הודעות‏ > ‏

עדכון פתיחת מחצית ב' 2020

פורסם: 16 בפבר׳ 2020, 22:13 על ידי: neta Silberg
הורים, נחנכים, חונכים וצוות יקר,

בימים אלה, לאחר שחגגנו ראש השנה לאילנות, אנו חותמים בהתרגשות רבה, את המחצית הראשונה של שנה"ל תש"ף. מחצית בה התקיימו מגוון תהליכי למידה ועשייה חברתית- ערכית בכל בית החינוך. המחצית היא רק סיכום ביניים והיא טומנת בחובה הזדמנות להתחיל שוב מחדש. לצמוח, לבחור, להציב יעדים, להתבונן, לחלום, להשכיל, לשאול, לרצות עוד, לקחת חלק בפעילויות השונות ולהיות מעורב בחיי בית החינוך שלנו, בועדות ובאסיפות.  אנו בעיצומה של הדרך ומחכים לכם לשיחות המשולשים ביום א' הקרוב - מחרה-16/2/20, לשמוע, להשמיע ולחשוב יחד על המשך הדרך. 
 
שימו-לב! 
ביום ראשון, מזכירות בית החינוך תהיה פתוחה לנוחיותכם, וניתן יהיה להגיע ולסיים את תהליך הסדרת תשלומי ההורים  עד השעה 18:00. 

אנו מבקשים להודות לכל ההורים, אנשי הצוות והנחנכים והנחנכות, שהתגייסו ב
ט"ו בשבט לשתילה וצביעת בית החינוך, ובראשם לבינה אברהמי על ההובלה של הפעילות. היה משמח, צבעוני, ססגוני ומהנה. תחושה נעימה של קהילה מחבקת.  מעריכים מאוד. יישר כח!

אנו כבר עם הפנים קדימה לפורים -
יום ההתחפשות והחגיגות בשעות הבוקר, יהיה ביום א' ה-8.3.2020. אנחנו בטוחים שכולם נערכים ומתארגנים לקראת החגיגה. 
כבכול שנה, יום זה יהיה יום לימודים קצר ויסתיים בשעה 12:00.
בנוסף, ועדת קשרי קהילה מארגנת משלוחי מנות לקשישים בבית הקשיש הסמוך לבית החינוך. 
נודה לכל מי שיוכלו על שיתוף פעולה עם היוזמה, בהבאת מצרכים כגון: אזני המן, בקבוק שתיה, עוגה, דברי מתיקה, ופלים, סוגי מאפים וכל דבר העולה בדעתכם.
נציגות הועדה תעבורנה בין התלתונים במהלך השבועיים הקרובים ויאספו את הדברים שהבאתם. אפשר גם לשים אצל טל במזכירות. 

בימים אלה, בהם עשרות מיליוני תלמידים סינים סגורים בביתם, נחנכי בית החינוך שלנו, מהשכבה הצעירה (ד-ו)  ומהשכבות הבוגרות יותר (חטיבה ותיכון), יצרו לכבודם סרטונים המביעים סולידריות ותמיכה. על מנת שהסרטונים יועברו לסינים ואף יפורסמו ברשתות החברתיות, אנו מבקשים אישור פרסום לילדים המצולמים. שני הסרטונים מצורפים למייל פנימי זה שלנו, להנאתכםכמובן שלא ניתן לפרסמם / לשלוח אותם, מחוץ לקהילת גבעול ללא אישור מההורים!!

הועדה הפדגוגית בגבעול בהובלתה של טל הופמן, הרכזת הפדגוגית שלנו, עוסקת בתקופה האחרונה בשאלות מהותיות על למידה בגבעול. 

להלן מסר מטעם הוועדה: 

"בפגישותינו האחרונות קיימנו שיחות  עמוקות על מה חשוב לנו שיתאפשר לילדים ולילדות ללמוד. שאלנו האם יש והאם צריך שיהיו תחומים להם ניתן העדפה. אילו דרכים יצירתיות כדאי לפתח כדי ליצור למידה עמוקה . בעיקר שאלנו את עצמנו האם בלמידה אנו באמת עומדים בעקרונות היסוד של גבעול המאפשרים בחירה, התאמה אישית, ואיזון בין מיומנויות יסוד לפיתוח איזורי חוזק.

 אנו מזמינות כל חברת וחבר קהילה להצטרף למפגשי הועדה הפדגוגית.

לצורך קבלת תמונה רחבה יותר של תפיסות ההורים ישלח בימים הקרובים שאלון קצר – תקדישו בבקשה כמה דקות למלא שאלון זה".

נודה לשיתוף הפעולה שלכם על מנת להעמיק ולדייק את עשייתנו הפדגוגית. 

 

ובעניין דומה. צוות גבעול מעמיק בחשיבה על ההערכות הניתנות לנחנכות והנחנכים במחצית ובסוף השנה. אנו נקיים שיחות במפגשי הבוקר ובמליאת הצוות. נביא את הנושא לפגישת הועדה הפדגוגית ובסופו של תהליך ננסח הצעות לאספה בה נהיה כולנו שותפים. גם בדיונים אלו חשוב לנו לקבל ״תמונת מצב״ אצל ההורים. ולכן באותו שאלון שישלח לכם, בנוגע לועדה הפדגוגית, יהיו גם מספר שאלות בנושא זה .מודים על שיתוף הפעולה🙏


שימו לב- לצערינו, לא צפוי שלג ביער אודם ביום שני הקרוב, על כן לא נצא לשם.
חברי וחברות ועדת טיולים יבדקו אפשרויות נוספות. כשנדע נעדכן בהקדם האפשרי. 

בינתיים, רשמו לעצמכם/ן את מועדי הטיולים הבאים
22-23/3- טיול של תלתון ד-ו לאזור ירושלים. 
22-23/3- טיול חטיבה ותיכון למדבר יהודה . 

מחצית נעימה ומוצלחת לכולנו,
ורד ורשף 
Comments