה, לתלמידי "כיתות רוקדות", שייצגו אותנו בנשף ריקודים מקסים, בבתי הספר השכן- "השחף". גם כאן התמלאנו גאווה נוכח הילדים הבוגרים, המנומסים והרגישים, שהגיעו לחגוג ולרקוד עם ילדי "השף", וזכו לשבחים רבים. 💃🕴💃🕴💃🕴כל הכבוד ותודה! 

ג. עוד תודה וגאווה- לילדי ולצוות וועדת טיולים! השבוע הוצאתם את הטיול השנתי של תלתון ד'-ו', והובלתם טיול גדוש ומלא עניין. כל הכבוד! 🏃🚶🏃🚶🏃🚶🏃🚶המשיכו כך, ובהצלחה מחר בטיול של א'-ג'! 

ד. תודה לצוות התיכון, ובראשן נאווה ונטע, שהוציאו השבוע את החלום של סיור לימודי בפולין. כבר שנים שילדי התיכון רוצים ומנסים להוציא כזה מסע אל הפועל, וזו הפעם הראשונה שזה אכן קורה. אנחנו מקבלים תמונות ודיווחים על מסע משמעותי ומרגש, ושוב- על חבורת ילדי גבעול, שהיא בוגרת, מעמיקה, ומלאת אהבת אדם. כל הכבוד ותודות רבות! המשיכו להעמיק במסעכם. מתגעגעים אליכם ומחכים לשמוע וללמוד מכם על התהליך והתובנות ממנו. 

ה. בשבוע הקרוב צפויים אירועים רבים: 
- ביום א' יוצאים ילדי תלתון א-ג, כאמור, לטיול השנתי. 
- ביום א' יוצאים גם ילדי חט"ב מן השיעור "שורשים" לביקור בבית התפוצות, שם גם ירואיינו לכתבה במגזין נוער בערוץ 2. תהנו ותחכימו. 
- ביום רביעי יתקיים ביקור בגבעול מטעם הכנס הבינלאומי לחינוך דמוקרטי, ויכלול תיירים מרחבי העולם. 
- ביום חמישי יחל באופן רשמי כנס האיידק- הכנס הבינלאומי, ואחר הצהריים ניפגש כולנו (כבר הזמנו אתכם...) בתערוכה באקו-פארק החדש בחדרה. אנחנו נציג מספר רב של יוזמות חינוכיות, וזו הזדמנות לבוא ולפרגן לנו, ולעוד עשרות יוזמות מעניינות מרחבי הארץ והעולם. 
- ביום שישי תחל חופשת פסח, שתימשך עד ל19.4.17. 

ו. אז עוד בקשה קטנה לפני השבוע המלא הזה: למי שמגיעים על אופניים, 🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲או שילדיהם מגיעים על אופניים: אנא הקפידו להביא עמכם מנעול ולנעול את האופניים במתקן שלייד ציון השומר. חשוב מאד לשם המוגנות של הילדים, וכן של האופניים. 

ז. שמתם לב שעברנו לשעון קיץ, נכון? זה קרה אתמול- בוקר שישי... חשוב שתגיעו מחר בזמן🕗, אפילו אם תהיו קצת עייפים מתמיד. 

בינתיים- ליל מנוחה, 
שבוע טוב, 
ואביב שמח, מלא פריחות!
Comments