17/9/2019

נשלח 19 בספט׳ 2019, 11:20 על ידי neta Silberg

הורים, נחנכים וצוות גבעול יקר,

אנחנו כבר מתחילים לחוש את הסתיו הארץ ישראלי באויר, הימים מתקררים מעט וריחו של היורה כבר כאן..
בבית החינוך שלנו השגרות והנהלים מוטמעים יותר ויותר וחדוות למידה ושמחתם של הילדים מורגשת ברחבי בית הספר. בשבוע שחלף התקיים בתלתון ד-ו יום שיא בנושא חלל שהועבר על ידי צוות בראשית 1. הילדים שיתפו פעולה, שאלו שאלות חשובות, גילו עניין רב וידע קודם. לאחר הרצאה מרתקת וסדנאות שוגר בחצר בית הספר טיל לגובה 400 מטר לקול תרועת הילדים. תודה לאייל טפרברג, מורה למדעים, על המיזם הנפלא.
במסגרת שיעור ביחדנס בחטיבה הוקם קלפי לקראת יום הבחירות לממשלה. כל ילדי גבעול הוזמנו לבחור ולהשפיע.
תודה לצוות החטיבה על חינוך דמוקרטי, עכשוי ורלוונטי.
ועוד ועוד פעילויות ולמידה מגוונת ומשמעותית בכל התלתונים ובגן שלנו.
יחד עם זאת, אנחנו מתמודדים עם אתגרים בירוקרטיים כגון: סיום בניית מעלית בחטיבה, ביצוע הנגשות ועבודות בטיחות, בניית חדרי שירותים- בתהליך מתקדם. העירייה תקצבה לנו מבנה יביל לתאי שירותים נוספים. מחכים לאישור סופי על מנת שעד אחרי החגים יעמדו לרשות הילדים והצוות עוד שני תאי שירותים בתלתון ד-ו ומבנה נוסף של שירותים בחצר האחורית, סמוך לנגריה והמבנה היביל החדש שלנו.
כאמור, הדברים בתהליך מתקדם ובשיתוף פעולה עם העירייה ומשרד החינוך.
השבוע ריססנו באופן רחב יותר ומקצועי את החצר נגד נמלי האש שפקדו אותנו על מנת שבאי בית הספר לא יעקצו. מקווים שהפעם יצליח🙏
זאת ההזדמנות להודות לכל הקהילה הנפלאה שלנו ולכם הורים יקרים, על שיתוף הפעולה, האמונה והסבלנות.

אנו מעלים כמה נושאים חשובים. אנא קראו בעיון:

1. תשלומי הורים ומלגות סיוע למשפחות שמתקשות עם התשלום - 
תודה לכל מי שהגיע כבר להסדיר את התשלומים לשנת הלימודים הנוכחית. 
מי שטרם עשה זאת, מתבקש להגיע למזכירות בדחיפות ולהסדיר את התשלומים על מנת שנוכל לאפשר את המגוון החינוכי האיכותי והמשמעותי שכולנו מעוניינים שנעניק לילדיכם. עניין התשלומים חייב להיות מוסדר עד תום חגי תשריאנא עשו מאמץ. 
מלגות סיוע ממשרד החינוך ועמותת "גבעולי אולגה לחינוך" - הגשת בקשה לסיוע בתשלומים, תתבצע ע"י הגשת הטופס שמצורף למייל זה עד לתאריך ה- 10/10/2019, לאחר שמילאתם את כל הפרטים הנדרשים וצרפתם את כל המסמכים המבוקשים
שימו 💖: 
1) חובה להקפיד להגיש פנייה עד התאריך שהוגדר (10.10.19).
2) לטופס המוגש יש לצרף - צילום תז+ספח, שלושה תלושי שכר, וכל אישור אחר המעיד על הכנסה או אי הכנסה (פירוט בטופס). ללא המסמכים המבוקשים, לא ניתן יהיה לאפשר קבלת סיוע ותמיכה.
3) הגשת בקשה לסיוע תתאפשר רק לאחר הגעה למזכירות גבעול, והסדרת חלק ראשון מהתשלום.  

2. מיזם ״נשק וסע״ פועל בהצלחה רבה ומפחית את עומס התנועה בכניסה לבית החינוך בבוקר. הילדים נכנסים מחוייכים יותר ובבטחה. תודה ענקית לכל ההורים המגויסים שעומדים במפרץ החניה ודואגים לבטיחות הילדים. להזכירכם, באסיפת קהילה בשנה שעברה עבר ברוב קולות המיזם החשוב והוחלט שכל הורה יעשה 2-3 תורניות בשנה  לכל ילד שלו הרשום בבית הספר. השנה ישבו מספר הורים ועשו שיבוץ שרירותי לפי שכבות גיל. לפי שיבוץ זה יצא שכל הורה יעשה משמרת אחת בלבד לכל ילד שיש לו בגבעול. בבקשה, תעמדו במחויבות זו. אם אינכם יכולים לעמוד במועד שנקבע עבורכם יש להחליף עם הורה אחר ולעדכן אותנו. (לוח תורנות החודש מצורף שוב למייל זה). 
שימו לב- עמידה במפרץ עם הילדים מסכנת אותם. לא עומדים במפרץ עם ילדים.
הורים העומדים בתורנות- בבקשה תכוונו את באי ביה"ס להיכנס עם הרכב עד סוף המפרץ ולצאת ממנו במהירות האפשרית. בבקשה לא לצאת מהרכב ובטח לא להחנות במפרץ.
יש לחתום על טופס ביטוח לאומי בתחילת המשמרת. הטופס נמצא בקלסר עם הקונוסים. בקלסר ישנן גם הנחיות מדויקות .
אנו ממש מודים לכם על שיתוף הפעולה. זה חשוב 🚗🚗


3. מכירת אוכל בבית החינוך- אנו חוזרים ומדגישים כי על פי הנחיות חוזר מנכ״ל של משרד החינוך אין לאפשר מכירת אוכל בבית החינוך, ו/או אספקת משלוחי אוכל קנוי אל התלמידים בבית החינוך, אלא אם כן הספק (מי שמוכר את האוכל) עומד בקריטריונים הנדרשים על פי משרד החינוך, וזאת לאחר תיאום ובדיקה איתנו - מנהלי בית החינוך. אנא, אל תעמידו אותנו במצב לא נעים. ישנן יוזמות הורים שאינן כוללות קנייה ומכירה, כך שההורים מתארגנים בינם לבין עצמם בתורנות של ארוחת צהריים וישנם פתרונות נוספים. מכירת אוכל באופן לא מוסדר ולא מתואם עימנו ושאינו עומד בדרישות חוזר מנכ"ל אסורה בהחלט. נודה על שיתוף-פעולה מצד כולם בנושא זה. הורים שיש להם בעיה רצינית בנושא מוזמנים לפנות אלינו או לרכזי התלתונים ונחשוב ביחד על פתרון מיטבי.   

4. ״משחקים מסוכנים״- השבוע נפצע נחנך שלנו בעקבות טיפוס על רשת השער במגרש הכדורגל , קריעתה ונפילה ממנה. צוות בית הספר ימשיך ויעשה כל שביכולתו על מנת למנוע מצבים מסוג זה. יחד עם זאת, הילדים שוהים בבית הספר זמן רב, הם משחקים, מטפסים, מתחבאים ולרוב גם מאוד נהנים. לעיתים, ישנם משחקים העלולים, לצערנו הרב, להסתיים בפציעה חמורה של ילד. בטיחות הילדים חשובה לנו עד מאוד ואנו חוזרים ומדברים עימם על שמירה על כללי הזהירות ולעשות מה שמרגיש להם בטוח. אנו מוצאים שבחינוך לבטיחות התוצאה תהיה התנהגות של הילדים החותרת להימנעות מתאונות, המתבטאת בבחירה, בשיקול דעת, בלקיחת אחריות של הילדים על עצמם, על זולתם ועל סביבתם. נודה ליצירת שפה משותפת והמשך שיח בנושא גם בבית.

5. אסיפת גבעול השבוע עסקה בנושא ״ יום תרומה לגבעול״ ועברה ברוב קולות. תודה להלי ינקו ומיקה ששון המקסימות מתלתון א-ג  על הרעיון המבורך והחיוני. לראות אותן, בנות שכבה ב', עומדות, מבהירות ומסבירות לכלל הנחנכים ואנשי הצוות את חשיבות המיזם ואיך ניתן להוציאו לפועל היה מרגש וממלא בגאווה- כל הכבוד!!

ולסיום... ביום ראשון התכנסה אסיפת העמותה
תודה לחברי ועד העמותה אשר ממשיכים כהונתם ותורמים מזמנם ויכולתם בנאמנות רבה ובמקצועיות למען גבעול🙏❤
תודה רבה גם לחברי הועד החדשים שנבחרו באסיפה והצטרפו אלינו לנהל את ענייניה השוטפים של העמותה:  רפי ארליך, דניאל אדליסט, אוהד גוב ועופר מידן. 
שמחים שאתם חלק מהעשייה החינוכית. 🌸
כל מי שמעוניין להצטרף לעמותה התומכת בפעילות של בית החינוך הדמוקרטי, מוזמן/ת ליצור קשר עם מזכירות בית החינוך ולקבל פרטים.

המשך מוצלח ופורה,
ורד ורשף 
מנהלי בית החינוך

עדכון שבוע שני ללימודים

נשלח 9 בספט׳ 2019, 1:54 על ידי neta Silberg

משפחות וצוות יקר,

סיימנו את השבוע הראשון של שנת הלימודים באווירה טובה, חגיגית ושמחה עם התחדשות מבורכת:  
תלתון ד-ו והתיכון קיבלו את פני הנחנכים בתלתונים משופצים ומחודשים. כך גם תלתון א-ג, הגן והחטיבה שנשארו במעונם אך חידשו, קישטו והכינו לכבוד בואם של הנחנכים/ות לפתיחת שנה חדשה. 
חונכות/ חונכים, נחנכות ונחנכים עומלים על טעימות של שיעורים ובניית מערכת השעות. כולם מנסים, רוצים ומדייקים בחירתם. הועדות של השנה שעברה מתפקדות עד מועד בחירות חדשות וכבר התקיימה גם אסיפת צלצולים ראשונה. 

שמחנו, כבכל שנה לקבל את נחנכי א' המקסימים ואת ילדי הגן הנהדרים ואיתם אנשי הצוות החדשים והמשפחות החדשות שהצטרפו אף הם למשפחת גבעול- ברוכים הבאים!
ילדי א' וילדי הגן מסתגלים במהרה למערכת החדשה וכבר נהנים, לומדים ויוצרים- כייף גדול. 

ועם כל הטוב אנו מתמודדים גם עם אתגרים: 
- תהליך בניית המערכת דורש זמן וסבלנות. יתכנו אי דיוקים ואילוצים במהלך השבועיים הקרובים. נשתדל לא לבטל שיעורים ולתת לילדים את המענה המתאים, אך אנא קבלו בהבנה וסבלנות גם תקופה זו.

- אנו אוספים הצעות מחיר, בודקים ומקדמים את נושא בניית תאי השירותים.

- המיזם "נשק וסע" עבר השבוע בהצלחה- ממשיכים לגייס את כלל הקהילה. זקוקים לעזרתכם בתורנויות במיזם חשוב זה לבטיחות ילדינו.

- תשלומי הורים- אנא, עשו מאמץ להגיע ולשלם את תשלומי ההורים בהקדם על מנת שנוכל להמשיך ולאפשר עושר חינוכי לילדים. 

"אתגרים הם מה שעושים את החיים למעניינים, ולהצליח באתגרים הוא מה שעושה את החיים לבעלי משמעות" (ג'ושוע ג'.מארין)

שמחנו על ההענות הגדולה באסיפות ההורים והאמון שניתן בצוות החינוכי. מעריכים זאת מאוד ומוקירים תודה. לכל שאלה/ בקשה /הארה/ הערה אנחנו כאן עבורכם - חונכים, רכזים, מנהלים , יועצות וכל הצוות. 

שתהא השנה שנה של צמיחה ושמחה, שנה של התחדשות ושיתופי פעולה. 
שנה פורייה מלאת אנרגיות חיוביות ובריאות. 

                                  ורד ורשף
                            מנהלי בית החינוך

10.5.19

נשלח 11 במאי 2019, 22:52 על ידי neta Silberg

הורים נחנכים וצוות יקר,
אנחנו אחרי חגיגות העצמאות ה 71 למדינת ישראל. מדינת ישראל של 2019 היא מדינה יהודית דמוקרטית בליבו של המזרח התיכון. כאן במדינת ישראל חולקים כולם גורל משותף יהודים וערבים, חרדים וחילונים, מתנחלים ואנשי שמאל, זהו בהחלט הישג שאין שני לו.
בכל שנה אנו מביטים בחתני פרס ישראל ומדליקי המשואות ונפרסת לפנינו תמונה מרהיבה של תפארת ישראל בשלל תחומים: במפעלי חיים, במדעי חיים, בחינוך, במשפט ובמחשבת ישראל, באומנות ומוסיקה, בהנדסה ובספורט. ניתן לומר שבמקום שבו רוח האדם אינה כלואה באים לידי ביטוי היצירה, המקוריות וההמצאה.
אצלנו בבית החינוך, בו אנו גאים ברב תרבותיות, מתאפשר מרחב זה ואנו עדים לחופש ביטוי, חופש הדעה , חופש  המחשבה ואלו התנאים למימושם של  תוצרים מרשימים ותהליכים משמעותיים ואיכותיים. אמנם בית החינוך שלנו קטן ( כמדינת ישראל מול האומות הגדולות), אך פועלים בו כוחות איכותיים של צוות, חונכים ונחנכים. אנחנו עושים זאת כאן  בכך  שאנו קוראים ומאפשרים דרור לכוחות העצומים הגנוזים בכם נחנכים, הורים וצוות. 
אנחנו נמשיך לקדם, לחלום, לממש, לחזק ולהתחדש בהתמדה וברציפות תוך התמודדות עם האתגרים שעוד נכונו לנו וזוהי תעודת הכבוד!  
נספר לכם שבשבוע שעבר השתתפנו בכנס החינוך היסודי של העיר חדרה בנושא ״יזמות וחדשנות״ והצגנו את חינוך יער.
זה היה רגע משמעותי ומלא בגאווה והתרגשות על תהליך פדגוגי שהחל כפיילוט ורוקם עור וגידים.
תודה לאייל טפרברג שנענה לבקשה והצטרף לצוות המורים המציגים בכנס.


image.pngעוד נספר בהתרגשות שהתחלנו בפיילוט של אפליקציית החונכות של גבעול - "KolCooli", שמיועדת לתמוך ולחזק את עבודת החונכות של החונך והנחנך/ת גבעול. תודה רבה ליניב שטרית ולניר שליי, על העזרה הרבה בפיתוח והליווי הצמוד בפיילוט. נמשיך ונעדכן בהמשך.
אנו מבקשים להודות למשה אוזן ונחנכי י' של התיכון על טקס יום השואה מרגש ומכובד.
תודה נוספת לעמית נגדימן ולצוות ולנחנכי החטיבה, ולכל מי שסייע והשתתף בטקס יום הזיכרון לחללי צה״ל ונפגעי פעולות האיבה.
שני הטקסים היו משמעותיים, מרגשים, מכבדים, מושקעים ומגוונים. כל הכבוד!!!
הישג נוסף שלנו בטורניר הכדורגל - קטפנו 3 מקומות ראשונים- גאים בנחנכים שלנו וביוסי טפטה, המורה לחינוך גופני.
עוד נספר שהתקיימה לפני החופשה פגישה שנייה בנוגע לשינוי, חידוש ורענון אתר בית ספר בהתאם לצרכים האישיים והפדגוגים שלנו כיום. 
ועדת קשרי קהילה מארגנת בימים אלה מופע ״כשרונות צעירים״ לכלל בתי הספר הדמוקרטיים אצלנו, בגבעול, בו יציגו את כישרונותיהם ילדים, הורים ואנשי צוות. ההרשמה להשתתפות במופע עד ליום ה 16/5, 
נשמח להשתתפותכם/ן 
 
ב 16/5, יום חמישי, מתוכנן "ערב הרצאות טד" , בהובלת ועד ההורים להשראה והעשרה. אם ישנם הורים שמעוניינים להרצות בנושא מסוים מוזמנים לחזור במייל חוזר או לפנות ללילך גדול, נציגת ועד ההורים. 

ב 6/6 מתוכנן ערב תוצרים- פרטים בהמשך. 
 
שימו לב, אנו מתחילים שוב תורנות של "נשק וסע"שיבצנו אתכם/ן באופן אקראי. נודיע לפני. התגייסותכם חשובה מאוד. 

ברכות לעמית בן סעדון, נחנך י"ב שהוענקה לו תעודת הוקרה על הצטיינות בעשייה חברתית קהילתית. כל הכבוד!!

30.3.19

נשלח 31 במרץ 2019, 21:24 על ידי neta Silberg

הורים, חונכים, נחנכים וצוות יקר,

חגיגות פורים הנפלאות, ססגוניות ושמחות, כבר אחרינו. תודה לכל מי שתרם חלקו לשמחתם/ן של הילדים והילדות בחג הכי מהנה בשנה🙂
תודה לועדת אירועים על ארגון שבוע פורים ועל בוקר פורימי מהנה במיוחד. 
תודה גם לועדת קשרי קהילה על אירוע קהילתי מושקע ומהנה לא פחות בשעות אחה"צ. 
תודה לכם, משפחות יקרות, על ההשקעה הרבה בתחפושות ושיתוף הפעולה לאורך כל השבוע במה שהתבקש. 

החלטת האסיפה האחרונה הדנה על שינוי לוח הזמנים של יום הלימודים בשנה הבאה, קבעה ששתי ההפסקות הנוכחיות יקוצרו ב-5 דקות והפסקת הבוקר שלאחר מפגש הבוקר תוארך ב-10 דקות, לטובת זמן ל-ארוחת בוקר
8.15-8.45 מפגש (שעה 1)
8.45-9.00 ארוחת בוקר
9.00-9.45 שעה 2
9.45-9.50 הפסקה בין השיעורים
9.50-10.35  שעה 3
10.35-11.00 הפסקה
11.00-11.45 שעה 4
11.45-11.50 הפסקה בין שיעורים 
11.50-12.35 שעה 5
12.35-12.40 הפסקה בין שיעורים.
12.40-13.25 שעה 6
13.25-14.00 ארוחת צהריים שעה 7
14.00-15.30 שעה 8-9

בעקבות החלטת אסיפה הדנה באישור שינוי אתר האינטרנט של גבעול, התקיימה השבוע פגישה לחשיבה ראשונית בנושא, בה מיפינו את הצרכים שלנו בנוגע לאתר, חידדנו מטרות והתחלנו חשיבה ראשונית על דרכי פעולה. תודה רבה להורים ולעמית נגדימן, רכז התקשוב, שלקחו חלק והקדישו מזמנם וכישורם לנושא.  פגישת המשך בנושא תתקיים בתאריך 1/519 בשעה 8:10. מי שמעוניין להצטרף לצוות החשיבה מוזמן בהחלט

פגישה נוספת בעקבות החלטת אסיפה בנושא מיזם "נשק וסע" תתקיים ב 3/4 , יום רביעי, בשעה 8:10 🚗🚗
מוזמנים ומוזמנות לקחת חלק בחשיבת המשך תהליך המיזם שהחל כהצלחה גדולה. 

השבוע הגיע שוב לגבעול המרצה רן בראון להרצאה נוספת אודות התמכרויות ומסכים, הפעם לגילאי העל יסודי. בעקבות הרצאה זו ואחרות נוצרו שיח וחשיבה של בני הנוער בנושא. 

שימו 💗-  טיול שביל ישראל, נדחה פעמיים בשל מזג האוויר, ומתוכנן לצאת לפועל בסופו של דבר ביום ד' הקרוב, 3/4.  
תודה למיכל אוסטרובסקי על הובלת המסע ובהצלחה לכל היוצאים והיוצאות🌸

גם יום הניקיון הלאומי (במסגרת יום המעשים הטובים) בו ניקח חלק השנה בתלתון ד-ו נדחה בשל מזג האוויר הגשום ליום ראשון, 7/4.   נעדכן את האישור הבטחוני שלנו ונערך בהתאם. 
כמו כן, ישלחו שוב אישורים לחתימת הורים על המועד החדש.
 כבר נאמר תודה על שיתוף הפעולה. 

לקראת יום המעשים הטובים, ניקח גם חלק בהתרמה לעמותת איל"ן. מחר יחולקו מעטפות בתלתונים. נודה לשיתוף פעולה. 

מחר יתקיים תרגיל ירי טילים וירידה למקלטים בשעה 10:15
שרק נתרגל🙏

              שבוע נפלא והמשך עשייה חינוכית פורייה,

ורד ורשף 
מנהלי בית החינוך 

9.3.2019 עדכון שבועי

נשלח 10 במרץ 2019, 12:07 על ידי neta Silberg

נפתח ונספר שהשבוע הצגנו את העשייה במגמת התחל"ה בתיכון לפיקוח ואגף החינוך.  התכנית היא יוזמה חדשה של משרד החינוך ופועלת אצלנו כפיילוט זאת השנה השנייה. התכנית מצליחה מאוד ואנו גאים בה. 
תודה לרכזות המגמה, מיכל אוסטרובסקי ולנאווה על ההובלה, לצוות החינוכי ולכל בעלי התפקידים. 

מספר הודעות חשובות לפנינו השבוע

1. ביום שני ה- 11.3.19, נערוך תרגיל למידה מרחוק, כחלק מההיערכות לשעת חירום. במהלך התרגיל יפעלו הנחנכים מביה"ס או מהבית וידרשו לבצע משימה שתשלח עבורם. 
השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט בשגרה ובשעת חירום, מהווים תחליף נוסף למסגרת הפעילות הלימודית כאשר הנחנכים ו/או המורים אינם יכולים להגיע פיזית לבית החינוך. למידה‏ מרחוק ‏תאפשר ‏למורים‏ לקיים‏ שיגרת ‏הוראה‏ מבית‏ הספר,‏ מהבית,‏ או‏ ממרחב ‏הוראה‏ מיוחד, כאשר הילדים לומדים בביתם ושומרים על קשר באמצעות רשת האינטרנט או הטלפון. 

התרגיל יתחיל בשעה 15:30 ויסתיים בשעה 21:00.

בזמן זה מקסימום ילדים צריכים להיכנס ולבצע את המשימות שישלחו הרכזות והרכז. שיתוף הפעולה שלכם ושלכן חשוב מאוד והכרחי להצלחת התרגיל. 

תודה על שיתוף הפעולה


2. מערכת החינוך ופיקוד העורף מקיימים, כמידי שנה, תרגיל התגוננות שמטרתו  היערכות למצבי החירום השונים. לאחרונה נוכחנו לראות ולשמוע על אירועי רעידת אדמה וצונאמי ברחבי העולם מה שמחייב גם אותנו להיות נכונים וערוכים לכל תרחיש מסוג זה. על כן, השנה, יערך תרגיל בטיחות ארצי במתווה של רעידות אדמה וגם במבנה של צונאמי (בשל קרבת ביה"ס לים התיכון), בתאריך 12.3.19, יום שלישי בשעה 10:00. 

  הצלחת התרגיל טמונה בשיתוף הפעולה המלא שלכם ובסיוע שלכם. התמודדות טובה עם מצבי חירום מותנית בהכנה ובהיערכות מוקדמת של בית החינוך והתא המשפחתי.  הנכם מוזמנים להיכנס וללמוד עם ילדיכם על מצבי החירום באתר הילדים של פיקוד העורף http://kids.gov.il/oref   


3. שבוע פורים בגבעול- החל מיום רביעי, 13/3 ועד יום חגיגת פורים ב 19/3, נגיע לבית החינוך באווירה פורימית ושמחה. עוד על שבוע פורים ניתן לקרוא כאן.
כאמור,  ביום שלישי, 19/3, תתקיים חגיגת פורים בבית החינוך והילדים וגם הצוות החינוכי מוזמנים להגיע מחופשים ברוב הדר ושמחה. את אירועי הבוקר מתכננת ועדת אירועים.
הלימודים ביום ג', ה-19.3, יסתיימו בשעה 12:00! נא היערכו בהתאם. 
 
באותו היום אחה"צ יתקיים אירוע פורימי פתוח לכלל הקהילההורים, ילדים, שכנים וטף, המאורגן ע"י חברי וחברות ועדת קשרי קהילה, בשיתוף הספרייה הקהילתית.  אנו זקוקים לעזרה בתחנות- מי שמעוניין ויכול לסייע אנא פנו דרך המזכירות. תודה מראש למתנדבים. 
 
4. כחלק מפעילות ועדת קשרי קהילה בבית הקשיש ולכבוד חג פורים המתקרב, אנו יוצאים בפרוייקט של חלוקת משלוחי מנות לקשישים
לשם כך אנו זקוקים לתרומות של: פירות, פירות יבשים, עוגות, עוגיות, קפה, תה וכל דבר שישמח את הקשישים. 
נודה מאוד אם תשלחו מה שתוכלו עם הילדים ביום שלישי הקרוב. נציגי ועדת קשרי קהילה יאספו את המצרכים במפגשי הבוקר. 
תודה רבה על שיתוף הפעולה

5. מגמת התאטרון של גבעול בהובלתה והנחייתה של שירה פיין, גאים להזמינכם למופע "המוגבלים" שיערך במועדים הבאים: 
12/3, יום ג' בשעה 19:00
13/3, יום ד בשעה 19:00, 11:00
14/3, יום ה בשעה 11:00
הרשמה אצל אופיר נגדימן: 0526559472
6. מחר תתקיים הגרלה לרישום ביסודי ובגן לשנת הלימודים תש"פ. בהצלחה רבה לכל הנרשמים. 

7. נשלח מייל מועדת אסיפה לגבי דיון בנושא ההתחממות הגלובלית- "משבר האקלים". נושא ערכי זה חשוב מאוד ונמצא בשיח בבית החינוך. על כן נשמח לראות אתכם ואתכן לוקחים/ות חלק פעיל באסיפה ובדיונים. תצביעו ותשפיעו.  
במייל ששלחה ועדת אסיפה מצורפים קבצים לעיון עם האפשרויות השונות. 

8.  תשלומי ההורים לבית החינוך- על מנת שנוכל להמשיך ולתת לילדיכם את המיטב ולקיים פעילויות שנועדו להעשיר את חיי התרבות והלמידה בבית הספר, התחלנו במאמץ מרוכז לגביית התשלומים שעדיין לא שולמו. אנא קבלו זאת בהבנה. אם עדיין לא שילמתם או שילמתן את חובכם/ן אנא גשו במהלך השבוע למזכירות להסדיר זאת.  שיהיה לנו שבוע מוצלח ושמח 💖
רשף וורד 
מנהלי בית החינוך

1.3.2019

נשלח 2 במרץ 2019, 22:43 על ידי neta Silberg

הורים, חונכים וחונכות, נחנכים ונחנכות, יקרים ויקרות. 

נפתח ונספר שבתחילת השבוע הצגנו את תכנית העבודה וססטוס מחצית שנה של היסודי  לפיקוח ואגף החינוך. קיבלנו תשבוחות על העבודה הפדגוגית והעשייה החינוכית, על החשיבה, היעדים וגם הוצבו אתגרים להמשך. 
תודה לרכזות התלתונים, לבעלי התפקידים  והצוותים החינוכיים, על העשייה המשמעותית עם הילדים בכל הגילאים. 
אנו לא נחים על זרי הדפנה , נמשיך ונעבוד קשה בכל התלתונים על מנת לתת חינוך מיטבי לנחנכים והנחנכות. 

היו לנו שני טיולים משמעותיים.
הראשון - טיול כוכב! 3 ימים במדבר, נחנכים ונחנכות ה'-יב', צועדים ונהנים, מקימים מחנה, מבשלים לעצמם את האוכל, ומעמיקים את ההיכרות גדולים כקטנים.
השני - טיול שנתי א'-ג'! צעידה ופעילות ברמת הנדיב ועין צור. נחנכי ונחנכות ג' המופלאים, הפעילו והדריכו בטיול כחלק מפעילות סיכום שנת ה-ג' שלהם.
תודה לחברי וחברות וועדת טיולים על ההובלה, הארגון והתיאום, של כלל הטיולים בגבעול בכלל, ושל שני הטיולים האלו בפרט. תודה לטליה וניל, וגם לסמדר, שסייעו בפעילות חשובה זו, וגם לכל החונכות והחונכים שיצאו ואפשרו את קיומם של הטיולים.
תמונות נהדרות, ניתן לראות במצגת השבועית שמצורפת.

פעילות נוספת מיוחדת במינה שקרתה השבוע - הכנס הארצי הראשון של תלמידי מגמת התחל"ה!
כל תלמידי יא' של המגמה הייחודית והחדשה, שפועלת גם בגבעול, נפגשו ביום ה' האחרון, למפגש ייחודי מסוגו, וקיימו למידה מופלאה. הם פגשו אלו את אלו, שיתפו בחוויות ובאתגרים שמציבה המגמה ללומדים ולצוות, ישבו ללמידה משותפת עם מומחים הקשורים בתחום העניין שלהם, והבינו שהם וחבריהם מ-8 בתי ספר נוספים בארץ, עושים היסטוריה שעוד כנראה תשפיע רבות על מערכת החינוך בישראל.
גם את החוויות של כנס המגמה, ניתן לראות במצגת המצורפת.

חג הפורים 
מתקרב בצעדי ענק. ביום שלישי, 19/3, תתקיים חגיגת פורים בבית החינוך והילדים וגם הצוות החינוכי מוזמנים להגיע מחופשים ברוב הדר ושמחה. את אירועי הבוקר מתכננת ועדת אירועים.
הלימודים ביום ג', ה-19.3, יסתיימו בשעה 12:00!!!
 
באותו היום אחה"צ יתקיים אירוע פורימי פתוח לכלל הקהילה - הורים, ילדים, שכנים וטף, המאורגן ע"י חברי וחברות ועדת קשרי קהילה, בשיתוף הספרייה הקהילתית.  פרטים נוספים בפלייר המצורף. 
 
חג הפורים וחופשת החג, יחולו השנה בימים רביעי, חמישי ושישי , 20 עד 22 מרץ 2019.

הלימודים יתחדשו ביום ראשון  24 מרץ 2019.

להלן הנחיות בטיחות לאירועי פורים:

  • אין להביא צעצועים מסוכנים לבית הספר, כגון: כלי ירייה, אקדחים הדומים לנשק אמיתי, טילים, חזיזים, נפצים, זיקוקי דינור מתעופפים, מרגמות, כוורות נפץ, פרפרי נפץ, שרשרת נפץ ואבקות שריפה מכל סוג שהוא.
  • אין להביא לבית הספר תרסיסי שלג על סוגיהם השונים.
  • יש להקפיד כי תחפושות עמן מגיעים לבית הספר יהיו מחומרים, שאינם דליקים, ולא כדוגמת תחפושות העשויות מצמר גפן, ניילון וכדומה.
  • אסור להשתמש בשקיות ניילון כמסיכה משום סכנת חנק!!!
  • יש לבדוק רגישות ילדים למוצרי איפור. כמו כן, מומלץ להשתמש במוצרי איפור, המאושרים על ידי משרד הבריאות, כאלו המתאימים למגע עם העור, ושאינם מכילים חומרים רעילים. 

אנא הקפידו על הכללים על מנת שלכולנו יהיה פורים שמח ומבדח. 


מערכת החינוך ופיקוד העורף מקיימים, כמידי שנה, תרגיל התגוננות שמטרתו  היערכות למצבי החירום השונים. השנה, יערך תרגיל בטיחות ארצי במתווה של רעידות אדמה וגם במבנה של צונאמי (בשל קרבת ביה"ס לים התיכון), בתאריך 12.3.19, יום שלישי
למייל זה מצורפת איגרת מידע בנושא עבורכם, ההורים, לעיונכם. 

כמו כן, ביום ראשון, 10/3, מתוכנן תרגיל למידה מרחוק, כחלק מההיערכות לשעת חירום. במהלך התרגיל יפעלו הנחנכים מביה"ס או מהבית וידרשו לבצע משימה שתשלח עבורם. 
השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט בשגרה ובשעת חירום, מהווים תחליף נוסף למסגרת הפעילות הלימודית כאשר הנחנכים ו/או המורים אינם יכולים להגיע פיזית לבית החינוך. 
למידה‏ מרחוק ‏תאפשר ‏למורים‏ לקיים‏ שיגרת ‏הוראה‏ מבית‏ הספר,‏ מהבית,‏ או‏ ממרחב ‏הוראה‏ מיוחד, כאשר הילדים לומדים בביתם ושומרים על קשר באמצעות רשת האינטרנט או הטלפון. 
פרטים נוספים ומדויקים לגבי התרגיל ישלחו בהקדם. נודה לשיתוף פעולה. 

ועדת קשרי קהילה של דמוקרטי ברנדייס מזמינה את נשות קהילת גבעול להצטרף לאירוע לכבוד יום האישה הבינלאומי שיתקיים ביום שלישי, 6.3.19 בשעה 20:30 בספריית בית הספר הדמוקרטי בחדרה. למעוניינים מצורפת הזמנה וטלפון לפרטים נוספים והרשמה.

ולסיכום, אנו כבר בחודש מרץ ועדיין לא הושלמו כל תשלומי ההורים לבית החינוך. על מנת שנוכל להמשיך ולתת לילדיכם את המיטב ולקיים פעילויות שנועדו להעשיר את חיי התרבות והלמידה בבית הספר, נתחיל השבוע במאמץ מרוכז לגביית התשלומים שעדיין לא שולמו. אנא מכם ומכן, אם עדיין לא שילמתם או שילמתן את חובכם/ן אנא גשו במהלך השבוע למזכירות להסדיר זאת. 

שיהיה לכולנו שבוע נפלא ומוצלח,

רשף וורד
מנהלי בית החינוך

22/2/2019

נשלח 23 בפבר׳ 2019, 22:40 על ידי neta Silberg

קהילה יקרה,

מבין מגוון הפעילויות החברתיות -ערכיות שהתקיימו השבוע בבית החינוך, אנו גאים לציין את ערב המוזיקה, המרגש, מגוון ומפתיע, בו הופיעו הנחנכים החל מכיתה א' ועד התיכון, ברוב כישרון וחן עם יצירות מקוריות שלהם! הילדים היו נפלאים והפגינו כישרון רב. תודה לניל וצוות המוסיקה על הובלת ערב זה. 

השבוע התקיים באסיפה דיון משמעותי בעקבות הצעתו של גלי קציר לקיום מבחנים עם ציונים בחשבון, לילדי א-ג. 
כאמור, לא היתה הצבעה בסוף הדיון, אך התנהל דיון פדגוגי איכותי על המהות שלנו, על אפקטיביות בקידום הישגים לימודיים, על מוטיבציה ואיכות הלמידה, דרכים שונות להערכה ומה חשוב יותר- הדרך או התוצר?! 
מתוכנן להתקיים דיון נוסף בנושא, וועדת אסיפה תעדכן בהמשך על המועד. 

אנו מזכירים שביום חמישי הבא, 28/2, יתקיים מפגש ראשון של ועדה פדגוגית בית ספריתהמפגש יהווה צעד ראשון בשיח פדגוגי  בו נדון ואולי אף נקדם החלטות בנושאים מרכזיים כגון: לימודי ליבה ולימודים לבגרות. נוכחותכם חשובה.   

במהלך השבוע החולף אספה ועדת מורים נתונים למשוב על הרכזות והרכז. תודה לחברות הועדה על הובלה מקצועית של התהליך. 

תודה גם לאייל ונציגי הפרלמנט הארצי שייצגו אותנו בכבוד בפרלמנט שהיה בנהלל והיו שותפים לבחירת ארבעת הועדות (ועדת אסיפה, ועדת ל"ב, קליטת תלמידים וועדה ירוקה) שבהם יעסוק יום הועדות הארצי ב 4/3 . 

מחר יצאו נחנכי שכבות ה'-יב' לטיול כוכב, ובנוסף, בהובלתה של וועדת טיולים, כולנו נערכים לקראת טיולים ופעילויות נוספות בכל השכבות: שביל ישראל, טיולי תלתונים, מחנה, טורנירי ספורט ועוד. 
כל הטיולים והפעילויות הם בבחינת אירועים חינוכיים משמעותיים הן לנחנכים והן לצוות המטייל. 
מומלץ לקחת חלק, להירשם ולהשתתף. 

ב-19/3 יתקיימו חגיגות פורים בבית החינוך. יום הלימודים יסתיים (ברמה הארצית) בשעה 12:00. 
אנא היערכותכם לכך מבעוד מועד. 


מצורף גם קישור לסרטון שצולם במסגרת שיעור "כוכבים" של א'-ג', שמתעד את תלמידי השיעור שולחים ברכה לחללית הישראלית "בראשית", שהמריאה השבוע אל הירח!!!!

שיהיה לנו שבוע מוצלח ומהנה,
ורד ורשף
מנהלי בית החינוך

16.2.19

נשלח 23 בפבר׳ 2019, 22:35 על ידי neta Silberg

חברי וחברות קהילת גבעול יקרים ויקרות,


השבוע האחרון חלף ביעף ולשגרה מתווספות פעילויות העשרה ולמידה בתלתונים, בשיעורים, בוועדות ובמרחבים השונים של בית החינוך. 
השבוע התקיימה זירת למידה חדשה / ישנה "ילדים מלמדים ילדים".
במהלך האירוע, נחנכים ונחנכות העבירו שיעורים לילדי היסודי במגוון תחומים: ריקוד, בלט, כדורסל, אנגלית, מדעים ועוד. 
תודה למורים והמורות הצעירים והצעירות שלנו, ולצוות שאיפשר זאת, ותודה מיוחדת לעפרה סגנית המנהלים וחברי וחברות וועדת מערכת, על ההובלה והארגון של המערכת החלופית - היה מקסים! 

תודה לחברי ועדת קשרי קהילה, על פעילות מופלאה שנייה שהם ארגנו השבוע במועדון הקשישים, וגם לאמהות המלוות: הילה ואורית.
תמונות של הפעילות הזו, ושל עוד עשייה, ואירועים חווייתיים ומשמעותיים שקרו השבוע בגבעול, ניתן לראות בקובץ מצגת התמונות שמצורף. 

ועדת מדיה החלה עבודתה ומתעדת אירועים בחיי בית הספר. 
מצורף למייל זה סרטון מזכרת נהדר, שערכו חברי ועדת מדיה, מ"יום הורים מלמדים" המקסים שנערך בתלתון א-ג בשבוע שעבר, כפעילות לכבוד יום המשפחה, שבו ניתן להתרשם מהורים שלימדו את ילדי התלתון.
תודה לסמדר גורן וצוות התלתון, וכמובן תודה ענקית להורים שהגיעו ותרמו מכישורם וזמנם. סרטון של רגעי נחת... 

ועדת מורים החלה בתהליכי מישוב פנימיים לצורך למידה שלנו על מנת לשפר ולייעל.  משוב הוא דרך נוספת שלנו לדעת ולהכיר לעומק את בית-הספר ואת הלכי הרוח בו. בית-הספר הוא ארגון המזמן לנו משובים בלתי פורמאליים באופן תדיר ובאפשרותנו לקדם גם תהליכי מישוב פורמאליים ופחות שגרתיים במטרה לעודד שיח פתוח ומקדם.  אנו תקווה שבאמצעות הנחלת תהליכי מישוב ממוסדים ומאורגנים, נוכל לגלות לא מעט על עצמנו, לדעת מה הם הצרכים של קהילת בית-הספר, על כל רבדיה, ולתת לכך מענה. ועדת מורים החלה עם משוב לרכז/ות התלתונים אותו התבקשתם למלא במהלך הסופ"ש. בהמשך יצא משוב לנו,המנהלים ולצוות. תודה לועדת מורים על עבודתה. 

ביום שלישי הקרוב, ה-19/2, יצאו נחנכים מגבעול לפרלמנט הארצי של בתי הספר הדמוקרטים, והפעם בנהלל. אנחנו מאחלים להם בהצלחה, וסומכים עליהם שייצגו אותנו בכבוד. 

ביום חמישי הקרוב, ה-21/2, יתקיים ב-18:00 בערב באולם הספורט, ערב "מופע מוסיקלי בגבעול" בהובלת ניל וצוות המוסיקה. במופע יופיעו הנחנכים עם יצירות מקוריות שלהם. כולם/ן מוזמנים ומוזמנות, ואנו מצפים לראותכם. 

ביום חמישי הבא, ה-28/2, בשעה 18:30, יתקיים המפגש הראשון לשנה זו של הוועדה הפדגוגית בהובלת טל הופמן, הרכזת הפדגוגית שלנו. המפגש יהווה צעד ראשון בשיח פדגוגי בית ספרי בו נדון, ואולי אף נקדם, החלטות בנושאים הקשורים ללמידה וההוראה בגבעול. (ישנו גם מועד למפגש הבא של וועדה זו, ה-8.3). ראו את ההזמנה המצורפת. גם למפגש זה כולם מוזמנות ומוזנים, והנוכחות של כמה שיותר חברי וחברות קהילת גבעול במפגש שכזה, מבוגרים וצעירים כאחד, הינה חשובה. 

אנו בודקים את עצמינו ומקיימים תהליכי הערכה עם הילדים בשיעורים השונים. 
תהליכים אלה משמשים את הצוות החינוכי לבניית תכניות עבודה למחצית השנייה והתאמת המשאבים הקיימים בביה"ס, לרווחת הילדים.  


במהלך השבוע הקרוב ייצאו חברי וחברות הצוות החינוכי שלנו בימים שונים, לבתי ספר מארחים במחוז חיפה שפתחו את דלתותיהם לביקורי למידה של מורים מכל המגזרים. זהו מייזם מיוחד שמקדמת הנהלת המחוז של משרד החינוך מזה 3 שנים, ובשבוע זה יש לנו ההזדמנות להכיר בתי ספר אחרים, עשייה חינוכית שונהלפגוש דינמיקה אחרת של צוותים ואוירה אחרת של בית ספר, ולקחת מה שמתאים לנו. מפגשים אלה חשובים, אך גם יתכנו היעדרויות של הצוות משיעורים מסוימים. אנו נפעל כדי לוודא ככל שניתן, שיהיו מורים ממלאי מקום בשיעורים במקום מורים שיעדרו לטובת הלמידה החשובה. חברי הצוות ישאירו חומרים למילוי מקום. אנו מקווים שהמפגשים יהיו מפרים ומשמעותיים לנו. 

בשבוע הבא (24-26.2), מתכננת וועדת טיולים להוציא את טיול הכוכב המסורתי של גבעול.
השנה נרשמו מספר שיא של מבקשים להשתתף בטיול. וועדת טיולים נערכת בהתאם. אנחנו מקווים שתנאי מזג האוויר יאפשרו לנו להוציא את הטיול על פי התכנון.


זה הכל להשבוע, תודה לכולם.
אנחנו מאחלים שבוע נפלא ומשמעותי,
רשף וורד 
מנהלי בית החינוך

31.1.19

נשלח 3 בפבר׳ 2019, 22:13 על ידי neta Silberg   [ עודכן 3 בפבר׳ 2019, 22:28 ]

משפחות, צוות, חונכים ונחנכים יקרים ויקרות,

בימים אלה אנו חותמים בהתרגשות רבה, את המחצית הראשונה של שנה"ל תשע"ט, מחצית בה התקיימו מגוון תהליכי למידה ועשייה חברתית -ערכית. אנו יוצאים לדרך עם המחצית השנייה של שנת הלימודים.

ביום שלישי האחרון, ה-29/1/19, התקיימו מפגשי המשולשים בבית החינוך.
 
מפגשים אלה מהווים צומת נוסף לשיח הדיאלוגי שקיים אצלנו בין הנחנכים, ההורים והחונכים. אנו מקווים שבמהלך המפגשים האלו התבוננתם יחד על הדרך שעברו כל נחנך ונחנכת בשבילי המסע שבחרו לעצמם מתחילת השנה, בחנתם הן את ההצלחות והן את האתגרים, והצבתם יחדיו את המטרות להמשך.
 
בית החינוך שלנו שם לו לדגש לפתח שיח מקדם אשר רואה כל נחנך ונחנכת על יכולותיהם, חוזקותיהם ותחומי העניין שלהם, כמו גם על התחומים שדרוש בהם חיזוק או שיפור. כל זאת במטרה לספק להם קרקע לצמיחה ולהתפתחות אישית. הדבר בא לידי ביטוי בפלטפורמות שונות כגון שיעורים, מ"מעגל בנים ומעגל בנות" או שיעורי המוזיקה, הנגרות, החשבון, האנגלית, המלאכות, ההיסטוריה, הסיירות, התנ"ך, התיאטרון, הקרקס, הכלבנות והרשימה עוד ארוכה. דוגמא לפלטפורמה נוספת שמאפשרת מתן ביטוי לחוזקות של נחנכים ונחנכות היא השתתפות בוועדות השונות. פעילות הוועדות במחצית זו הייתה משמעותית וענפה. היו לנו הפסקות פעילות בתחום הספורט, יום שיא בשפה בהובלת ועדת ספרייה, ועדת חזות עובדת בין השאר על שיפור חזות חצר ביה"ס, וועדת אסיפה מובילה אספות והחלטות, בוועדת ביקורת בוחנים בודקים ומגבשים מסקנות ודו"חות על תחומים שונים, וועדת טיולים מפיקה טיולים תלתוניים ובית ספריים, נרקם קשר רב דורי עם המרכז לקשיש הסמוך לבית הספר בהובלת ועדת קשרי קהילה, וועדת אירועים מקדמת חגיגת אירועים בית ספריים סביב חגים ומועדים, ועדת ל"ב מקיימת תהליכי גישור מידי יום ומנהלת קונפליקטים בצורה דיאלוגית, מכבדת ומצמיחה, ועדת תקציב מתכנסת אחת לחודש ובוחנת את התקציב ומקבלת החלטות לגבי חלוקת המשאבים, ועדת מורים החלה את עבודתה גם כן, וכך גם וועדת מערכת, ופורום נציגי וועדות.

אנחנו מאמינים ומקווים שנמשיך לצמוח, להשכיל, לשאול ולרצות עוד...  וגם רוצים שכל אחד ואחת מחברי הקהילה, ירצה בכך גם בעצמו ובעצמה. שכולם/ן ירצו לקחת יותר חלק בפעילויות ובוועדות, יותר חלק פעיל בשיעורים ובפרוייקטים ויותר באספות. אנו בעיצומה של דרך, ומזמינים אתכם ואתכן להתבונן איתנו בעשייה כולה, לומר מילה טובה האחד לשני, והאחת לשנייה, וגם להאיר את עינינו ולחשוב בשותפות כדי להוביל עוד קידום וצמיחה. אנו מאמינים הלכה למעשה כי קידום משמעותי ניתן לבצע בדרך של שותפות, הידברות, הקשבה ושיח מתמיד. 
 
זאת ההזדמנות לעצירת ביניים על מנת להודות לכל עובדי ועובדות בית החינוך, על עבודה מסורה, ימים כלילות, למען רווחתם של הנחנכים והנחנכות שלנו. תודה על השקעה רבה מזמנכם האישי לטובת הצלחת הנחנכים והנחנכות באתגרים השונים העומדים בפניהם ובפנינו❤
תודה לועד ההורים וועד העמותה על השותפות, החשיבה והדרך שאתם צועדים איתנו במתן תמיכה למערך הארגוני הבית ספרי, ובמעורבותכם/ן בנושאים השונים🙏🙏

השבוע נציין "שבוע לאומי לגלישה בטוחה ברשת", אותו פתחה בכבוד רב ביום שישי האחרון, ליהא בן נעים, משכבה ה', שייצגה את בית החינוך בתחרות הנואם הצעיר" היישובית בנאומה בנושא "כוחה של מילה". 
תודה ליהא - גאים בך מאוד! ותודה לצוות שליווה אותה בתהליך ותמך בה בשיעורי השפה ובכלל. 

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A0%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%98%D7%94_%D7%A1%D7%90%D7%9C%D7%93
השבוע אנ מציינים את יום המשפחה המתקיים לזכרה של הנרייטה סולד אשר הקימה את הסתדרות הנשים הציונית "הדסה" וכונתה "אם כל הילדים". 
ריצ'ארד באך אמר כי : "הקשר הקושר את משפחתך האמיתית הוא אינו קשר של דם אלא של כבוד וחדווה איש בחיי רעהו". 
בתלתונים השונים יתקיימו פעילויות בנושא זה.


ביום ה' ה-21.2.19, בשעה 18:00 נקיים באולם "ערב יצירה מקורית" של מוסיקה ואמנות. ערב שכולו יצירות מקוריות של הילדים- שירים מקוריים, עיבודים חדשים לשירים, תערוכה של יצירותיהם של תלמידי אמנות בביה"ס ועוד.
https://www.artbylena.com/theme/music/
אתם/ן מוזמנות ומוזמנים בחום להאזין, לצפות ולעודד:)

ולסיום נספר שההרשמה ליסודי ולגן הסתיימה ואנחנו אחרי 3 ימים פתוחים בהם הגיעו משפחות רבות להירשם ולהתרשם מהעשייה החינוכית שלנו. היה מוצלח. 
יום פתוח אחרון לעל יסודי יתקיים לקראת פסח. 

בברכת המשך שנה מוצלחת ופורייה,

רשף וורד 
מנהלי בית החינוך

21/1/19

נשלח 20 בינו׳ 2019, 21:56 על ידי neta Silberg

שלום לכולם/ן

הפעם, בהודעתנו זו אנחנו דווקא מבקשים להתמקד בנושא חשוב שדורש את תשומת ליבכם ההורים - תשלום שכר לימוד.

תשלומי ההורים לבית החינוך הדמוקרטי-קהילתי הינם משאב חיוני ביותר.

לא כולם שילמו עדיין!

ללא הסדרת התשלום, נתקשה לקיים את בית החינוך כפי שהוא אמור לפעול.


ולכן:

1.      על כל משפחות גבעול לבוא ולהסדיר את נושא שכר הלימוד באופן מיידי, ולא יאוחר מיום ו' ה-25.1!

קראו את המכתב אודות פירוט התשלומים כאן


2.      בקשות להנחות בשכר הלימוד –

כל מי שמתקשים לעמוד בתשלום שכר הלימוד, יכולים להגיש בקשה לבדיקת אפשרות לקבלת הנחה. 

מי שמעוניין להגיש בקשה, נדרש למלא את הטופס המצ"ב, ולהביאו למזכירות עד יום ו' 25.1.19, בצירוף מסמכים.

נא ראו פרטים לגבי הנחות כאן

למילוי טופס לחצו כאן


חשוב לזכור: היכולת שלנו לאפשר הנחות מוגבלת, ותלויה בהכרח בהיקף הגבייה ובכמות המשפחות שמסדירות תשלום!

 הערה: ניתן להגיש בקשה לבדיקת אפשרות להנחה, רק לאחר הסדרה ראשונית של התשלום.


אנא, קראו את תוכן המכתב והמסמכים המצורפים בעיון, ופעלו בהתאם.

שיהיה שבוע מוצלח לכולנו,
ורד ורשף

1-10 of 264