31.1.19

נשלח 3 בפבר׳ 2019, 22:13 על ידי נטע זילברג   [ עודכן 3 בפבר׳ 2019, 22:28 ]

משפחות, צוות, חונכים ונחנכים יקרים ויקרות,

בימים אלה אנו חותמים בהתרגשות רבה, את המחצית הראשונה של שנה"ל תשע"ט, מחצית בה התקיימו מגוון תהליכי למידה ועשייה חברתית -ערכית. אנו יוצאים לדרך עם המחצית השנייה של שנת הלימודים.

ביום שלישי האחרון, ה-29/1/19, התקיימו מפגשי המשולשים בבית החינוך.
 
מפגשים אלה מהווים צומת נוסף לשיח הדיאלוגי שקיים אצלנו בין הנחנכים, ההורים והחונכים. אנו מקווים שבמהלך המפגשים האלו התבוננתם יחד על הדרך שעברו כל נחנך ונחנכת בשבילי המסע שבחרו לעצמם מתחילת השנה, בחנתם הן את ההצלחות והן את האתגרים, והצבתם יחדיו את המטרות להמשך.
 
בית החינוך שלנו שם לו לדגש לפתח שיח מקדם אשר רואה כל נחנך ונחנכת על יכולותיהם, חוזקותיהם ותחומי העניין שלהם, כמו גם על התחומים שדרוש בהם חיזוק או שיפור. כל זאת במטרה לספק להם קרקע לצמיחה ולהתפתחות אישית. הדבר בא לידי ביטוי בפלטפורמות שונות כגון שיעורים, מ"מעגל בנים ומעגל בנות" או שיעורי המוזיקה, הנגרות, החשבון, האנגלית, המלאכות, ההיסטוריה, הסיירות, התנ"ך, התיאטרון, הקרקס, הכלבנות והרשימה עוד ארוכה. דוגמא לפלטפורמה נוספת שמאפשרת מתן ביטוי לחוזקות של נחנכים ונחנכות היא השתתפות בוועדות השונות. פעילות הוועדות במחצית זו הייתה משמעותית וענפה. היו לנו הפסקות פעילות בתחום הספורט, יום שיא בשפה בהובלת ועדת ספרייה, ועדת חזות עובדת בין השאר על שיפור חזות חצר ביה"ס, וועדת אסיפה מובילה אספות והחלטות, בוועדת ביקורת בוחנים בודקים ומגבשים מסקנות ודו"חות על תחומים שונים, וועדת טיולים מפיקה טיולים תלתוניים ובית ספריים, נרקם קשר רב דורי עם המרכז לקשיש הסמוך לבית הספר בהובלת ועדת קשרי קהילה, וועדת אירועים מקדמת חגיגת אירועים בית ספריים סביב חגים ומועדים, ועדת ל"ב מקיימת תהליכי גישור מידי יום ומנהלת קונפליקטים בצורה דיאלוגית, מכבדת ומצמיחה, ועדת תקציב מתכנסת אחת לחודש ובוחנת את התקציב ומקבלת החלטות לגבי חלוקת המשאבים, ועדת מורים החלה את עבודתה גם כן, וכך גם וועדת מערכת, ופורום נציגי וועדות.

אנחנו מאמינים ומקווים שנמשיך לצמוח, להשכיל, לשאול ולרצות עוד...  וגם רוצים שכל אחד ואחת מחברי הקהילה, ירצה בכך גם בעצמו ובעצמה. שכולם/ן ירצו לקחת יותר חלק בפעילויות ובוועדות, יותר חלק פעיל בשיעורים ובפרוייקטים ויותר באספות. אנו בעיצומה של דרך, ומזמינים אתכם ואתכן להתבונן איתנו בעשייה כולה, לומר מילה טובה האחד לשני, והאחת לשנייה, וגם להאיר את עינינו ולחשוב בשותפות כדי להוביל עוד קידום וצמיחה. אנו מאמינים הלכה למעשה כי קידום משמעותי ניתן לבצע בדרך של שותפות, הידברות, הקשבה ושיח מתמיד. 
 
זאת ההזדמנות לעצירת ביניים על מנת להודות לכל עובדי ועובדות בית החינוך, על עבודה מסורה, ימים כלילות, למען רווחתם של הנחנכים והנחנכות שלנו. תודה על השקעה רבה מזמנכם האישי לטובת הצלחת הנחנכים והנחנכות באתגרים השונים העומדים בפניהם ובפנינו❤
תודה לועד ההורים וועד העמותה על השותפות, החשיבה והדרך שאתם צועדים איתנו במתן תמיכה למערך הארגוני הבית ספרי, ובמעורבותכם/ן בנושאים השונים🙏🙏

השבוע נציין "שבוע לאומי לגלישה בטוחה ברשת", אותו פתחה בכבוד רב ביום שישי האחרון, ליהא בן נעים, משכבה ה', שייצגה את בית החינוך בתחרות הנואם הצעיר" היישובית בנאומה בנושא "כוחה של מילה". 
תודה ליהא - גאים בך מאוד! ותודה לצוות שליווה אותה בתהליך ותמך בה בשיעורי השפה ובכלל. 

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A0%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%98%D7%94_%D7%A1%D7%90%D7%9C%D7%93
השבוע אנ מציינים את יום המשפחה המתקיים לזכרה של הנרייטה סולד אשר הקימה את הסתדרות הנשים הציונית "הדסה" וכונתה "אם כל הילדים". 
ריצ'ארד באך אמר כי : "הקשר הקושר את משפחתך האמיתית הוא אינו קשר של דם אלא של כבוד וחדווה איש בחיי רעהו". 
בתלתונים השונים יתקיימו פעילויות בנושא זה.


ביום ה' ה-21.2.19, בשעה 18:00 נקיים באולם "ערב יצירה מקורית" של מוסיקה ואמנות. ערב שכולו יצירות מקוריות של הילדים- שירים מקוריים, עיבודים חדשים לשירים, תערוכה של יצירותיהם של תלמידי אמנות בביה"ס ועוד.
https://www.artbylena.com/theme/music/
אתם/ן מוזמנות ומוזמנים בחום להאזין, לצפות ולעודד:)

ולסיום נספר שההרשמה ליסודי ולגן הסתיימה ואנחנו אחרי 3 ימים פתוחים בהם הגיעו משפחות רבות להירשם ולהתרשם מהעשייה החינוכית שלנו. היה מוצלח. 
יום פתוח אחרון לעל יסודי יתקיים לקראת פסח. 

בברכת המשך שנה מוצלחת ופורייה,

רשף וורד 
מנהלי בית החינוך

21/1/19

נשלח 20 בינו׳ 2019, 21:56 על ידי נטע זילברג

שלום לכולם/ן

הפעם, בהודעתנו זו אנחנו דווקא מבקשים להתמקד בנושא חשוב שדורש את תשומת ליבכם ההורים - תשלום שכר לימוד.

תשלומי ההורים לבית החינוך הדמוקרטי-קהילתי הינם משאב חיוני ביותר.

לא כולם שילמו עדיין!

ללא הסדרת התשלום, נתקשה לקיים את בית החינוך כפי שהוא אמור לפעול.


ולכן:

1.      על כל משפחות גבעול לבוא ולהסדיר את נושא שכר הלימוד באופן מיידי, ולא יאוחר מיום ו' ה-25.1!

קראו את המכתב אודות פירוט התשלומים כאן


2.      בקשות להנחות בשכר הלימוד –

כל מי שמתקשים לעמוד בתשלום שכר הלימוד, יכולים להגיש בקשה לבדיקת אפשרות לקבלת הנחה. 

מי שמעוניין להגיש בקשה, נדרש למלא את הטופס המצ"ב, ולהביאו למזכירות עד יום ו' 25.1.19, בצירוף מסמכים.

נא ראו פרטים לגבי הנחות כאן

למילוי טופס לחצו כאן


חשוב לזכור: היכולת שלנו לאפשר הנחות מוגבלת, ותלויה בהכרח בהיקף הגבייה ובכמות המשפחות שמסדירות תשלום!

 הערה: ניתן להגיש בקשה לבדיקת אפשרות להנחה, רק לאחר הסדרה ראשונית של התשלום.


אנא, קראו את תוכן המכתב והמסמכים המצורפים בעיון, ופעלו בהתאם.

שיהיה שבוע מוצלח לכולנו,
ורד ורשף

13.1.19

נשלח 12 בינו׳ 2019, 22:39 על ידי נטע זילברג

הַלַּיְלָה מְכַסֶּה עַל בּוֹקֶר חָדָשׁ 

טִיפּוֹת הַדֶּשֶׁא עַל צִינּוֹר שֶׁל טַל 
כְּבָר יֵשׁ חִיּוּכִים וְהַחוֹרֶף מַמָּשׁ 
מֵצִיץ בֵּין קְצָווֹת שֵׂיעָר מְתוּלְתָּל 

חוֹרֶף יַלְדוּתִי מֵצִיף בִּי גַּעְגּוּעַ 
תְּמוּנָה כָּזוֹ שֶׁל זִיכָּרוֹן מַקְסִים 
טִיפּוֹת טִיפּוֹת שֶׁל גֶּשֶׁם בְּמִין מִקְצָב רָגוּעַ 
ושפריץ שֶׁל מִיץ 
וְרֵיחַ פַּרְדֵּסִים...
(מתוך: חורף ילדותי / צביה אהרוני)חברי וחברות קהילה יקרים ויקרות,
אנחנו מתקרבים בצעדי ענק לתקופת אמצע השנה.
בשבועיים האחרונים,  קורים דברים, והרבה...

ראשית אנחנו רוצים לשתף, שכל שבוע מתכנס צוות החונכות והחונכים לישיבות פדגוגיות ארוכות.
בישיבות אלו, אנחנו מסתכלים ומתבוננים על התהליכים שעוברים הנחנכים, הנחנכות ואנו בוחנים את הדרך, היעדים, והמטרות, מתוך רצון לשפר, לקדם ולהצמיח את כולנו.
כל חונך וחונכת, מקיימים בשבועות האחרונים שיחות דיאלוגיות אישיות עם הנחנכים והנחנכות שלהם, כותבים הערכות אישיות לנחנכים והנחנכות, ומתכוננים לשיחות המשולשים שיתקיימו ביום ג' ה-29/1.
בהזדמנות זו אנחנו מעוניינים לשתף אתכם/ן, שהשנה ינסו החונכים והחונכות במפגשי המשולשים, לבחון ביחד את התהליכים שעברו על הנחנכים והנחנכות במחצית הראשונה של השנה, ויבדקו ביחד אתכם, אם ניתן לגבש מסקנות ומטרות משותפות של המשולש, למחצית השנייה של השנה.
לקראת השיח המשותף הזה, גם אתם/ן מוזמנים ומוזמנות לשוחח עם ילדיכם על אשר עבר עליהם במחצית הראשונה של השנה, ומה הם חושבים ומתכננים למחצית השנייה.
זה גם הזמן והרגע שאנו מעוניינים לנצל, כדי להביע ולומר תודה והערכה רבה, לאנשי ונשות הצוות היקרות והיקרים, שמשקיעים זמן ומאמץ רבים בקיומו של תהליך חשוב זה.
תודה לכם על הישיבות הארוכות, ועל ההשקעה והחשיבה המשמעותית, של כל אחד ואחת מכם/ן  בשבועות האחרונים🙏 

 החלה ההרשמה לגילאי הגן והיסודי לשנת תש"פ ואנו כבר אחרי היום הפתוח הראשון. מייל עם הנחיות לנרשמים נשלח בנפרד. השנה אנו מבקשים למלא פרטיכם גם באמצעות הטופס המקוןן (בנוסף לטופס הרשמי): https://goo.gl/BgsJCG 

ימים פתוחים נוספים יתקיימו במועדים הבאים:  23/1, 27/1 . 

בשבועיים האחרונים עברנו גם כמה אספות, וישנן עוד כמה לפנינו.
הייתה החלטה משותפת על המשך קיום יום יער לתלתון ד-ו, הוחלט לצמצם ולעדכן את אתר גבעול, דנו בשאלת ההגבלה של דיון חוזר בנושא שכבר התקבלה לגביו החלטה, והחלטנו לקדם שיח רחב לבחינת הנושא טרם יחזור לאסיפה בשנית.
השבוע נדון בשאלת "סגירת המגרש בזמן האספה בשל הרעש שמפריע לאספות".
פרטים נוספים, ניתן למצוא ולקרוא בהודעה נפרדת ששולחת וועדת אסיפה, שהחליטה מהשבוע להפיץ את המידע באופן נפרד כל שבוע.

אנו שמחים לבשר לכם שב- 23/1, במשך כל היום (החל מהשעה 9:00), יופעל במתחם ביה"ס (ממש ליד אולם הספורט) בית קפה Givoliano שהינו פרויקט האמצע של תלמידי הקורס "ניהול פרויקטים" המתנהל השנה בחטיבה.
בבית הקפה יוגשו מאכלים קלים, שייקים קפה ושוקו חם- פרי ידיהם של תלמידי הקורס. הכול במחירים מצחיקים. בית הקפה מיועד לתלמידים, להורים (גם לאלה שמגיעים ליום הפתוח) ולמורים - בואו לתמוך ושילחו את הילדים עם כסף קטן ביום זה. כל הכסף שיושג ביום זה יושקע חזרה בפרויקטי סוף השנה של התלמידים בקורס.

עוד שמחים לבשר שבטורניר כדורשת שהשתתפו בו נחנכות בית החינוך ניצחנו בשני משחקים מתוך שלושה והגענו למקום השני והמכובד! במשחק של נחנכי גבעול ניצחנו גם כן במשחק אחד. וחשוב מזה, הילדים שיחקו בהגינות ובכבוד 🏆
זאת ההזדמנות להודות ליוסי טפטה, מורה לחנ"ג על הליווי המקצועי והערכי של כל נחנך ונחנכת. 

הורים יקרים, אנו זקוקים לשיתוף הפעולה שלכם ושלכן ולהתגייסותכם/ן למיזם "נשק וסע" על מנת שנמשיך להפעילו בהצלחה תוך שמירה על בטיחות הילדים. 
אנא שבצו עצמכם בטבלה: https://goo.gl/LMwyQf

28/12/19

נשלח 29 בדצמ׳ 2018, 23:10 על ידי נטע זילברג

קהילה יקרה שלום,


אנו שמחים לבשר שכבר כל הועדות פועלות במרץ וגם ועדת מורים ותקציב החלו עבודתן השנה, הציבו מטרות והחלו לפעול למימושן, ילדים, צוות וגם הורים. 
זאת ההזדמנות להודות לכל ההורים שלוקחים חלק בועדות השונות, בישיבות ועד הורים וועד עמותה, ונרתמים לכל עזרה ובקשה. 
אנו מודים לכם מאוד ומאחלים המשך שיתופי פעולה מוצלחים. 

בהזדמנות זאת, במסגרת שיתופי פעולה של ועדת קשרי קהילה עם המרכז לקשיש הסמוך אלינו, אנו זקוקים למבוגר שילווה את הילדים אחת לחודש במיזם "הקשר הרב דורי", בו נחזק את מערכת הקשרים בין נחנכי גבעול לבין אזרחים ותיקים בקהילה שלנו. מי מכם שיכול ומעוניין ללוות את הילדים מוזמן ליצור קשר עם נציגי ועדת קהילה, טל ששון - נחנך בחטיבה, או ורד חזן - מנהלת בית החינוך. 

מנכ"ל העירייה, יעקב זיגדון, הגיע לביקור אצלנו השבוע, יחד עם מנהלת אגף החינוך - סיגלית איציקוביץ, ועם מילה פיש - רכזת במחלקה לחינוך יסודי ועל יסודי, שמטרתו בחינת מרחבי הלמידה שהוקמו בשנה שעברה במסגרת התכנית - M21. 
המנכ"ל התרשם משני מרחבי הלמידה ומהתכנית הפדגוגית שעומדת אחרי מרחבים אלה. 

השבוע אנו מתחילים בישיבות פדגוגיות של הצוות החינוכי. מטרת ישיבות אלה היא לקבל תמונה רחבה ומקיפה יותר על כל נחנך וכל נחנכת, כדי לחשוב יחד על כיווני הצמיחה וההתפתחות, שעוברים על כל הנחנכים, ומה הם תהליכי ההעצמה והחיזוק שכדאי להתמקד בהם להמשך השנה. 

בקרוב ניפגש כולנו לשיח "משולשים"שימו לב - המשולשים הוקדמו ליום  שלישי, ה- 29/1 , ולא כפי שפורסם בפעמים הקודמות. אנא עדכנו ביומנים 

בשבועיים האחרונים התקיימו אסיפות בכמה נושאים
1. אסיפת צלצולים, בה בחרנו את הצלצולים שיושמעו במהלך החודש הקרוב. 
2.  2 אסיפות (אחת ביום ד', והשנייה ביום ו'), שדנו על קיום יום יער אחת לשבוע בתלתון ד-ו.
מפאת רשימת דוברים ארוכה ביום ד' האחרון, הדיון ימשיך ביום ד' הקרוב. 
3. הצעה להגביל דיון חוזר בהחלטת אסיפה לתקופה של 12 חודשים. נושא זה עלה גם הוא לדיון באסיפת שישי, ובינתיים הוסכם באסיפה שהייתה, שיוקם צוות חשיבה שיבחן את הנושא, ויציע הצעה מגובשת יותר לאסיפה, שתכלול גם התייחסות מורחבת לנושא ערעורים באותה השנה. ההצעה תעלה לדיון המשך גם ביום ד' בעוד שבועיים, ואז תתקבל ההחלטה הסופית. 

שימו לב- ביום ד' 16.1.19, נדון בהצעה לרענן ולצמצם את אתר האינטרנט של גבעול.

14.12.18

נשלח 16 בדצמ׳ 2018, 4:19 על ידי נטע זילברג

קהילת גבעול היקרה,
עברנו כשליש משנת הלימודים וגם חנוכה כבר אחרינו וזה הזמן לעצור רגע ולהביט אחורנית. 

בתקופה קצרה זו הצלחנו להעמיק בדרכי הערכה- למידה, לבחור ועדות ולפעול 

בתוכן, להכיר נחנכים ונחנכות חדשים וחדשות, לחבק לקרבנו את אנשי ונשות 

הצוות החדשים והחדשות, להיפרד מיהודית, המזכירה המיתולוגית ולקלוט באהבה את טל, המזכירה החדשה. לחגוג יחד את חג החנוכה, להיפגש לשתי הרצאות, אספות קהילתיות, לקלוט את הילדים שעלו ל- א' , להעמיק את הלמידה במונטסורי בתלתון א-ג, הכוללת הדרכה חודשית לצוות והכנת מרחב מזמין ללמידה. שיפור העזרים ודרכי הלמידה המונטסורי, הכוונה ללמידה עצמאית ואחריות אישית של כל תלמיד ללמידה שלו. חונכי א-ג חשפו את הנחנכים לסביבה אוריינית, דגש על כתיבה וקריאה בשיעורים שאינם שיעורי שפה. 

העמקנו ולמדנו על השונות והייחודיות של כל אדם.  תהליך זה נעשה על ידי מציאת אזורי החוזק והאזורים לחיזוק של כל ילד וההבנה של השונות באזורים אלו מילד לילד בקבוצות מפגש שונות ובחונכות האישית. 
בנוסף לכך, חיזקנו תהליכים דמוקרטים בתלתונים על ידי חיזוק ועדת לב והאספה תלתונית והמעורבות של הילדים במוסדות אלו ועוד ועוד... 


במסע הלמידה אנו מתקרבים לנקודת תצפית. בקרוב נקיים עצירת התבוננות במפת הדרכים של כל נחנך ונחנכת. נתבונן על הדרך האישית, נציין ציוני דרך. אילו כלים כדאי להוסיף  לתרמיל המסע?  הגענו ליעד או שאנו בדרכנו אליו? 

 בתחילת חודש ינואר, נקיים ישיבות פדגוגיות בנוכחות צוות תלתוני וצוות בינמקצועי הכולל את המנהלים, יועצות, צוות פרארפואי . נשאל שאלות ונבחן את התקדמות הילדים, נעריך את התהליכים שבהם מצויים הנחנכים והנחנכות ומהן אותן חוזקות ואותם דברים שיש לחזק, אצל כל אחד ואחת והיכן עוד נוכל להצמיח ולהעצים. 

ניתן כבר לכתוב ביומנים ולשריין את המועד- ב 5/2 , יום ג', אתם מוזמנים יחד עם הילדים ליום משולשים. במפגש זה יוצגו הישגי הילדים בנקודת הזמן, יש לזכור, לכל אחד ציוני דרך משלו במסע הלמידה כל אחד  צועד במסע הלמידה בקצב אישי ולכל אחד כלים שונים בתרמילו. נדע לתמוך בכל אחד בדרכו,  ללוות ולהאיר את הדרך. מצפים לראות את כולכם. 


מחלת החצבת- ישנה עלייה בתחלואה במחלת החצבת בישראל בכלל ובאזורנו בפרט. אם אתם מתלבטים מה נכון יותר - לחסן או לא לחסן והדאגה שלכם היא בגלל החיסון עצמו, או לחלופין בגלל האפשרות והסיכוי להידבק במחלה, אז אנחנו מציעים לכם הזדמנות במסגרת שיתוף פעולה בינינו לבית הספר הדמוקרטי השני שבחדרה שנמצא בשכונת ברנדייס.
ביום א׳ הקרוב, ה-16.12, בשעה 20:15, יתקיים שם שיח פתוח עם ד"ר עדי קליין, מנהלת מחלקת הילדים בבית חולים הלל יפה, וד"ר נטע סופר צור,דוקטור לאימונולוגיה, שמטרתו לנסות לעזור לכל המעוניינים לקבל נתונים מבוססים כדי להצליח להגיע להחלטה.
הם מזמינים גם את כל ההורים וההורות מביה״ס שלנו שמעוניינים לבוא לשיח, להצטרף ולהשתתף. 
כל אלו שעולות אצלם שאלות כגון: האם המחוסנים יכולים בכלל להידבק? אולי בכלל חצבת זה לא נורא כל כך? כמה מסוכנת המחלה? מה הסכנות של החיסון? וכמובן שישנן עוד שאלות רבות - אז על שאלות כאלו ואחרות, אתם ואתן מוזמנות לבוא ולשוחח. 


 תוצאות אסיפת יום ד׳ - אישור אפשרויות יציאה של נחנכי יב׳ בזמן המערכת, בכפוף לאישור הורים, ותיאום עם החונך/ת:
  - אפשרות להגיע עד 9:40 בהתאם למערכת.
  - אפשרות לצאת מ-12:00 בהתאם למערכת.
  - אפשרות לצאת ולחזור בהתאם לשעות חופשיות במערכת.
    שעתיים חופשיות - רק במערב חדרה.
    שלוש שעות חופשיות או יותר - רק בחדרה.
החלטה זו תקפה רק ל-3 שנים במהלכן, לא ניתן להרחיב את ההיתר, לא בשעות ולא בגילאים. 

שימו לב לשינוי במועדי האספות הבאות
בשבוע הקרוב, 19.12 - אספת בחירת צלצולים, והצגת מתנדבים לפרלמנט הארצי. 
ב-26.12 - דיון בהצעת צוות ד-ו לאישור קיום יום היער השבועי. 
ביום ו׳ 28.12 ב-9:00 - שני דיונים: קיום יום יער שבועי לתלתון ד-ו. 


שבת נפלאה בחיק המשפחה💟

ורד ורשף

עדכון שבועי 23.11

נשלח 24 בנוב׳ 2018, 22:05 על ידי נטע זילברג   [ עודכן 24 בנוב׳ 2018, 22:07 ]חורף... 


צריך ללבוש מעיל כל החורף...

גשם מטפטף על העורף

        חורף...  וקר...

ביחד,קרוב וצפוף...  וחם...

כוס תה  מפנקת  וחם.

חיוך ,חברים ,כמו משפחה...

   והלב ...חם, חם ,חם.....


קהילת גבעול היקרה,
להלן תקציר תוכן ההודעה:
1. "גשמי ברכה" - אנא שימו לב.
2. מייזם "נשק וסע" - עדכון.
3. האסיפות - שהיו, ושיהיו.
4. עבודת הוועדות השבוע.
5. עדכון על נציגות חדשה לוועדות מורים ותקציב.
6. פנייה להורים - שימו לב!
7. עדכון על דחיית פעילות "שיח מדברי", ואפשרות להירשם למועד החדש.
8. תזכורות חשובות
---
1) גשמי ברכה הגיעו אלינו בסוף השבוע. הנחנכים נלהבים, מסתקרנים ומתקשים להתאפק שלא לרוץ בגשם, לחפש שלוליות ולקפוץ לתוכן. לאחר השעשוע הם יושבים בבגדים רטובים וקר להם. נודה אם תשוחחו עימם גם בבית ותזכירו להם שישמרו על עצמם ושיזכרו שלא נעים לשבת בבגדים רטובים כל היום. כמו כן, מומלץ לשלוח בגדים להחלפה בעונה זו ולכתוב שם על המעיל והסווצ'ר. הבגדים העליונים נשכחים עזובים בחצר במשך זמן רב. 

2) מייזם "נשק וסע" מוכיח עצמו כהצלחה.
המייזם תרם להורדת עומס התנועה בבוקר, ומתאפשרת כניסה בטוחה ורגועה יותר של הנחנכים לבית החינוך. תודה לכל הורי א-ג שתרמו מזמנם בבקרים והתנדבו החודש למייזם  "נשק וסע". הבאים בתור שיתנדבו לתכנית הם הורי ד-ו. 
אנו מודים על שיתוף הפעולה והתגייסותכם🙏

3) השבוע, ביום ד' האחרון, התקיימה אסיפה שנייה בנושא השימוש בטלפונים ניידים בהפסקות בתלתון ד-ו. 
סדר הדוברים היה ארוך ולכל מי שנרשם ניתנה האפשרות להביע את דעתו .
הדיון היה מעניין וענייני, ובסופו הצביעו הנוכחים בעד או נגד באופן דיסקרטי באמצעות פתקים בקלפי, בהצבעה ראשונה מבין שתיים. 
להזכירכם, ביום שישי הקרוב, ה-30/11, בשעה 8:30, תתקיים אסיפת המשך קהילתית, בנושא זה ובנושא האופניים החשמליים, שבה תתקיים ההצבעה השנייה לגבי כל אחד משני נושאים אלו. בסופו של דבר יאוחדו שתי ההצבעות בכל אחד מהנושאים, ותתקבלנה ההחלטות הסופיות של האסיפה. 
שני הנושאים חשובים ומהותיים לחיי היום-יום בגבעול, ולכן נודה לכל אחד ואחת, שיעשו את המאמצים להגיע, להשתתף, להביע דעות, ולהשפיע!
 
ולגבי האסיפה השבוע - ביום ד' הקרוב, ה-28.11, תתקיים ב-8:50 באולם, אסיפה שתדון בהצעה להקים "צוות מדיה", שיפעל בגבעול בתחומי התיעוד והכנת תוצרי מדיה (תמונות וסרטים), לטובת הצרכים והמטרות השונות של העשייה בגבעול. ההצעה מבקשת להגדיר את האחריות על הציוד, ולהקצות תקציב לטובת רכישת ציוד נוסף על הקיים. 


4) במהלך השבוע שחלף, הייתה עשייה עשירה וברוכה של כמה וכמה וועדות. 
בין השאר בלטו השבוע הביקורים הראשונים שלנו השנה בבית החינוך, בהובלתה של וועדת ביקורים. 
ביקרו אותנו כ-30 מורים מתכנית חלוץ-חינוכי, ובמקביל גם מספר הורים מכפר סבא שיפתחו בקרוב בית-ספר דמוקרטי נוסף שמבוסס על שיטת המונטסיורי. 
תודה רבה לבנות ועדת ביקורים הנפלאות, הנחנכות והחונכות, על שהעבירו סיור מוצלח. כל הכבוד להן, וגם לחברי וחברות וועדת טיולים שהוציאו השבוע אל הפועל את טיול חטיבה-תיכון של השנה, וגם לחברי וחברות וועדת חזות, ולכל המתנדבים והמתנדבות שהצטרפו אליהם בפעולתם הנמרצת לחידוש פניה של החצר שלנו, וגם לחברי וחברות וועדת ספורט שסידרו את מחסן ציוד הספורט באולם ועשו ספירת מלאי!
את הכל אפשר לראות גם, במצגת התמונות השבועית שלנו שמצורפת.

5) ואם כבר בוועדות עסקינן, אז להלן עדכון - 
צוות גבעול לשנת תשע"ט, בחר את נציגיו ונציגותיו, לוועדות מורים ותקציב.
בוועדת מורים - נציגות הצוות הן: עליזה זגורי, נטע שלי, וטל הופמן.
בוועדת תקציב - נציגי הצוות הם: אייל טפרברג, ורשף בורדה.
שתי וועדות אלו פועלות במועדים שאינם שעת-וועדות הקבועה במערכת, ועכשיו לאחר שנבחרו כלל הנציגים אליהן, תתכנסנה שתי הוועדות, ותחלנה בתכנון ובביצוע הפעולות שבאחריותן לאורך השנה.
בהצלחה לכל הנציגים והנציגות בשתי הוועדות.
  
6) הורים יקרים, אנו נושאים את הזכות הגדולה לחנך את ילדיכם ורואים בכם שותפים מלאים שלנו לתהליך החינוכי. הילדים שלכם לומדים בכל יום יחד איתנו ויחד אתכם מה עוזר להם ומה מקשה, מה מתאים להם ומה פחות. אתם נוכחים בהצלחות שלהם בתחומים שונים, לצד תחומים המאתגרים אותם כשהם בקבוצת השווים ולא בין כתלי ביתם. 
בתוך מגוון הגירויים והמשחקים, נחשפים הילדים לעיתים לאלימות מילולית או פיזית, האחד כלפי השני, או האחת כלפי השנייה. 
צוות בית החינוך מתווה לנחנכים והנחנכות, דרך של התמודדות עם קונפליקטים בעזרת שיח מכבד ומתווך לנחנכים, ואף מקיים מידי יום ועדות ל"ב, בהן נחנכים וצוות מלבנים בעיות שהתעוררו, ובעזרת ניסיונות גישור, מנסים להגיע לפתרונות שיהיו מוסכמים על כל הצדדים. 

לצערנו, לאחרונה אירעו מקרים בהם הורים פנו לילד/ה מביה"ס והעירו לו או לה. 
אנו מבקשים להבהיר -  אסור להורים לפנות, בכל צורה או דרך, לילדים בבית החינוך שאינם ילדיהם שלהם, ובטח שלא לגעת
במקרה של בעיה, ניתן תמיד לפנות לחונך/ת ולצוות בית הספר אשר יברר הנושא ויטפל בו.
יחד, נוכל לפתור כל עניין באחריות, בשותפות, באהבה, באמון, בהכרת הטוב ובהידברות.

7) לידיעתכם, פסטיבל שיח מדברי נדחה בשבוע. הרשמה מחודשת בקישור הבא: 

שיח מדברי- הרשמה


8) לסיום - מספר תזכורות

א. ב-28/11 אנו מזמינים אתכם להרצאה מרתקת על מיניות בריאה בדור המסכים עם המרצה שלומית אברון מ"מידע אמין על מין" באולם הספורט שלנו בשעה 20:00. נשמח לראותכם.  

ב. ב-29/11, יום חמישי, יתקיים אירוע בית ספרי לכבוד חג החנוכה בהובלתן של ועדת אירועים וצוות המוזיקה.
נתחיל את האירוע החגיגי בשעה 17:00 עם פעילויות לילדים, בהמשך נדליק יחד חנוכיה, נצפה במופע מחול קצר ובהופעות של הרכבי המוזיקה שלנו ומחזה הממחיז את סיפור "חנה זלדה".   
וכמובן נקנח בסופגניות כיאה לחגיגת החג🍩
כולם מוזמנים ומוזמנות!

ג. ב-30/11, יום ו', תתקיים בשעה 8:30, אסיפת שישי קהילתית בנושא שינוי כללי הטלפונים הניידים ל ד-ו והסכמה /אי הסכמה לאפשר שימוש בטלפונים בשעות ההפסקות שאין בהן שיעורים + דיון והצבעה לגבי הצעה לכללים הנוגעים להגעה עם אופניים חשמליים. 
באותו היום, לאחר האסיפה החל מ-10:00, תתקיים מסיבת חנוכה מוארת וחגיגית בגן. 🕯🕯🕯

שיהיה שבוע טוב חמים ונעים לכולנו,
ורד ורשף

עדכון שבועי 16.11

נשלח 17 בנוב׳ 2018, 21:19 על ידי נטע זילברג

שלום לכם/ן חברי וחברות קהילה יקרים ויקרות,

כבכל שבוע, גם השבוע התקיימו אצלנו תהליכי למידה וצמיחה, מסקרנים וייחודיים.

מתוך שלל הדברים שחווינו השבוע, אנחנו מבקשים לציין מספר פרטים לגבי האסיפה שהייתה השבוע, וגם לגבי אלו שמתוכננות לתקופה הקרובה. 
ביום ד' האחרון, התקיימה אסיפה ראשונה השנה שחידשה את החשיבה על נושא השימוש בטלפונים ניידים בתלתון ד'-ו'.
ההצעה שהוצעה ע"י קבוצת בנות מהתלתון, מדברת על החזרת השימוש בטלפונים ניידים בזמן ההפסקות בלבד.
התקיים דיון ענייני, ונוכחות מרשימה של נחנכים ונחנכות, והובעו דעות רבות בעד ונגד. בנוסף הוצגו לפני הנוכחים ציטוטים מחוזר מנכ"ל בנושא שימוש בטלפונים ניידים בבתי ספר, והושם דגש על כך שהשימוש בטלפונים ניידים מסוכן לבריאות.
עקב רשימת הדוברים הארוכה, האסיפה לא הסתיימה, ודיון ההמשך וההצבעה בסופו, נדחו ליום ד' הקרוב, ה-21.11, וזאת כדי לאפשר לכל מי שנרשם לבוא לידי ביטוי.

בנוסף, ב-30/11, יום ו', תתקיים בשעה 9:00, אסיפת שישי קהילתית, הן בנושא הזה, והן לגבי ההצעה בנוגע לאופניים חשמליים, ורק לאחר איחוד ההצבעות של אסיפות רביעי ושישי, בכל אחד מהנושאים בנפרד, נפרסם את התוצאות הסופיות שייכנסו לתוקף בתום ההצבעות. 

נשמח לראותכם לוקחים חלק בשיח חשוב זה, בין אם בימי ד', ובין אם בימי ו'.

אנו שמחים על כל יוזמה של נחנך/ת וגאים לספר שבמסגרת הפעילות ביום יער של נחנכי וצוות ד-ו, כל קבוצת חונכות לוקחת על עצמה לארגן פעילות. השבוע התארגנו 4 בנות כתה ו מהקבוצה של אייל: מאל אלפיסי, מאיה שליי, לילה אלקלעי ועדן גורן והכינו  4 חדריי בריחה בנושאים לימודיים וחוקי התלתון.
במשך שבוע הן תכננו, הכינו, גזרו ועבדו על מנת להכין את הפעילות. 
ביום שני מוקדם בבוקר הן הגיעו וארגנו את החדרים. 
הילדים הגיעו בקבוצות של חמישה ועברו את הפעילות. כל מי שסיים אמר שהיה מוצלח, מהנה ומעניין. ניתן להתרשם מהתמונות במצגת המצורפת למייל זה. 
תודה לבנות היקרות על הפעילות ותודה לצוות חונכי ד-ו שמאפשרים. 
בקרוב ערב משפחות ביער. פרטים נוספים ימסרו בהמשך. 

אנו מזכירים שבין התאריכים 22-24/11, יתקיים פסטיבל "שיח מדברי", לפתיחת שנה של קהילת בתי הספר הדמוקרטיים. פרטים נוספים והרשמה בהזמנה המצורפת. 

כמו כן מזכירים לכם שב 28/11 אנו מזמינים אתכם להרצאה מרתקת על מיניות בריאה בדור המסכים עם המרצה שלומית הברון מ"מידע אמין על מין" באולם הספורט שלנו בשעה 20:00. 
נשמח לראותכם.  

תודה ענקית לכל ההורים המתנדבים שעומדים מידי בוקר במפרץ החניה שלנו ומסייעים לנחנכים לרדת בבטחה מהרכב במסגרת המיזם "נשק וסע" 🙏🙏

אנחנו מבקשים לנצל הזדמנות זו ולאחל הצלחה רבה לטל, מזכירה חדשה מטעם העירייה המחליפה את יהודית. מוגדרת כרגע כהסדר זמני ל- 3 חודשים, אך אנחנו שמחים ומתרגשים לפעול ביחד, ומאחלים לך טל, שתשתלבי בקלות ובמהרה🙏🌸

ונסיים באמירת תודה לשלו ובני היקרים, נחנכי התיכון בכיתה יא', אשר לקחו על עצמם לסדר, לצבוע, לתקן ולנקות את הכיתה החדשה של התיכון שבתוך הספריה, והעבודה שהם עשו - ראויה לכל שבח. תודה לכם בני ושלו 🙏💟


וגם... אנו מאחלים טיול מהנה ומוצלח לנחנכי החטיבה והתיכון ולצוות החונכים שמלווים אותם. תהנו, תלמדו ותחזרו אלינו בבטחה. 

שיהיה לכולנו שבוע מוצלח, עם המון סיפוק והנאה🌷

להתראות,
 ורד ורשף

עדכון שבועי 9.11

נשלח 10 בנוב׳ 2018, 22:22 על ידי נטע זילברגקהילת גבעול היקרה,
שבוע נוסף עם עשייה ברוכה, מעשירה ומהנה, חלף לו.

לנוחיותכם,  אנו מצרפים תקציר תוכן המידע המובא במייל: 

1. מייזם "נשק וסע", עדכונים, הנחיות ובקשות.
2. עדכונים מוועדת אסיפה, על האסיפה שהייתה, ועל אלו שיבואו.
3. הזמנה לפסטיבל שיח מדברי, של כלל בתי הספר הדמוקרטים.
4. הודעה על באגטים של דייב השבוע (לא יהיו חד-פעמי).
5. וואטסאפפ דוק - בנושא חיסונים.
6. הזמנה מוועדת קשרי-קהילה להרצאה של שלומית חברון מ "מידע אמין על מין", במסגרת שיתוף פעולה בין גבעול לבי"ס חופים.
7. קצת על השבוע שחלף בגבעול + מצגת תמונות

1. נשק וסע- סיימנו שבוע מוצלח של המיזם. תודה לכל ההורים שהתנדבו לקחת חלק ולעמוד במפרץ החניה בבקרים, היו כאלה שגם יותר מפעם אחת. 
תודה מיוחדת לועדת זה"ב ולצוות "נשק וסע": ללימור למי, נועה רוזנשטיין, קרין רוך, דגנית דאק ושירה אליגון על חשיבה משותפת, תכנון והפעלת המיזם. 
נודה מאוד לשיבוץ שלכם בטבלה המצורפת: https://goo.gl/LMwyQf

שימו ❤- חילקנו את השבועות לפי שכבות. לדוגמה, אם ילדכם בשכבה ב', תשתדלו, בבקשה, להשתבץ באותו השבוע בו משתבצים שאר הורי השכבה. 
במידה ואינכם יכולים זה בסדר אם תשתבצו גם במועד של שכבה אחרת. 
ושוב חשוב לאמר ולהדגיש- הורים שממש לא יכולים לקחת חלק ולסייע מכל סיבה שהיא, זה גם בסדר ומתקבל באהבה . 
כמו כן נודה לשיתוף פעולה בעצירת הרכב סמוך לשפת המדרכה, באופן המשאיר מקום פנוי לבאים אחריי. 
הורדת הילד מהרכב לא אמורה לקחת יותר מ- 3 שניות, על מנת לשחרר את התנועה. 
מה לא נעשה בשביל ילדינו?! תודה על שיתוף הפעולה!! 

     image.png                          image.png


2. עדכוני אסיפה -
באסיפה שהתקיימה השבוע בנושא: כניסת תלמידים לגבעול עם אופניים חשמליים, ראשונה מבין שתי אספות בנושא זה, רוב גדול של הנוכחים הצביע בעד ארבעת ההחלטות הבאות:
א. אסור לנחנכים שהם מתחת לגיל 16, להגיע לגבעול על אופניים חשמליים. 
ב. נחנכים מגיל 16 ומעלה, יוכלו להגיע לגבעול על אופניים חשמליים ולהיכנס, ויוכלו רק אם הם חובשים קסדה בעת שהם נוסעים על האופניים החשמליים.
ג. מי שלא יעמוד בכללים אלו, המקבילים לחוקי המדינה, בית הספר ידווח את שמותיהם לשיטור הקהילתי.
ד. בנוסף להחלטה על אופניים חשמליים, גם נחנכים ונחנכות שמגיעים על אופניים רגילים לגבעול, צריכים לחבוש קסדה בעת הרכיבה לגבעול ובחזרה.
* הייתה אמירה נוספת חשובה, שלא התקבלה כהחלטה: גם הורים שבאים וחוזרים על אופניים חשמליים, חשוב שיקפידו לחבוש קסדה בעת הנסיעה!!!

האסיפה השבוע ביום ד', ב-8:50, תהייה בנושא: טלפונים ניידים לגילאי ד-ו. גם אסיפה זו תהייה אחת מתוך שתיים שידונו בנושא זה.
נחנכי ד-ו מבקשים לערער על ההחלטה שהתקבלה בשנה שעברה ומעלים לדיון את ההצעה הבאה:
 שנחנכי ונחנכות ד'-ו', יהיו רשאיים להשתמש במכשירי טלפון ניידים, רק בשעות ההפסקות של גבעול. (8:00-8:15, 10:25-10:55, 13:20-14:00)

ביום ו', ה-30.11, בין 9:00 ל-11:00, תתקיים אספת שישי שבה יעלו לדיון שני הנושאים הנ"ל:
- הכללים החדשים לגבי אופניים חשמליים.
- שינוי ההחלטה לגבי טלפונים ניידים לנחנכי ד'-ו'.

3. שיח מדברי- מצורפת הזמנה לפסטיבל שיח מדברי תשע"ט. 
בשבוע הקרוב הרשמה בתעריף מוזל. 
הקלקה על גבי ההזמנה תעביר אתכם לטופס ההרשמה לפסטיבל. 
שיהיה שבוע נעים🌷

4. לתשומת ליבכםבשבוע הבא מיום שני עד יום חמישי לא יהיו באגטים של דייב ולא לחמניות

5. וואטסאפ דוק- אנו לקראת מתן חיסונים בשכבות שונות, דוגמת  חיסון השפעת העונתית הניתן לנחנכי ב'-ד' ב 21/11. ישנה אינפורמציה רבה והתלבטויות רבות של הורים בנוגע למתן חיסונים. אנו מציעים לכל המעוניין, להצטרף לקבוצה ייעודית שבה יענו רופאים ומומחים על שאלות בנוגע לחיסונים תוך מתן מענה מהימן, אחראי וסבלני שיענה לכם על כל השאלות והשמועות.
מי שמעוניין שיפנה בבקשה לרכזת/רכז התלתון. 

6. ועדת קשרי-קהילה מזמינה:
וועדת קשרי-קהילה שמה כיעד  להתמקד בשיתופי פעולה עם בתי ספר אחרים. 
שיתוף פעולה ראשון יוצא לדרך עם בית ספר חופים הסמוך אלינו . 
נתכנס יחד ב 28/11 בשעה 20:00 באולם הספורט שלנו, בגבעול להרצאה משותפת בנושא: מיניות בריאה בדור המסכים עם המרצה שלומית חברון מ "מידע אמין על מין"
מוזמנים בהחלט. מצורפת הזמנה. אנא ראו אותה כהזמנה אישית. 
להרשמה יש להיכנס ללינק: https://bit.ly/2yFMxFJ

7. קצת על השבוע שחלף:
* את חג הסיגד ציינו בשכבות הגיל השונות. במצגת התמונות ניתן להתרשם מפעילות משותפת של ילדי הגן עם א-ג בנושא. 

* מירוץ ניר זהבי- גם השנה לקחנו חלק במירוץ חדרה ע"ש ניר זהבי. 
ברכות לעמרי בן סעדון נחנך י"ב על המקום ה- 3 במירוץ ולאורי הוכרמן, נחנך ט' על המקום ה- 2🏆 כל הכבוד!! 
תודה ליוסי טפטה על הארגון וההובלה, לחגי ולילדים שהשתתפו במירוץ. 

 * הפסקה פעילה- השבוע חברו יחדיו ועדת אירועים, ספורט וחזות והפעילו יחד הפסקה פעילה ומהנה לכלל נחנכי גבעול, שכללה הרקדה, פעילות היתולית ויצירה- תודה למארגנים ולכל מי שלקח חלק. 

* וגם... נחנכי התיכון לקחו יוזמה והחלו לשנות את פני הספרייה בסידור, שיפוץ וצביעה.. כל הכבוד! 

* נספר לכם שגם חדר הצוות שלנו משנה פניו כראוי לצוות גבעול. נשלח תמונות כשיסתיים. 

* וגם - שהכיתה החדשה על הבמה, שודרגה ושופרה, וכעת הותקנה בה תקרה אקוסטית חדשה, שתאפשר התנהלות נעימה ונוחה יותר במהלך השיעורים שקורים שם. תודה מיוחדת לאבא רפי, שהתנדב לסייע בכל הקשור ליישום הצורך בפתרון אקוסטי.

image.pngimage.png

עדכון שבועי 3.11

נשלח 4 בנוב׳ 2018, 0:00 על ידי נטע זילברג   [ עודכן 4 בנוב׳ 2018, 0:10 ]

קהילת גבעול היקרה,

היום (יום ו') התקיימה אספת המשך לאישור המיזם "נשק וסע". תודה להורים שהגיעו לשמוע, לחוות דעה ולקחת חלק פעיל בהוצאת המיזם לפועל. 
התכנית אושרה ברוב קולות ואנו יוצאים לדרך עם השקת המיזם כבר ביום ראשון הקרוב
מעורבות ההורים חשובה מאוד להצלחת המיזם. בכל יום (ימים א-ה) יעמדו כ- 2-3 נציגי הורים בבוקר באזור מפרץ החניה המיועד ל "נשק וסע" הסמוך לשער הכניסה לביה"ס. 
נציגי ההורים יעמדו בין השעות 7:40-8:15 . תפקיד ההורים הינו להסדיר את התנועה בשעה לחוצה זו ולהגביר את בטיחות ילדיכם בעת הורדתם מהרכב באווירה חיובית ונעימה. 
לדף מידע אודות ההתנדבות, לחצו כאן.

הורי ילדי הגן שימו ❤
היות ועל פי נהלי משה"ח אתם צריכים ללוות את ילדיכם לגן בבוקר. אנא אל תחנו באזור "נשק וסע", אלא באחת החניות ברחובות הסמוכים לביה"ס. 

כאמור, הצלחת התכנית תלויה רבות בהתגייסותכם למהלך החשוב. אנא, עזרו לנו לעזור לילדים להגיע בבטחה🙏🙏

תודה גדולה לאמהות שהתנדבו ללוות את המיזם בהשקתו ויתייצבו כבר ביום ראשון בבוקר: ללימור טייטלר- למי, לנועה רוזנשטיין, ולתמר רוזין 💟

ביום רביעי תעלה לאסיפה הצעה בנושא : כניסת תלמידים לגבעול עם אופניים חשמליים
האספה תדון בשני ההבטים הבאים
1. נחנכים שטרם מלאו להם 16 לא יוכלו להגיע לגבעול באופניים חשמליים. 
2. נחנכים שמלאו להם 16 יוכלו להיכנס לגבעול עם אופניים חשמליים רק כשהם חובשים קסדה. 

ההודעה הבאה מיועדת להורי א-ג:  עקב מיעוט נרשמים במתנ"ס לבית הספר של החופש בחנוכה, התבשרנו כי לא נוכל להפעיל את הפעילות בגבעול


מודים על שיתוף הפעולה.


רשף וורד

עדכון שבועי 25.10

נשלח 27 באוק׳ 2018, 23:23 על ידי נטע זילברג

קהילת גבעול היקרה,

פתחנו את השבוע בטקס מרגש לזכרו של יצחק רבין ז"ל, עם מסר חינוכי ערכי חשוב. 
תודה לעמית נגדימן על הארגון וההובלה, למיה ליברמן , על הכריאוגרפיה בריקוד ולכל מי שהשתתף וסייע - תודה! 

סיימנו את השבוע החולף בערב כינוס הורים מהנה וחשוב. תודה לכל מי שהגיע לשמוע, לקחת חלק ולהתנדב לוועדות מורים, תקציב וועד ההורים. נוכחותכם חשובה לנו ותרומתה רבה🙏

השבוע התקיימה אסיפה לאישור מחודש של המיזם "נשק וסע". יחיאל, נציג עמותת עיניים בדרכים, המלווה את המיזם הסביר לילדים מדוע חשוב לרדת במפרץ החניה ואיך המיזם צריך לפעול ולמה. הילדים שאלו שאלות חכמות, הקשיבו בקשב רב לדברים שנאמרו, הביעו דעתם ולבסוף הצביעו ברוב קולות בעד המיזם. 
אסיפה קהילתית להצגת המיזם ואישורו תתקיים ביום שישי, ה-2.11 בשעה 9:00 
נוכחותכם חשובה מאוד. אנא עשו מאמץ להגיע! 

ביום חמישי ציינו את "יום ההליכה הבינלאומי" בצעדה של נחנכים ונחנכות לחוף הים הסמוך ותחנות משחק בגבעול. 
תודה ליוסי ושירן, מורי חנ"ג, על ארגון היום ולצוות על שיתוף הפעולה. 
צוות גבעול משתתף בצערו של רביב, מורה לג'ודו וחבר וועד העמותה של גבעול, על מות אימו. 
ובצערה של ננו, עובדת המשק שלנו, על מות אחותה. 
אנו מבקשים לחזק ידכם בשעה קשה זו. 
שלא תדעו עוד צער. 


יום שלישי, יום הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות, נקבע כיום שבתון. ביום זה אין לימודים. 

בברכת שבוע טוב עם בשורות טובות,
רשף וורד

1-10 of 256