12.1.2018 עדכון שבועי

נשלח 13 בינו׳ 2018, 21:27 על ידי נטע זילברג

הורים חונכים, מורים ונחנכים יקרים,

ההרשמה לגבעול לשנת תשעט תתחיל ב- 16.1.18
.
משפחות גבעול המבקשות לרשום תלמידים/ות חדשים/ות לבית הספר מוזמנות להעביר אלינו בהקדם טופס בקשה לשיבוץ מלא וחתום (ניתן להוריד את הקובץ הריק כאן) +צילום תעודת זהות כולל הספח של שני ההורים.
את הטופס יש להעביר לענת בכתובת: anatbl@givol.org או להביא פיזית למזכירות גבעול.
ההרשמה לגן ויסודי מסתיימת בתאריך 6.2.18 - כל טופס שיגיע לאחר מכן לא יתקבל!!!
ההרשמה לעל יסודי מסתיימת בתאריך 29.3.18 - כל טופס שיגיע לאחר מכן לא יתקבל!!!

אנא, עמדו במועדים הרשומים ומנעו אי נעימות. תודה🙏

קידום אקלים מיטבי- אנו מאמינים בבית החינוך כי חינוך טוב משמעותו בראש ובראשונה טיפוח סביבה אנושית חמה שתעניק לנמצאים בה את היכולת והרצון לפתח את כישוריהם. סביבה שתתמוך ותאפשר צמיחה אישית, סביבה מוגנת והוגנת ולמידה מתוך עניין ואתגר.
אנו עובדים על כך בעבודת החונכות ובכל הרבדים בבית החינוך ויחד עם זאת חשוב לנו לבדוק את עצמינו ולקבל משוב מקדם מהילדים לגבי תחושתם, האם מרגישים מוגנים ואהובים בבית ספרנו, על יחסם עם הצוות החינוכי ועוד.
כדי ליצור אקלים חינוכי מיטבי יש ליישם תכנית מערכתית עקבית וארוכת טווח, המתייחסת בו-זמנית לבניית אקלים בטוח שמקדם רווחה נפשית, ואורח חיים המקדם שייכות, מעורבות ואחריות ברמה מערכתית וברמה פרטנית בו-זמנית.
אנו רואים בכם ההורים שותפים לעשייה החינוכית. על כן נספר לכם שבקרוב נבקש מהנחנכים למלא טופס מקוון שהכנו ובו היגדים אודות תחושותיהם בעת שהותם בבית הספר. לאחר מילוי הטופס נאסוף את הנתונים ונברר עמדות, נשב בצוות חשיבה ונחשוב על תכנית עבודה ודרכי פעולה בעקבות התשובות שנקבל. נעדכן אתכם גם בשלבים הבאים. 
לינק לטופס המקוון יופיע בימים הקרובים באתר בית הספר.

לאחר תהליך שהחל ביסודי, מתוך צורך שעלה, בעניין השימוש ברשתות חברתיות וטלפונים ניידים, הוזמנה הרצאה בנושא- ״ לכודים ברשת״, הרצאה שיכולה להתאים לכל משפחה. מדובר בהרצאה על תרבות הרשתות החברתיות והתמכרות למסכים, השפעתה על הדימוי העצמי, התפתחות האינטליגנציה הרגשית והחברתית של הילדים ויכולתם לקיים תקשורת אפקטיבית במציאות וירטואלית.
כולכם מוזמנים להרצאה מרתקת, חשובה ומעניינת זו, בה יhנתנו כלים פרקטיים כדי להגביר את יכולתכם להיות נוכחים ולהשפיע על התרבות הרשתית. את ההרצאה יעביר רן בראון - מומלץ!! 

ההרצאה תתקיים ביום ראשון, 18/2/18, בשעה 20:00 בגבעול

נשלח בהמשך הזמנה מסודרת.

בחינת הבגרות הראשונה של מועד חורף, בהיסטוריה, עברה בצורה מוצלחת. אנו מאחלים בהצלחה למי שייבחן באנגלית ובמתמטיקה בימים הקרובים.

אנו מבקשים להזכיר שביום חמישי הבא ה-25.1, בשעה 20:00, יתקיים ערב למידת הורים הרביעי של השנה, מוזמנים להגיע ולקחת חלק.

מאחלים לכולם שבוע נפלא ובשורות טובות🌷
                      
                               רשף וורד 

6.1.18

נשלח 7 בינו׳ 2018, 21:26 על ידי נטע זילברג

הורים יקרים,
"מילה טובה אחת יכולה לחמם שלושה חדשי חורף" 

(פתגם יפני) 


סיימנו את השבוע במזג אויר חורפי במיוחד אבל עם חם בלב. 

נבחרת הכדורסל שלנו יצאה לטורניר מול שני בתי ספר נוספים והגיעו להישג מרשים - מקום רביעי ומכובד ואף גביע- כל הכבוד לילדים וליוסי טפטה, המורה לחנ"ג וגם לעומר להב שאימן אותם בהפסקות:-) 

תלתון ד-ו משנה את פניו- לאחר תהליך שהחל בתחילת השנה הוקמה בסוף השבוע סביבת למידה יפה ומזמנת לנחנכי וחונכי תלתון ד-ו. לילדים חיכתה הפתעה בבוקר.. 😉

ליווי המנהלים- ביום חמישי התלוו אלינו למהלך כל היום נריה מכיתה ד' ושחף מכיתה ב', שנבחרו בועדת אסיפה, בפעם הראשונה בגבעול, להתלוות למנהלים במהלך יום שלם. היה מפרה, מהנה ותורם לשני הצדדים.

אנו מברכים על מעורבות ההורים בבית החינוך ומודים לאבא של שחף, ניר וייזר,  (מתלתון א-ג) על שיעור היוגה שהעביר השבוע בתלתון- תודה רבה🙏

יצאנו לדרך עם השיחות הפדגוגיות בכל התלתונים, השיח מפרה ומשמעותי ואנו יוצאים עם תובנות וגם פעולות אקטיביות שייטיבו עם הילדים. 
בקרוב אנו מתחילים גם עם שיחות המשוב הדיאלוגי המצמיח ועם כתיבת תעודות הערכה.  
ב
​פגישו​
ת ה"משולשים", 
​(מפגש של הורים, חונך/ת, נחנך/ת),
 נשתף אתכם בכל הידע שנצבר אודות הילד/ה שלכם, נדייק מטרות, יעדים ונחשוב על המשך הדרך שתוביל לצמיחה עבור כל ילד וילדה. 

אנו מזכירים שוב-  מפגשי המשולשים יתקיימו בתאריך 5/2/18.

פעילות הועדות שלנו בעיצומה בחלק זה של השנה. כבר נספר לכם שוועדת טיולים מתכננת טיול כוכב בקרוב לנחנכי ד-יב. פרטים נוספים אודות הטיול ימסרו בהמשך. 


בימים אלה מתחילה תקופת בגרויות החורף- אנו מאחלים לכולם בהצלחה רבה 🌸

 תזכורת שניה- ביום שני, 8/1/17, יחוסנו נחנכי כיתה ב׳ בשני חיסונים: האחד נגד טטנוס, דפטריה, שעלת, שיתוק ילדים (בחיסון אחד) ובחיסון נוסף נגד שפעת. 
הורים שטרם שלחו פנקסי חיסונים ו/או לא שלחו אישור חתום בכתב מתבקשים לעשות זאת בהקדם. 

שימו לב- ללא אישור הורים חתום בכתב יד וללא פנקס חיסונים לא יחוסנו הילדים.

 דבר נוסף וחשוב- אנו שמחים לארח ואף גאים להציג את הנעשה בתלתונים שלנו, אך מבקשים לא להגיע ל"ביקורי פתע" . במהלך היום ישנה פעילות שוטפת בתלתונים וביקורים לא מתוכננים מפריעים לסדר יום תקין ומלבד זאת, אנו לא נוכל להיות קשובים ולתת לאורחים שמגיעים את תשומת הלב. 
אנא המנעו מאי נעימות ובקרו אותנו בתיאום מראש בלבד!! 

אנו מבקשים להזכיר שבקרוב יתקיימו ימים פתוחים ( לכל הגילאים) בהם ניתן לבקר באופן מודרך ולהתרשם:

יום שלישי, 16.1.18 - 8:30-11:30
יום חמישי, 25.1.18 - 8:30-11:30
יום ראשון, 28.1.18 - 8:30-11:30
יום שלישי, 6.2.18 - 8:30-11:30 (היום האחרון לרישום לגן וליסודי).

 לסיום, אנו מסייעים בהפצת מכתבה של תמר קליין, מתנדבת אצלנו בבית החינוך, המנסה לעזור למשפחה של פליטים אריתראיים שחיה בשכונה ושנמצאים במצב של מצוקה קיצונית. 
אפשר לקרוא את המכתב כאן.
שיהיה לנו שבוע נפלא עם המשך עשייה ברוכה ושיתוף פעולה 🌻

שלכם, 

רשף וורד

מנהלי בית החינוך 

30.12.17

נשלח 31 בדצמ׳ 2017, 21:26 על ידי נטע זילברג   [ עודכן 31 בדצמ׳ 2017, 21:27 ]

הורים חונכים ונחנכים יקרים, 

בשבוע שעבר ציינו את מירוץ חנוכה, אך שכחנו לציין את מי שעמד מאחורי ההפקה הגדולה והאירוע המוצלח- אנו מבקשים להביע תודות והערכה גדולה לכל מי שעמל שבועות רבים לפני המירוץ, תכנן, הפיק אותו והיה אחראי להצלחתו- לנאווה, דגנית, מליסה, שירן ונחנכי ועדת אירועים.
שוב תודה והערכה🌹

כהרף עין כמעט חלפה חצי שנת לימוד ואנו עומדים לקיים מהלך מורכב ומשמעותי של הערכה ובעיקר חשיבה קדימה. בשבועות הקרובים יקיימו הצוותים החינוכיים שיחות פדגוגיות בהן יתבוננו בכל ילדה וילד. ההתבוננות תהיה על הצדדים החברתיים, הלימודיים והרגשיים. ההתבוננות תעסוק באזורי החוזק ובאזורים החלשים. במרכז השיח יהיו מחשבות על האתגרים שנציב בפני הילד/ה ואיך הצוות יתמוך. 
במקביל יתקיימו שיחות חונכות בהם יקיימו החונכות/חונכים והילדים הערכה דיאלוגית של הילד/ה במחצית. החונכות/החונכים והילדים יתבוננו יחד על ההצלחות, הקשיים, האתגרים ומציאת דרכי פעולה בהתאם.

את מהלך אמצע השנה נחתום במפגשי משולשים : הורים ילד/ה וחונך/ת. במפגשים אלו נסכם את המחצית ונקבע יחד אתגרים למחצית השנייה. 
במפגשים אלו יקבלו הילדים גם טקסט כתוב שמסכם את תהליך המשוב וההערכה.

שימו לב- מפגשי המשולשים יתקיימו בתאריך 5/2/18. אנא כתבו מועד זה ביומנים

את ההערכה בסיומה של מחצית ראשונה נכניס השנה לפולדר (תיקיה/ אוגדן). את הכריכה של הפולדר יעצבו ילדי גבעול... מחכים לתוצר😊

אנו שמחים לשתף אתכם שרן חטב נבחר לחונך חצר, והחל עבודתו ביום ראשון אצלנו. אנו מאחלים לרן הצלחה רבה בתפקידו החדש ומברכים על הצטרפותו למשפחת גבעול 🌸תזכורת- ביום שני, 8/1/17, יחוסנו נחנכי כיתה ב׳ בשני חיסונים: האחד נגד טטנוס, דפטריה, שעלת, שיתוק ילדים(בחיסון אחד) והשני נגד שפעת. 
הורים שטרם שלחו פנקסי חיסונים ו/או לא שלחו אישור חתום בכתב מתבקשים לעשות זאת כבר היום..

שימו לב- ללא אישור הורים חתום בכתב יד וללא פנקס חיסונים לא יחוסנו הילדים.

לסיום, אנו מבקשים להודות לכל ההורים שלקחו חלק ביום חמישי בערב בתהליך הלמידה שלנו ״מהו חינוך דמוקרטי״. נוכחותכם חשובה ומעשירה.

לכל המעוניין- במתנ"ס מחפשים בשלנים ואומנים לאירוע. ראו הודעה מצורפת..


שתהיה לכולנו שנה אזרחית מלאה באופטימיות ובבשורות טובות🙏
רשף וורד
מנהלי בית החינוך

21.12.17

נשלח 20 בדצמ׳ 2017, 21:51 על ידי נטע זילברג

"המדליק נר מנר, הנר דולק וחברו אינו חסר"  

                                                       (במדבר רבה, פרשה י"ג)

בחג חנוכה זה ברצוננו לאחל לכל אחד ואחת מכם חג חנוכה שמח, שיכולו בו נסים ונפלאות.
במסיבת החנוכה המקסימה שנערכה טרם יציאתנו לחופשת החג, הוכח מעל לכל ספק כי כאן בגבעול, כל אחד מאתנו החניכים, המורים, החונכים, הצוות וההורים של בית החינוך הוא אור חשוב וכולנו יחדיו אור איתן בעל משמעות ועצמה.

תודה ענקית לניל ולצוות המורים למוסיקה וגם לשירה המורה לתאטרון ולמי שמלמדות ריקוד, על הפקתו של ערב נהדר ותודה לילדים המקסימים שהופיעו ברוב חן וכישרון🙂 

באותו היום בבוקר נערך, כאמור, גם מירוץ חנוכה, בו ניווטו תלמידים וצוות ברחבי אולגה והכירו מקומות ואנשים משמעותיים וחשובים ביישוב. היה מקסים ומעשיר!! 
תודה לכל מארגני המירוץ ולמיכל אוסטרובסקי שהתגייסה ברגע האחרון והובילה את המירוץ בהצלחה 🌸

בנוסף, נערכו פעילויות שונות ומגוונות בזיקה למאפייני החג בכל התלתונים והאור הגדול של בית החינוך הואר ברוב שמחה והדר. 

 "הנר הפנימי" הקיים ובוער בלהבתו בכל אחד מאתנו, יכול להאיר באורו את האחר כשותף ובעל השראה לאחר. מי ייתן והלהבה שלנו תמשיך ותבער כל השנה. 

במהלך חופשת החנוכה התקיים שיפוץ באולם הספורט שלנו. הוחלפה הרצפה, הקירות נצבעו והאולם נראה נפלא ומזמין לשימוש הילדים. 

בנוסף, אנו שמחים לבשר כי התחילו לעבוד על הרחבת מפרץ החנייה בכניסה לבית החינוך, על מנת ליצור סביבה בטוחה ומוגנת של הילדים בזמן הורדתם בבוקר והעלאתם אחה"צ. 

שימו לב- אנו מבקשים להביא לידיעתכם כי מספר תלמידים משכבות הגיל של  היסודי חלו במחלת האבעבועות רוח לאחרונה. על כן, בשיתוף פעולה עם אחות ביה"ס,  
​יתקיים ביום ה' הקרוב , יום החזרה מהחופשה, יום 
חיסונים 
​מרוכז ​
למי שלא קיבל עדיין
 
​את החיסון בגילאי א-ח,
 על מנת למנוע את התפשטות המחלה.
לכן - כל מי שאיננו מעוניין שילדיו יחוסנו במידה ועדיין לא חוסנו, מתבקש להעביר עם ילדיו מכתב (לא הודעת טלפון) בו הוא מציין שאין הוא מעוניין שילדיו יקבלו חיסון.
בנוסף, אנא שילחו עם ילדיכם את פנקס החיסונים שלהם, כדי שניתן יהיה לתעד את מתן החיסון.

תזכורת- בתאריך 28/12 , יום ה', בשעה 20:00 יתקיים מפגש למידת הורים שלישי בנושא-  
​"מה זה ​
חינוך דמוקרטי
​?"​
​ - מצפים לראותכם. 

מחר אנו חוזרים מהחופשה מלאי אנרגיה להמשך עשייה פורייה ולמידה. 

שיהיה סוף שבוע נפלא 🌻

רשף וורד 
מנהלי בית החינוך 

עדכון שבעי 9.12.17

נשלח 9 בדצמ׳ 2017, 19:59 על ידי נטע זילברג

הורים ותלמידים יקרים,

חג החנוכה חל בחודש כסליו ומביא איתו חום בלב ואור גדול בתקופה שבה החושך מגיע לשיאו. 

האור נתפס כדבר טוב, יפה וחיובי, התנהגות טובה מוסרית, יכולת, כישרונות, תרומה ועשייה למען הקהילה. את הדברים הטובים הנמצאים בכל אחד מאיתנו ניתן לרתום למען גירוש ה"חושך". 

 כמו הנרות בחנוכיה, כולנו שווים אך שונים בדעות, רצונות, תכונות, תחביבים, מראה, מסורת ותרבויות. השונות וביטוייה מגוונות בפעילויות החינוכיות , החברתיות והלימודיות בבית החינוך שלנו ותורמות  כמו אור לכל נר.  בכל אחד מאיתנו קיים אור, ואפילו מעט מהאור דוחה הרבה חושך. 

בבית החינוך מתקיימות  פעילויות מגוונות בתלתונים כגון: אפיית סופגניות ב"מטבח אנגלית", הכנת קישוטים לחג ונתינה לזולת- הכיתה של עליזה יצאה השבוע לפעילות התנדבותית במרכז הקשיש עם ערן שבתאי וילדים ממגמת הכלבנות בחטיבה ובתיכון. חילקו שם סופגניות לקשישים במרכז, הכלבים הקסימו בפעלוליהם בהדרכת הילדים  וכולם התרגשו ונהנו עד מאוד- יישר כח לעליזה, ענת, הילדים המקסימים, שבתאי וכל המעורבים. 

חנוכה הוא חג שכולו אור, אך חשוב לשמור על כללי הבטיחות
אנא קראו את כללי ההתנהגות והבטיחות שפורסמו, ופעלו בהתאם.
לקריאת כללי הבטיחות, לחצו כאן.

תזכורת: 

ביום שלישי,  12/12/17,  יערך ערב הרכבים בית ספרי לכבוד חג החנוכה
בערב זה יקחו חלק כל הרכבי בית החינוך עם ייצוג עבודתם מתחילת השנה ועד היום. את ההרכבים ינחו כל צוות המורים למוזיקה: שלמה, סשה, ניל ודורן. 
בערב זה יופיעו גם תלמידות ותלמידי המחול בהנחיית מליסה. 

הלו"ז המתוכנן לערב זה

17:30- הגעה
17:45- הדלקת נר ראשון של חנוכה. 
18:00- תחילת המופע
19:30- מסיבה בהובלת נחנכים 
21:00- סיום החגיגות. 

כולם/ן מוזמנים ומוזמנות לאירוע החגיגה אחה"צ . 

אנו מבקשים להזכיר שהלימודים ביום זה ( 12/12/17, יום ג' ) יסתיימו בשעה 13:20.  

באותו היום בבוקר מתוכנן על ידי ועדת אירועים מירוץ / ניווט בגבעת אולגה, שמטרתו הכרת מקומות ואנשים משמעותיים וחשובים באולגה לנחנכים שלנו. 

אנו יוצאים לחופשת החג ביום חמישי, 14/12/17 וחוזרים לספסל הלימודים ביום חמישי, 21/12/17

ולסיום- אנו מוקירים ומעריכים את אנשי ונשות צוות בית החינוך ו"יום המורה" הוא הזדמנות נפלאה להביע זאת ולהוקיר את עבודת הקודש שלהם עם הילדים. 
צוות הניהול שלנו הפתיע בתחילת השבוע ופינק את הצוות בארוחת צהריים חגיגית ומגבשת. היה נפלא:-) 


מאחלים שבוע מואר וחג אורים שמח🌻

רשף וורד 

מנהלי בית החינוך.

עדכון שבועי 25.11

נשלח 26 בנוב׳ 2017, 19:56 על ידי נטע זילברג

הורים יקרים שבוע טוב, 

פתחנו את השבוע שחלף בחלק החורפי של השנה. יש האומרים שישנה הקבלה בין התהליכים בטבע ובין התהליכים שאנו בני האדם עוברים.
החורף בטבע מסמל צמיחה, התפתחות וגדילה. ואכן, אפשר להרגיש שגם אצלנו, בבית החינוך, זהו חלק משמעותי במהלך השנה בו מתרחשים תהליכי בנייה, למידה והתפתחות - אולי יותר מכל חלק אחר בשנה.

הילדים חברים פעילים בו
​ו​
עדות
השונות ושותפים לקבלת החלטות. יותר ויותר ילדים לוקחים אחריות ונכנסים לשיעורים, מביאים את הציוד הנדרש, נוכחים באספות הבית ספריות. 
​עדיין נדרש שיפור, ואנחנו
 מצפים
​בהחלט שנצליח בהמשך השנה להגיע למצב שבו ​תהייה 
מעורבות ושותפות
​רבה יותר ​
של ילדים
​וילדות ​
מכלל התלתונים.

חיילי פיקוד העורף הגיעו השבוע להדרכה בכיתות ה
​'​
בנושא מצבי חירום, רעידות אדמה, ירי רקטות וטילים וכו׳. 
שרק נתעדכן ונתרגל🙏

נ
​חנכי ונחנכות התיכון וחט"ב כיתות ח'-יב', סיימו בשעה טובה ביום ב' האחרון, את המסע בן 8 הימים, של "שביל הגולן!!! זה היה מסע ארוך, מאתגר, מלמד ומלכד. מגיע לכל אחד ואחת מהם/ן כל-הכבוד והרבה הערכה. יחד איתם צעדו לסירוגין ניל, רות ועמית, ובמיוחד מיכל אוסטרובסקי - שצעדה את כל המסע מתחילתו ועד לסיומו.
הילדים נהנו, צברו חוויות, התבגרו, ובאו לידי ביטוי.
אנחנו כבר חושבים על המסע של שנה הבאה, כנראה במדבר - אז תתכוננו.

ע
​י
דכנו אתכם
​/ן​
בתופעה לא נעימה שנוכחנו בה בשירותים. על מנת לחנך את הילדים לערכי ניקיון ואסתטיקה ועל מנת שהשירותים יהוו עבור הילדים מקום שנעים להיכנס אליו, שודרגו השבוע שירותי הבנות בבניין היסודי בצבעים, איורים, עציצים והמון חן
​ (ראו במצגת טעימה מהתוצר),​
​והכל ​
בהובלת
​ן​
של סמדר גורן
​ רכזת א-ג,​
ו
​האמא ​
איילת כץ- תודה רבה
​ לשתיכן​
!!!
כבר ישנה חשיבה על שדרוג נוסף גם בשירותי הבנים.

תלמידי ד- ו יצאו השבוע לפעילות יער מיוחדת עם האומן איתן שקד כותב הספר ״משחקי האדמה״, מתוך אמונה כי ערך היצירה והמשחק גם יחד מהווים ערך התפתחותי וטיפולי רב. 
​הם בנו ויצרו יחדיו בבוץ.​
ניכר היה כי הילדים נהנים מהחומר החדש שהוצע להם, מפתחים את הדמיון והיצירתיות. התוצרים היו נפלאים ומושקעים! 
תמונות ניתן לראות, גם במקרה זה, במצגת המצורפת.

נספר לכם שהאפליקציה שאנו מפתחים צוברת תאוצה ורוקמת עור וגידים. ישנה כבר סקיצה ראשונית.
נמשיך ונעדכן בהמשך..
​.​

​​
ה
​ספריה הקהילתית של גבעול בשותפות עם המתנ"ס, פועלת ובמרץ!
מצורף לוח הפעילות החודשי של הספריה לחודש דצמבר. אנא עיינו ורישמו לכם/ן את הפעילויות.
בנוסף - מצורפת הזמנה לאירוע מיוחד ומעניין של הספרייה הקהילתית שנקרא "סיפור על הדרך", במסגרתו תתקיים חגיגה קהילתית של חג הסיגד האתיופי. האירוע יהיה ביום ד' הקרוב, ה-29.11, בין השעות 16:00-20:00, כאשר בין שאר ההפעלות תהייה הופעה של הרכב מוסיקלי של תלמידי בית החינוך, בהובלתו של ניל. ראו את הפרסום המצורף. כולם מוזמנים ומוזמנות לחגוג ביחד, ולהריע למופיעים שיהיו על הבמה!!!!
ודבר אחרון לגבי הספרייה - מגייסים כעת מדריך/ה חדש/ה להפעלה השוטפת של הספרייה הקהילתית, בימים א'-ד'. ראו מודעת דרושים מצורפת.

השבוע נפגשנו חברי ועד
​ה​
עמות
​ה​
, ו
​ו​
עדת תקציב וועדת מורים
, הורים וילדים, קיימנו דיאלוג רציף ומשמעותי תוך ערוצי תקשורת פתוחים בינינו
​,​
ודנו בהחלטות חשובות בחיי בית החינוך. אנו מברכים על מעורבותכם, על הצע
​ו​
ת
​י​
כם ועל השותפות עמכם.

​ודבר אחרון - 
אנו מבקשים להזכיר לכ
​ולן/​
ם
​,​
ביום ה' הקרוב, ה-30.11, בשעה 20:00, יתקיים:
 - ​
מפגש שני של סדנת ה
​למידה ל​
הורים בנושא
​"מה זה ​
חינוך דמוקרטי
​?"​
​פרסום מצורף - אנא הסתכלו.
מצפים לראותכם.


 
​שבוע מוצלח
רשף וורד
מנהלי
​ 
בית החינוך
​ "גבעול"​

עדכון שבועי 18.11.17

נשלח 18 בנוב׳ 2017, 19:20 על ידי נטע זילברג   [ עודכן 18 בנוב׳ 2017, 19:26 ]

הורים ונחנכים יקרים,

ביום ב' יצא לדרכו המסע של 
טיול "שביל הגולן", עם 31 מטיילים ומטיילות מגבעול בגילאי ח'-יב', ביחד עם 15 טיילות וטיילים נוספים מביה"ס הדמוקרטי "לב השרון" שבאבן יהודה, שאנו נמצאים עימם בשיתוף פעולה מזה קרוב ל-8 שנים, בטיולים ומסעות משותפים.
המסע החל בצורה מוצלחת, עם אווירה מדהימה של אחריות והשקעה, התמודדות עם אתגרים וקושי, כמו גם היכרות ולמידה של אנשים השונים זה מזה, תוך היכרות עם מגוון נופי הטבע והגיאוגרפיה של חלק צפוני ייחודי זה של ארצנו.
המסע החל ביום שני ממרגלות החרמון, וימשיך ויסתיים ביום ב' הקרוב באזור היישוב מבוא-חמה בחלק הדרומי של הרמה.
תודה לכל אנשי ונשות הצוות שנרתמו לטובת העניין, להורים שהתאמצו והשקיעו, וגם למתנדבים והמתנדבות שסייעו בעניינים לוגיסטיים כאלו ואחרים, וביניהם בראש ובראשונה לאלי ועפרה זמיר מקיבוץ מעברות, שהצטרפו ונהגו במשך חמישה ימים את הטנדר והעגלה של הציוד והאספקה.
את החוויות והרגעים החביבים ניתן לראות במעט במצגת המצורפת. נאחל המשך הצלחה והנאה לאלו שעוד ממשיכים לצעוד ביומיים הקרובים.

השבוע חגגנו בבית החינוך את חג הסיגד המסמל את חידוש הברית של יהודי אתיופיה עם עמם ותורתם. ננו שלנו ויוסי, המורה לחינוך גופני, העבירו שיעור מורשת על אופי החיים באתיופיה כשהן לבושות בבגדים המסורתיים. הילדים והצוות היו מרותקים לשמע ההסברים, רקדו, טעמו את מטעמי אתיופיה ונהנו מאוד. 
בנוסף, למדו הילדים על חג הסיגד ועל תרבות יהדות אתיופיה גם בשיעורי מוסיקה עם המורה, ניל פסח. הילדים ניגנו בעצמם במסנקו ובקראר וניסו לשיר גם תוך כדי כמו אזמרים אמיתיים.    

תודה לניל על הארגון וההפקה, וליוסי המורה לספורט, ולננו ששיתפו והשתתפו.
שמחנו לחגוג, ללמוד, להכיר, לטעום ולהתרגש.                                                                                                                                                             
למידה והנאה ביער- ביום שני יצאו תלמידי תלתון ד-ו ליער כחלק משגרת תכנית הלימודים ביום זה. השבוע השמחה היתה כפולה כאשר נפגשו שם עם תלתון א-ג שהגיע אף הוא ליום של למידה, הנאה ויצירה. בנוסף לחניכי היסודי יצאו לפעילות חוץ גם ילדי הגן ונהנו אף הם מהאויר הצח והחברותא .

השבוע, יגיע לפעילות ביער של תלתון ד-ו מדריך להכנת דברים מהאדמה. יש למה לצפות:-)

ביום שלישי האחרון התכנסו יחדיו כ- 50 הורים, ילדים ונשות צוות לשיח פדגוגי, הכולל הסבר על התפיסה החינוכית בבית החינוך ודיאלוג מפרה בשולחנות עגולים בנושא יתרונות וחסרונות הטלפונים הניידים במהלך יום הלימודים. אנו מודים מאוד לכל ההורים שהגיעו ולקחו חלק בחשיבה משותפת, היועצות והיו שותפים לתהליך קבלת החלטות. נמשיך ונקיים חשיבה בשני נושאים חשובים אלה.

כאמור, פעילויות רבות ומיוחדות מתקיימות בשיעורים. נספר לכם על שיעור מדעים בנושא ״שברים וקיבועים״ שלימד השבוע החונך, אייל טפרברג, בו למדו ילדי תלתון ד-ו על פגיעה ברקמות קשות (שברים) והטיפול בהן, דרך הסרטון והסיפור על השקנאי ששבר את הרגל והמקור לצב המים צ'ומפי ששבר את הסנפיר הקדמי והינשוף שנפצע מנפילת פגז בצפון ושבר את המקור. הילדים למדו לקרוא צילומי רנטגן , לזהות שברים וללמוד לטפל בהם בעזרת קיבוע וחבישה. זאת למידה משמעותית וחווייתית!!

בסוף השבוע נפגשנו עם נציגות ועד ההורים הנבחרת לפגישה ראשונה השנה. בפגישה עלו נושאים רבים ומגוונים ביניהם גם בטיחות הילדים בקרבת הכניסה לבית החינוך. 
אנו מבקשים מכולם- אנא הקפידו לנסוע לאט, עשו מאמץ ואנא אל תעמדו ו/או תחנו את רכביכם בסמוך למעבר החציה, לא לפניו ולא אחריו, לא בשעות הבוקר, ולא בשעות אחה"צ. זה מסוכן!!!
אנו פועלים במרץ לקידום שיפור התשתיות, והקמת מערך של משמרות זה"ב, כפי שהוחלט באסיפה. אנחנו בעיצומו של תהליך. ובינתיים - חיוני ביותר שיתוף הפעולה מצידכם/ן.

בהזדמנות זאת- אנו מבקשים להודות לועד ההורים ולכל ההורים המתנדבים בועדות השונות בחיי בית החינוך. מעורבותכם ותרומתכם אינה מובנת מאליה- תודה רבה🙏

ואם כבר תודות, אז הנה תודה נוספת - 
תודה לנויה פוליאקוב, אמא של דניאל מתלתון ד-ו, על תרומת מקרר למטבח של גבעול. נשתמש בו באהבה ובשמחה :-)

להודעה זו צירפנו גם הלו"ז של פעילויות חודש נובמבר (כן, קצת באיחור, סליחה), של הספרייה הקהילתית של גבעול.
למי שעדיין לא מכיר ולא יודעת, בסיוע ותמיכה של המתנ"ס, פועלת בתוך גבעול, 4 ימים בשבוע, בימים א'-ד', בין 16:00 ל-20:00, ספרייה קהילתית, שופעת פעילויות ואירועים, והכל לטובת כלל תושבי השכונה והסביבה...
​כולם מוזמנים ומוזמנות לבוא ולהשתתף, וגם להתנדב ולהפעיל.

השבוע יגיעו לנחנכי היסודי מכיתה א-ו חיילים מפיקוד העורף להדרכה והכנה של התמודדות במצבי חירום שונים. ההדרכה תתקיים בשעות הבוקר במקביל לשיעורים השונים, ילדים שרוצים להיות בהדרכה, מוזמנים, אם לא הם נשארים בשיעורים שלהם. 


ולסיום אנו מבקשים להסב תשומת ליבכם... 

לצערנו, עלינו להודיעכם, שנכון לעת עתה, לא ניתן להמשיך את המייזם של המטבח החינוכי, שאותו לקחו על עצמם נחנכי ונחנכות התיכון לקיים.
​​
עד להודעה חדשה לא יבושלו ויוגשו ארוחות צהריים ע"י נחנכי ונחנכות התיכון, וכולם/ן מתבקשים לדאוג לשלוח את ילדיהם עם מזון שיספיק להם לכלל שעות היום.
במידה ויחולו שינויים בקיום המייזם, נמשיך ונעדכן.

וועדת אירועים, וצוות המוסיקה של גבעול, כבר מתכננים​ את אירועי המוזיקה, אז כנראה שחג החנוכה אוטו-טו-טו כבר מגיע.

אנחנו מאחלים לכולנו שבוע מרתק של למידה והנאות.

רשף וורד

עדכון שבועי 11.11

נשלח 11 בנוב׳ 2017, 22:02 על ידי נטע זילברג

נחנכים והורים יקרים, 

בבית החינוך אנו מזמינים ומעודדים את קהילת ביה"ס ליזמות ומעורבות חברתית. 

השבוע הועלתה לאסיפה יוזמתו של נריה, תלמיד כיתה ד', שביקש לארגן מכירת ארוחות בוקר של תלתון ד-ו לכלל תלמידי בית החינוך למטרת גיוס כספים 

לפעילות​
 סיום 
​השנה ​
של התלתון. הדיון באסיפה היה חשוב ומשמעותי. בסופו של דבר התקבלה ההצעה, 
​עם הסתייגות שניתן יהיה להוציאה אל הפועל רק כאשר יהיה לכך תכנון מפורט יותר, היות ​ש
כולם הסכימו כי יש לגבש
​ אופן ביצוע​
 
​טרם ביצוע הרעיון​

בית החינוך הינו סביבה דינמית ומורכבת בה אנו נמצאים מספר שעות רב ביום ומחנכים את הילדים, ובאופן טבעי, בחיי היום יום, אנו נתקלים גם בקונפליקטים. סכסוכים הנם חלק טבעי מהקיום המשותף שלנו. על כן מיומנויות משא ומתן דיאלוגי הופכות להיות חיוניות וחשובות יותר מתמיד. משא ומתן מוצלח טומן בחובו יכולות גבוהות של תקשורת בין אישית, הבנה וזיהוי צרכים – שלנו ושל האחר,  המושתתים על כבוד הדדי, באופן המאפשר חיזוק מערכות יחסים והעצמת שיתופי פעולה בכל מרחבי החיים. 

חברי ועדת ל"ב לומדים להתמודד עם הקונפליקט באופן נכון, המאפשר לנהל את הסכסוך וליישבו ללא אלימות. חברי הועדה עבדו השבוע באופן אינטנסיבי והתלמידים ערכו גישורים נפלאים ומלמדים המעידים על הבנה, למידה ולקיחת אחריות- יישר כח!!  אנו מאמינים כי כלים מעשיים וחשובים אלה חיוניים עבור תלמידינו. הן עבור התמודדויות עם אתגרים בתקופה זו של חייהם, והן כבוגרים לעתיד. 

אנו פועלים רבות למען יצירת אקלים חינוכי מיטבי בבית החינוך ולא נחים על זרי הדפנה. חשובה לנו מאוד תחושתם של הילדים, לשמוע את קולם ואת דעתיהם על היבטים שונים בחיי ביה"ס.

נספר כי בימים אלה אנו מתכננים כתיבה של "
שאלון אקלים
​"​
 אותו נ
​רצה לה​
עביר בשכבות ג
​'​
-יב
​'​
​ו​
בו יתבקשו ה
​נחנכי​
ם להביע 
​את ​
עמדתם בנושאים שונים כגון: יחסי קרבה ואכפתיות בין מורים לתלמידים, יחסים חיוביים בין תלמידים לחבריהם, התנהגות נאותה של תלמידים, מאמצי ביה"ס לעידוד מוטיבציה וסקרנות בקרב הילדים, תחושת המוגנות שלהם ועוד. כאשר נקבל את תוצאות הסקר נעדכן ונחשוב על תכנית פעולה במקומות שצריך. 
שני סיורים עיקריים יוצאים השבוע :

1. תלמידי תלתון א-ג יוצאים ביום שני לטיול באזור החורשה של עין הים- אנו מאחלים לכם טיול מהנה 🌸🌻🌷

2. תלמידי ח- יב יוצאים ביום שני לטיול בן שמונה ימים בשביל הגולן. אנו מאחלים הצלחה רבה לכל המטיילים וטיול מהנה וחוויתי!!                               תמונה מוטבעת 4
טיול כזה מחייב תכנון לוגיסטי מפורט והיעדרות של אנשי צוות. אנו תקווה ששינויים במערכת בעקבות הטיול יהיו סבירים עד כמה שאפשר 🙏
                                                              
לסיכום אנו מבקשים לחדד ולהדגיש, כי לצד זכויות יש חובות. החובות של
​ ילדיכם​
 מכיל
​ים​
 את ה
אחריות של
​ה​
ם ללמידה בכל התחומים
: הגעה בזמן לבית החינוך בבוקר
​, ​
נוכחות בשיעורים בהם בחר
​ו​
 בצורה סדירה וקבועה, יחס
​ם​
 ל
​תחומי הדעת השונים​
, הקשבה
​ פעילה בשיעור,
 השתתפות באורח פעיל בכל הפעילויות החברתיות של בית החינוך ועוד. 
​אנו ​
נמשיך להקפיד על כבוד האדם באשר הוא אדם, על שוויון בהזדמנויות החינוכיות ועל 
​שיפור ​
ההישגים הלימודיים, 
​והיכולות ​ה
חברתי
​ות​
 ו
​ה​
רגשי
​ות​
 של
​ ילדיכם​
.
​ אנו מקווים ומצפים שתסייעו לנו להעביר את המסר, שגם על הנחנכים והנחנכות חלה המחויבות להשקיע, להתאמץ, להתמיד, ולהירתם לפעולה.​

נשלחה מצגת תמונות המשקפת פעילות ענפה בתלתונים השבוע. 


מאחלים שבוע מוצלח, מהנה ומעשיר 🙂

רשף וורד 

עדכון שבועי 4.11

נשלח 4 בנוב׳ 2017, 22:42 על ידי נטע זילברג

קהילת "גבעול" היקרה,

אסור, שיום הזיכרון יהפוך לעוד יום בשנה... יום הזיכרון לרצח הוא יום בו אנו נדרשים להסתכל בעצמנו, בתוכנו. לחשוב על מה עשינו, ואיך הגענו למקום השפל והנמוך של אותו יום מר ונורא".
(יונתן בן ארצי, נכדו של יצחק רבין ז"ל)


השבוע ערכו עבורנו תלמידי התיכון בהובלת אורן, אופיר, מיי ועפרי ובליווי של מיכל אוסטרובסקי טקס מכובד ומרגש לזכרו של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל.  

יישר כוח לתיכון, למיכל ולצוות ההגברה בהובלתם של ניל ודורן. 

יום השנה לזכרו של יצחק רבין ז"ל הוא זמן לחשבון נפש והזדמנות לשיח אודות האחריות המוטלת על כל אחד מאתנו לעיצוב דמותה של החברה הישראלית בהווה ולמען הדורות הבאים. אנו כאן, בקהילת "גבעול" , קוראים לסובלנות להידברות, להקשבה ולקבלת דעות כל אדם באשר הוא.  מחלוקות תמיד יהיו, אך נמצא את הדרך להגיע להסכמה בדרכי שלום, תוך הבנה שלכל אחד מאתנו הזכות לחיים, הזכות להבעת דעה והזכות להיות מוגן. דיאלוג המתחיל מהקשבה אמיתית, הוא בסיס לשמירת כבוד האדם. נזכור תמיד שלכל אדם זכות להביע דעתו. פה ננהג בכבוד הדדי ובחברות. פה ניתן דוגמא למדינה כולה כיצד חיים בצוותא וערבים זה לזה, בסבלנות ובסובלנות. בנוסף ערכנו בתלתונים פעילויות שונות לזכרו של יצחק רבין ז"ל , ושוחחנו על פועלו והמסרים החברתיים במפגשי הבוקר. 

ועוד בשיעורים ובתלתונים:
בתלתון ד-ו כבשו זיתים בפעילות יער ותלמידי שכבה ב' מסקו זיתים בחווה החקלאית. אין תחליף לצנצנת זיתים דפוקים שהכינו הילדים במו ידיהם. 

במסגרת שיעורי המדעים והווטרינריה ב "גבעול" שמוביל החונך והמורה למדעים אייל טפרברג, נחשפים הילדים לבעלי חיים שונים ולומדים להכירם הן מהפן הרפואי והן מהפן הזואולוגי. בכניסה לכיתה יש ארון עם דלתות זכוכית , ארון שתמיד פתוח ובו ציוד רפואי , חלוקי רופא , סטטוסקופים ועוד. בכל עת רשאי כל תלמיד ללבוש חלוק לבן , לחבוש כובע רופא , לשים מסיכת פנים ולענוד סטטוסקופ על הצוואר גם כשהנושא הנלמד הוא אחר לחלוטין. השבוע למדו הילדים על הקביה ( שרקן ) במסגרת היכרות עם סדרת המכרסמים והמאפיינים הפיזיולוגים שלה ( דופק ,קצב נשימה ועוד).


מירוץ חדרה על שם ניר זהבי, בהובלתם של מורי החנ"ג, יוסי טפטה ושירן בן תורה. הילדים השתתפו וחזרו עם הישגים מרשימים. אנו גאים בכם מאוד! 

פרויקט ההזנה החל והילדים נהנים מארוחת צהריים חמה. אנו מזכירים להביא קופסאות מהבית כבר מחר בצהריים. תודה לילדי התיכון ולהורים המתנדבים. 

באסיפת הצלצולים האחרונה נבחרו 6 צלצולים לששת השבועות הקרובים (אחד לכל שבוע): 
מסיבה בחיפה
 relax
כל הזמן הזה
הכל לטובה.
זנזיבר
 I dont care

ולסיום, בקשה מיוחדת- מזג האויר הפכפך כמאפיין את עונת הסתיו. השבוע היו ימים גשומים והילדים הקטנים ביסודי לעיתים נרטבים. אנא שלחו עימם בגדים להחלפה ורשמו שמות על הבגדים. 

בברכת שבוע נפלא 🌸

רשף וורד

28.10 עדכון שבועי

נשלח 3 בנוב׳ 2017, 7:20 על ידי נטע זילברג

הקיץ

בא אל קיצו
זו כבר ארצו
של איש הסתיו

הערב
קל וקריר
שב ומזכיר
לנו עכשיו... (אהוד מנור) 


הורים יקרים שלומות, 

סיימנו שבוע רווי פעילויות מהנות, לימודיות ומעצימות בכל התלתונים. 

ילדי תלתון א-ג קיבלו את בואו של הסתיו, למדו את סימני הסתיו, על ציפורים נודדות, שרו, חדו חידות, נהנו וגם יצרו פרצופים מעלי שלכת- התוצאה מדברת בעד עצמה ומשתקפת בקיר הנושא בכניסה לתלתון (מצורפת תמונה במצגת). 

א
​ך ראשית דבר - 
ברכות לנחנכת התיכון, מיה אשכנזי, שהיום השיגה הישג מרשים במיוחד, והגיעה לדרגת סגנית אלופת העולם בגלישה רוח בקטגוריית הגיל שלה!!!
אנחנו גאים בך מיה, וממשיכים לתמוך!
ולעדכונים נוספים -
הועדות בבית החינוך פועלות כבר במלוא המרץ

 ועדת מורים בוחנת בימים אלה מועמד/ת מתאים/ה למשרת "מורה חצר" , רואיינו כבר 3 מועמדים ושניים מהם התנסו בשיעור מקדים. בקרוב נקבל החלטה ונפרסם. 

ועדת אירועים- הפעילה בסוף השבוע הפסקה פעילה שמחה, מהנה וברוכת כישרונות בקרב הילדים שניגנו ושרו וכולנו רקדנו ושמחנו. הילדים הסתובבו גם בין התחנות השונות שהיו, חבטו בפניאטה ססגונית , שיחקו במשחקים השונים ובעיקר היו מחויכים ועליזים. 

ילדים, כמו המבוגרים, מרבים להיתקל בחיי היום יום בקונפליקטים וסכסוכים רבים. לשם כך מתכנסת ועדת ל"ב (של היסודי ושל העל יסודי) אחת לשבוע ודנה בתהליכי הגישור בבית החינוך ובדרכים לליבון בעיות. 
נציגי ועדת ל"ב הגיעו השבוע לאסיפה התלתונית של א-ג על מנת להציג לילדים מהי ועדת ל"ב, כיצד מגשרים בה במטרה להפיג את החששות שקיימים בעיקר אצל התלמידים החדשים שעוד לא כל כך מכירים. תרומת הועדה רבה והילדים למדו שבעיות ניתן ליישב בשיח ודיאלוג. 

ילדי תלתון ד-ו יוצאים בימי שני ליום חוויה ולמידה חוץ בית ספרי ביער. שם לומדים, משחקים בחברת הילדים, יוצרים קשרים, מבשלים ונהנים.

ילדים מלמדים ילדים- בנות כיתה ו' , פז גבע, ונועה ששון, מעבירות שיעור התעמלות קרקע לילדי תלתון א-ג בכל יום חמישי. בנוסף, שירה מכיתה ד' מעבירה שיעור בנושא חיות בכל יום רביעי. עליהם לגלות אחריות, לגבי תכנון הפעילות בשיעור, הכנת הנושא והחומרים הנלווים, ארגון הזמן ופיתוח מיומנות תקשורת והבעה, תוך הפעלת מנהיגות וסובלנות. הילדים הצעירים כמו גם הבוגרים, נתרמים מכך מאוד ונהנים. 

ילדי חט"ב גם כן יצאו השבוע ליער לפעילות ODT חוויתית, מאתגרת ומהנה התורמת לפיתוח יכולות קבוצתיות הכוללות ניהול משימות כצוות, קבלת החלטות בקבוצה ועוד. לשם כך ירו בחץ וקשת, הכינו פיתות על הטאבון ופעלו במשימות שונות ומאתגרות. התגובות היו נלהבות. 

בתיכון- נפתח קורס יזמות עסקית ופיננסים העוסק בניהול עסקי ושיווק לתלמידי כיתה י' שבפרויקט "התחל"ה" ותלמידי י"א.   הוחלט שהנגריה והמטבח החינוכי בגבעול ישמשו כ- case study לשם כך. את הקורס מעבירים בהתנדבות יוסי ולימור, הורים בקהילת גבעול- תודה רבה🙏

ביום חמישי
​ה​
תקיים מפגש למידה ראשון בסדנת הלמידה למבוגרים - בנושא "מהו חינוך דמוקרטי". נושא הלמידה הראשון עסק ב"למידה משמעותית" וזיהוי אזורי החוזק והצמיחה בקרב הילדים ותרומתם להתפתחותם. תודה להורים שהגיעו ולקחו חלק פעיל בסדנה. 
​המשך המפגשים יהיה לפי התכנון - ביום ה' האחרון של כל חודש. המפגש הבא יהיה ב-​30.11, בשעה 20:00!

פרויקט המטבח החינוכי
​ וארוחות הצהריים ​
- באסיפה האחרונה דנו בהצעה שהועלתה מנחנכי ונחנכות התיכון שמובילים את המיזם, לעבור
 לשימוש בכלים רב-פעמיים, לשמירה על איכות הסביבה. 
כולם יתבקשו להביא כלים מהבית במידה וירצו לרכוש אוכל שמבושל ע"י נחנכי התיכון. מי שלא ירצה להביא כלים מהבית, יוכל לרכוש קופסאות מזון רב פעמיות בעלות נוספת מעבר לעלות האוכל, ובאחריותו האישית להחזירן לתיק הביתה, ולשטוף אותן בבית. לפי הצעה זו  
​​
לא יסופקו יותר כלים חד-פעמיים.
​​
נחנכי התיכון ייקחו אחריות על איסוף וניקיון של קופסאות / כלים אם יהיו כאלה שישכחו, אך אלה לא יוחזרו  לרוכשיהן, אלא יוצעו למכירה חוזרת.
באסיפה הובע
​ו חששות לגבי היכולת של הילדים בעיקר הצעירים, ל
שט
​וף ​
את כלי האוכל,
​ושיתכן ויהיה ​
מאובדן
​של ​
הקופסאות
​הוצע שנחנכי התיכון יאספו קופסאות או כלים שיישכחו, ובמידה ויש עליהם שם שניתן לזהות למי הכלי שייך, יוכלו דורשי הכלי לבוא ולאסוף אותו עד יום ה' של אותו השבוע, ולאחר מכן במידה ולא יהיה איסוף של הכלי, נחנכי התיכון יוכלו למכור את הכלי במכירה חוזרת.
​רוב של 57 בעד (מול 12 נגד), תמך ברעיון לעשות שימוש רק
 בכלים רב פעמיים/ קופסאות אוכל אותם יביאו הילדים מהבית
​או ירכשו מנחנכי התיכון, ​
ויחזירו
​אותם ​
הביתה בסוף
​כל​
יום
 ​
.  הצעה זו תעלה לדיון נוסף
​גם ​
ביום שישי הקרוב,
​ה-​
3.11
​,​
בשעה 9:00
​, וכלל הקולות יחוברו יחדיו​, ואז יתברר אם ההצעה אושרה סופית.

בינתיים - כולם מתבקשים להירתם למאמץ לשמור על הסביבה, ובמידת האפשר כבר להביא איתם כלים רב-פעמיים מהבית.

ב
​יום ו', ה-3.11, יועלה עוד נושא לדיון באסיפה - הצעה להפחית את מפגשי הבוקר בתיכון מ-5 ל-2, ובשאר ימות השבוע לקיים שיעורי בחירה לא לבגרות. הצעה זו עוסקת באחד מרעיונות היסוד של גבעול, ולכן על אף היותה דנה כרגע רק בגיל התיכון, היא מובאת לאסיפה כלל קהילתית. לאחר הדיון ביום ו', יתקיימו דיון והצבעה גם ביום ד' שלאחר מכן.

בהזדמנות זאת, אנו מבקשים להזכיר שוב ולהזמין הורים נוספים להתנדב במיזם המבורך 
בימי א', ג', ד', ה', בין 11:00-13:15,  אחת לשבוע, פעם בשבועיים או אפילו פעם בחודש- תודה מראש!! 

בברכת שבוע נפלא ורגוע,
רשף וורד 

1-10 of 220